Ασε τον μανα σηκωνει μοικανα

παλι θελω κουρεμα και βαριεμαι να παω, αλλα πρεπει
χθες που κανει ενας συμμαθητης
‘‘ρε μαλακα, το μαλλι σου ειναι σαν του ρομπερτ πατισον (αυτος ο φλωρος στο twilight)’’

αααααααααργγγγγκκκκκ!

βεβαια σημερα τα ελουσα μετα απο πολυ καιρο, και η αφανα εχει χαμηλωσει (λιγο) :smiley: δηλαδη αν εχω ιδιο μαλλι με Childress θα αποκτησω και τις μπασκετικες του ικανοτητες ? ? Γιατι χθες εκανε ενα καρφωμα λουκουμι :lol:

Μακάρι οι δικοί μου να μην είχαν αυτό το “μυαλό” κ να με άφηναν μερικά χρόνια πιο πρίν να είχα μακρύ μαλλί. Αλλά δεν…εδώ τώρα κάνω μια προσπάθεια να το αφήσω, μου έχει φτάσει λίγο πιο κάτω από το σβέρκο κ μου την λένε…αχχχ…τι θα κάνω με αυτά τα άτομα…:frowning:

μαρεσει…τα μαλλια μου ειναι μακρυα καστανα ισια…πριν κανενα μηνα στα πλαγια και απο τις 2 μεριες τα ξυρισα τελειως εσωτερικα μεχρι και λιγο μετα το αφτι (φαινεται δλδ μονο αν πιασεις τα μαλλια κοτσο ),και θελω να τα βαψω εσωτερικα μπλε αλλα δεν μπορω :frowning:

Mπόχας αλερτ! :lol::stuck_out_tongue:

Εγω παντως τα κουρευω μονος μου τα τελευταια 5 χρονια. Ειχα μπριζωθει τοσο ασχημα με του τελευταιους κομμωτες μου που μου τα εκοβαν οπως να΄ναι που απηυδησα και αρχισα να τα κουρευω μονος μου οπως γουσταρω εγω. 8)
Ο κολλητος μου εν τω μεταξυ ειναι κομμωτης και με παρακαλαγε να παω να με κουρεψει αλλα δεν. Μια φορα πηγα που τα ειχα βαψει μπλε για πλακα. Λεω να το ξανακανω

οντως… ξυπνουσα το πρωι, και τα μαλλια μου εμοιαζαν με του σογκοκου, απο το dragonball z. Αλλα πλεον ειμαι καθαρος :smiley:

[B]Ειμαι καθαρος για 2 εβδομαδες!

κλαπ,κλαπ,κλαπ,κλαπ…[/B]

Ρε μανατζερνικό χεστηκες

Δικές σου τρίχες είναι

Τραβα ενα πορτοκαλι λωρίδι, πηγαινε αμαλιαδα και πές στους δικους σου: Γεια σας!

χχαχα ελα ρε αποκλείτεται…

Eλά επέλεξε ένα από αυτά τα 4 μαλλιά και παρουσιάσου στους γονείς σου

Λεω να κανω το μαλλι του τερμα αριστερα…εκει εχω περισσοτερες πιθανοτητες να τους σκοτωσω πριν προλαβουν να κουνηθουν απο την καρεκλα… :stuck_out_tongue:

:lol: :lol:

oi oioi oi oi oi oi η μοικανα γαμαει!:smiley:

εγω το ψηνω βασικα οχι για λωριδα να την σηκωνω φαση…πεσμενη…και θα μακρυνω τα πισω.

σαν μοικανα δλδ πεσμενη?

ναι…απλα ξες η μοικανα ειναι πιο λεπτη απτην λωριδα…αλλα οχι πεσμενη αηδια…δλδ στα πλαγια…

πηγα χθες για πσαλιδα και πσινομαι να τα μακρινω πολυ!

διαφωνω…εχω 2 φιλους με μοικανα τετοια που παει απο μπροστα εως πισω και την παιανουν και κοτσο (απλα ειναι πολυ μακρυα ωστε πιανετε και δεν πεφτει σαν αηδια που λες στο πλαι)

και ετσι οπως το λες παλι αηδια μου κανει

εσύ τρελοκοτσιδού, μη μιλάς.