Απωθημενα

“σρο forum”?

μια μερα ακομα με την χ… μου…

να παω σε Live συναυλια.(δεν εχω παει ακομα)
να ερθει να μεινει σπιτι μου καποιος διασημος μυσικος(hetfield,lifeson,gontier,serj)αρκει να μην ειναι κανας τρελαρας των σλιπκνοτ και μου τα κανει μπαχαλο και δεν μπορω να κοιμηθω ή τα βραδια μην φοραει τη μασκα και ερχεται και ουρλιαζει ενω κοιμαμαι,και το γυρισουμε σε resident evil mode.ειναι κια αλλα που δε θυμαμαι.

να ρθει των σλιπνοτ αρκει να φερει και την σκαμπια!!

Υπάρχει και μη live συναυλία? Πας ξέρω γω στο Γκαγκάριν και σου βάζει dvd και βλέπεις και χαίρεσαι. :lol:

thn poia?

ειπα εγω πως υπρχει και μη live συναυλια?πολυ απλα αμα ελεγα να παω σε live θα εννοουσα να παω σε ζωντανα.εγω εχω πλουσια λογο ρε αγραμματοι.:stuck_out_tongue:

Live = συναυλία. Επομένως είπες ότι θες να πας σε μία συναυλία συναυλία.

Καλα ποσο εισαι 12 και δεν εχεις παει σε λαιβ ακομα ?

νομιζω 13 :expressionless:

(No kidding)

γτ ρε συ πρεπει να ειναι μικρος για να μην εχει παει?μπορει να του αρεσει ο μικλ τζακσον και να 8ελει να παει μονο σαυτου το λαιβ η επισης μπορει να μενει σε κανα κουτσοχωρι.οποτε το μονο λαιβ του ειναι θωδη και καρκασης

Αν ακουει αυτα που λες ειναι αν-τρου και θα πρεπει να μπαναριστει παραυτα!

ellanor η freedomofrock,μπαν στον nightwing για τα ακουσματα του!ελα πιαστε δουλεια!:stuck_out_tongue:

μα πόσο είναι τελικά!

Μικρος ειναι ρε.

Μεγαλο απωθημενο πολλων αντρων : Παρτυ με παραδοσιακο ελληνικο ποτο.

8O 8O η θωδη σαπορτ στους καρκας ???

:tomato:

poy na milaga kiolas…ρε ειμαι 13,5 δε μενω σε κουσοχωρι,εχω παει σε λαιβ του σαββοπουλου,του πορτοκαλογλου,και μαλλο θα παω στον μαχαιριτσα,απλα δεν εχει ερθει ακομη καμια ξενη μπαντα εδω…i tricked you all!!:stuck_out_tongue:

Nα βάλω πάνω από 8 πόντους σε αγώνα μπάσκετ.
Να πάω σε live ξένου συγκροτήματος.

ελεγα να παω σκορπιονς οταν ηταν εδω αλλα δεν προλαβα να παρω εισητηριο

να δω τους guns k bon jovi live…

Βάζω στοίχημα οτι θα έρθει κάποια στιγμή η μέρα αυτή, τουλάχιστον για το ένα απο τα δύο συγκροτήματα…

(το αν θα ναι γερόντια ως τότε βέβαια είναι άλλο θέμα)