Παρίσι 2024 - Ολυμπιακοί Αγώνες

Και 20 αν χάσουμε , δεν υπάρχει αυτό που έχουν κάνει στο πρώτο δεκάλεπτο…

7 Likes

2 Likes

Γυναικείο βόλει ΕΡΤ2
Δομινικανή Δημοκρατία - Βραζιλία
Την καλησπέρα μου στην λίμπερο Nyeme
Άντε και στην Rosamaria, γτ δεν αντέχω τις ζήλειες.

4 Likes

Σορυ, αλλα με επιασε νευρικο

14 Likes

Καλα τα πανε οι Σερβοι απεναντι στους Αυστραλους. Κριμα για Ελλαδα, αλλα οι Γερμανοι εχουν απλα πολυ καλυτερο συνολο. Ευτυχως ο αγωνας ηταν 5 τα ξημερωματα δικη μου ωρα, και δεν χρειαστηκε να δω τα μουτρα του Σρουντερ.

Τραγικά κακός ο Καναδάς σήμερα

Ισως να εκτιθεται σημερα και να φαινεται το οτι επαιζε με καφενεια στον ομιλο :stuck_out_tongue:

Η σημερινη μερα ειναι αφιερωμενη σε ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ, το μεγαλυτερο ινδαλμα του ελληνικου αθλητισμου.

Απο οσους αγωνιζονται στον τελικο, εχει την υψηλοτερη επιδοση στην καριερα του με τα 8.65 μετρα, η οποια ειναι και φετινη. Ελπιζω να ειναι σε καλη φορμα σημερα και να σηκωσει το χρυσο. Αλλα οτι και να κανει, εγω θα τον αγαπω.

1 Like

Τεντόγλου θεέ .

Εχει μάτια στα παπούτσια, δεν εξηγείται αλλιώς το πατημα που έκανε

1 Like

Μπραβο ρε Μιλταρα! <3

3 Likes

Παρα πολυ ανετος…χαλαρα χρυσο

3 Likes

Οριακά ξενέρωσα. Ηθελα περισσότερο σασπένς. Δικαιούμαστε ενα χρυσό δια περιπάτου.

Πάντως ολες του οι προσπάθειες ηταν απόλυτα ισορροπημένες. Πολύ σοβαρός αθλητής

1 Like

Η αναμενόμενη εξέλιξη :grin:

Τιμή και δόξα σ’ αυτόν τον παλίκαρο, που θαρρώ έχει μπει ήδη στην κουβέντα για κορυφαίος Έλληνας αθλητής όλων των εποχών

4 Likes

Κλασικός Τεντογλου… Πέρασε να παραλάβει ένα χρυσό…κ γειά σας😁

2 Likes

Μπράβο στην υπεραθλήτρια που μόλις στα 1.5 έτη της ζωής της κατέκτησε ολυμπιακό μετάλλιο. Να τα βλέπουν οι δικοί μας αυτά.

Περα απο τον τεντογλου τσίμπησε κ η Αγια Λουκια ενα ακομα μεταλιακι στα 200 γυναικών

4 Likes

Εκλαψα λιγο με τους εκφωνητες εδω, που μιλουσανε κανα 2 λεπτα για το ποση αφοσιωση και σκληρη δουλεια και ποσες θυσιες πρεπει να κανει κανεις για να ειναι στο επιπεδο ενος αθλητη οπως ο Τεντογλου, και σκεφτομουν οτι το παλικαρι ζει σχεδον την ιδια ζωη που ζουσα εγω ως φοιτητης… ξυπναει 11 το πρωι, παιζει 4-5 ωρες videogames με φουντουνια, ξεχναει να τρωει μεσημεριανο, και μετα ριχνει και κανα 2 ωρες προπονησουλα χαλαρη. Μακαρι να το παρει και στο Λος Αντζελες το 2028!

7 Likes

Οι εκφωνητές, μεγάλα φυντάνια!

@ManosOrff σχολίασα τον παρλαπίπα, τον εκφωνητή, που είπε για αθλήτρια ότι γεννήθηκε τον Δεκέμβριο του 2022.

5 Likes

¿Que?

Edit: ααα,οκοκ, δεν το έπιασα, θενξ!

1 Like

Για κάνε μια μετάφραση