Καλύτερες Κυκλοφορίες 2024

+1

1 Like

προσθετω και Crippling Alcoholism, το ειχα στο νου μου απο το single, στην πρωτη φουλ ακροαση δεν με κρατησε αλλα σημερα παιζει στο repeat

Τόσο καλό είναι αυτό; Και ο @Aldebaran με έχει σπαμμάρει ελαφρώς, κανονίστε να μπω με προσδοκίες.

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα πόσο καλό είναι, είναι όμως σίγουρα κάτι διαφορετικό και πολύ έντονο, ειδικά αν δεις και τους στίχους.

1 Like

Φοβερό το Slope, όντως έχει Peppers, έχει Primus, έχει FNM, έχει Turnstile, έχει hardcore. Full 90-ίλα και τρομερά catchy και εθιστικό. Έχει κολλήσει σαν τσίχλα στο playlist, kudos για την πρόταση!

1 Like

Στα δικά μου αυτιά είναι πλέον ακούνητο από την άτυπη κορυφή του πρώτου μισού της χρονιάς.

1 Like

κάνω skip το “νέες κυκλοφορίες 2024” thread, και το φέρνω απευθείας εδώ

Εύκολα

Όλα αποκτούν νόημα ξανά.

bonus:

1 Like

Προβλεπω τα κατωθι για 3αδα προσωπικα - δε νομιζω να πεσουν ευκολα απο το τοπ 5 (και ας μην εχει βγει το SUMAC :stuck_out_tongue: )

1. Cindy Lee - Diamond Jubilee
  2. Full of Hell - Coagulated Bliss
  3. SUMAC - The Healer
  4. Knocked Loose - You Won’t Go Before You’re Supposed To
1 Like

Αυτό είναι πράγματι ενδιαφέρον αλλά η έλλειψη συνοχής (διαρκεί και μία ώρα) και μέρος της προσέγγισης στα φωνητικά είναι περίπου deal breakers για κάτι παραπάνω από πλευράς μου.

2 Likes

Το Cindy Lee έχει ενδιαφέρον, αλλά 2 ώρες δίσκο ούτε με σφαίρες δεν μπορώ να ακούσω.

image