Τι ακούτε όταν έχετε νεύρα?

Οτιδήποτε Punkoειδές…

Καταλαβαίνετε βέβαια πόσο ήρεμος τύπος είμαι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ntoueto Rallia kai chk_chillin…

Lamb of God, The Haunted, Fear Factory ή The Dillinger Escape Plan.
Όταν όμως νευριάζω πραγματικά ακούω Φλωρινιώτη!

otan exw neyra , ena mono song me xalarwnei teleiws kai den exw neyra meta :smiley:

Deep Purple - Burn

:smiley: :smiley: :smiley: :wink: :wink: :wink: [/b]

Οταν εχω πολλα νευρα ακουω οτιδηποτε εχει μεσα βρισιδι και AC/DC…Επισης μπορει να βαλω και το cd των greenday “american idiot” γιατι η μουσικη του μου φαινεται πολυ ευθυμη και μου φιαχνει τη διαθεση(και γιατι οστιχος “the subliminal mind fuck america” για καποιο λογο με φτιαχνει)…Παντως σιγουρα δε βαζω μπαλαντες γιατιι θα γινω χειροτερα…!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Pantera - The Great Southern Trendkill

Α,ναι και metallica…Ειδικα το st.anger αν και σαν cd δεν λεει πολλα οταν εχεις νευρα ειναι οτι πρεπει… :twisted:

Αντιδραση

Από το Iowa των Slipknot:

1.People=Shit
2.Disasterpiece
3.The Heretic Anthem

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Συμφωνώ για το St.Anger,ειδικά στο τέλος του frantic.
Είναι απλά τα πράγματα,ο βασιλιάς με εκτονώνει:
ANGEL OF DEATH
[/b]
Όταν θέλω να κοιμηθώ βάζω την ΗΧΩ(ECHO)[/b]

Εγώ βάζω συνήθως από Metallica to Kill Em All και Megadeth

απολυτα σωστος… τα πρωτα τραγουδια που μου ηρθαν στο μυαλο οταν διαβασα το θεμα. θα μπορουσες βεβαια να προσθεσεις και το [sic]. το μονο προβλημα ειναι οτι καμια φορα δεν εκτονωνεις μονο τα νευρα σου. εκτονωνεις οτι υπαρχει γυρω σου. εχω σπασει καρεκλα με το sic :smiley: :smiley:

Το τέλος του Frantic μου θυμίζει την στιγμή που φτάνει κάποιος σε οργασμό κάνοντας masturbation… Αυτό το πολύ γρήγορο “ΤΑΚ-ΤΑΚ-ΤΑΚ-ΤΑΚ-ΤΑΚ-ΤΑΚ” και μετά ένα “ΠΑΜ!” και τέλειωσε το song μου θυμίζει όταν στο masturbation έχουμε φτάσει τον οργασμό και κάνουμε γρήγορα-πολύ γρήγορα “τακ τακ τακ” μέχρι όπου σταματάμε και εκσπερματώνουμε… :lol: :stuck_out_tongue:

όταν έχω νεύρα υπάρχουν δύο τραγούδια που με κάνουν και τα ξεχνάω Το Don’t fear the reaper-Blue Oyster Cult kai το Serenade- steve Miller Band. Μου φτιάχνουν τη διάθεση.

Βασικά όταν έχω νεύρα προτιμώ να μην ακούω μουσική.Αλλά σε οριμένες περιπτώσεις χρειάζεται…Λοιπόν εγτώ προτιμώ:
people=shit:slipnot
the house of the rising sun:animals
fear of the dark:iron maiden
και από c.d των black sabbath LIVE EVIL!!!

Βασικά άμα έχω νεύρα θέλω κάπου να ξεσπάσω γι αυτό κι ακούω s.o.a.d φυσικά :!: :!:

Αν έχω όρεξη να ακούσω και μουσική (πράγμα σπάνιο) τότε βάζω ράδιο γιατί δεν έχω την υπομονή να επιλέξω τι θα ακούσω… :frowning:

Εγώ πάντως τώρα που το καλοσκέφτομαι μπορώ να σας πω τι ακούω (στο 99% των περιπτώσεων) για να αποκτήσω νεύρα…
Τη μάνα μου! :roll:

μέσα στο μυαλό μου είσαι!!! :twisted:

Δεν παλεύεται λέμε!! Για πολλά τσιγάρα το άτομο…