Παρίσι 2024 - Ολυμπιακοί Αγώνες

Καποτε πιστευα οτι το ν ασχολείσαι με τους πουστηδες τους πισωγλεντηδες τις αδερφες τέλος πάντων ειναι κατι που σταματάει με το περασμα της εφηβειας που αποκτάς 2 3 εμπειρίες κ ο εγκέφαλος σου εχει μεγαλωσει αρκετα.

Τωρα πιστευω οτι υπάρχουν κ τα μικρα μου πονυ.

4 Likes

Αλλά αντ’ άλλων.

Αυτό θα πω μόνο.

Εγώ αυτό που δεν έχω καταλάβει ακόμα είναι γατί ασχολούνται με το τι κάνει ο άλλος στην ζωή του.
Για εμένα δεν είναι θέμα αποδοχής, ειναι απλά ότι ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ, δεν με νοιάζει.
Είναι δική τους η ζωή και όπως όλοι, έτσι και οι ομοφυλόφιλοι, άντρες και γυναικες θέλουν να είναι χαρούμενοι.
Δεν υπάρχει άνθρωπος που να έχει γεννηθεί και να θέλει να είναι δυστυχισμένος, να περάσει μια ζωή μαρτύριο.
Κάτι το οποίο η Ιστορία έχει αποδείξει ότι έχουν περάσει αυτοί οι άνθρωποι μέσα στους αιώνες, όταν σε αναπτυγμένες χώρες όπως η Μ.Βρετανία μέχρι και πριν από έναν αιώνα η τιμωρία του να είσαι ομοφυλόφιλος ήταν η κρεμάλα.
Ας κοιτάξουν λοιπόν όλοι αυτοί οι ηθικοί, οι ομαλοί, οι φυσιολογικοί τα δικά τους τα μούτρα πρώτα στο καθρέπτη και να δουν τα χάλια τους και τα αθεράπευτα κόμπλεξ τους.

8 Likes

Καταλαβαίνουμε τι θες να πεις, αλλά οι χαρακτηρισμοί “σκουπίδι” και “πισωγλέντης” ήσαν αχρείαστοι και δείχνουν άλλα πράγματα. Εμπάθεια, ίσως.

2 Likes

Συγγνώμη, αλλά επέλεξε ένα άθλημα στο οποίο πέφτουν μπουνίδια. Έφαγε δύο πολύ γερά, ένα εκ των οποίων της έσκισε το στόμα από μέσα και είπε ότι ήταν το χειρότερο που έχει φάει στη ζωή της, γι’ αυτό σταμάτησε.

1 Like

αρα κλαιει γιατι ποναει;

Με μερικα σχολια πλεον δεν ξερω πως να αντιδρασω…ουτε γελια ουτε κλαματα…ματσαρα το ιαπωνια-βραζιλια με τη καλυτερη ταπα του τουρνουα

1 Like

Η κοπέλα τζάμπα hate τρώει που προφανώς από αρκετούς είναι κατάλοιπο της γενικότερης άποψης τους για τους τρανς κλπ (που απ’ ότι κατάλαβα δεν είναι τρανς κιόλας). Στο κάτω κάτω για το αν έπρεπε να αγωνίζεται η όχι υπεύθυνη είναι η ομοσπονδία του αθλήματος.

Γενικά επειδή έχω δει να βγαίνουν στην φορά πολλά περιστατικά τραυματισμών ειδικά σε μαχητικά αθλήματα σε κατηγορίες γυναικών νομίζω πως είναι προφανες ότι πρέπει να δημιουργήσουν νέες κατηγορίες για τους τρανς κλπ. Αυτά τα ολίγα το ζήτημα είναι λεπτό και το να εκτοξεύουμε μίσος δεξιά και αριστερά δεν θα βοηθήσει νομίζω.

Υγ πήραμε 3 μετάλλια από χθες btw. Μπράβο σε όλους.

1 Like
2 Likes

100 λόγοι υπάρχουν για να κλαίει. Η Ιταλίδα συγκεκριμένα δήλωσε αυτά:

Ναι λοιπόν, πολύ πιθανόν ένας από τους λόγους για τους οποίους έκλαιγε να ήταν ότι πόνεσε πάρα πολύ.

6 Likes

Με προλαβες. Ηθελα και εγω να ψαξω αθλητες που κλαινε μετα απο ηττα. Εν τω μεταξυ διαβασα οτι πριν τους αγωνες η Khelif ειχε ρεκορ 9-5, οποτε ισως απλα η Ιταλιδα δεν βρεθηκε σε καλη μερα…

Δεν έχω δει event που να μην έκλαψε κάποιος. Είναι το βάρος της αποτυχίας και η απογοήτευση, είναι η χαρά των κόπων που δεν πήγαν χαμένοι. Πολλά πράγματα γενικά.

1 Like

Ρε γμτ χασαμε την ευκαιρια για καποια χρονια να δουμε ματσαπ Ντελαβεντοβα Ματζαρη.

Ας προετοιμαστουμε για τον Τζος τον ΓΙΔΙ που απο meme στο ΝΒΑ ειναι dominant στους ΟΑ να ματσαριστει με τον Θωμα και τον Λαρετζακη να γελασουμε λιγο.

1 Like

θα ήθελα μια σύνοψη όπως κάνει το ΑΙ στο βαιμπερ ομολογώ :stuck_out_tongue:

1 Like

Αυστραλός Τσιτσιπας έγραφε ο άλλος😂. Και πέρσι στο παγκόσμιο ασταμάτητος έμοιαζε ο Γκιντι. Τους πάει το μπάσκετ FIBA μάλλον γτ και ο Μιλς 3 φορές καλύτερος είναι με το εθνόσημο.

Ναι ηταν καλος, ο ΓΙΔΙ, εδω το εχει παρακανει ομως.

O Παττυ της καρδιας μας καλα παιζει και στο ΝΒΑ, κομβικος και στο πρωταθλημα τοτε, απλα εκει ειναι ρολιστας, εδω οχι.

Όπως έγραψε και κάποιος, δεν υπάρχει τίποτα πιο τρομακτικό λέει, από ένα μη αμερικανό ρολίστα όταν παίζει με την εθνική του ομάδα :stuck_out_tongue:

Τρίποντο και Καλάθη και Γουοκαπ :face_holding_back_tears:

Μου λείπει πολύ το shot clock όμως

Θα κλάψουν μανουλες με λαντειλ. Σακίλ θα γίνει βλέπω

1 Like

Το πολυ πιθανο, αφου το δηλωσε η ιδια. Οτι σταματησε τον αγωνα για να προστατεψει την υγεια της.
Η δευτερη γροθια της εσκισε το στομα απο μεσα λεει. Καλα εκανε και σταματησε το κοριτσι.
Σιγουρα δεν σταματησε επειδη “εχανε” παντως.

Αυτο τι φαση που δεν σταματαει ο χρονος μετα απο καλαθι? Παλαιολιθικο μου φαινεται.

Καλα εχει ξεκινησει η Ελλαδα, ετσι για αλλαγη. Οτι ξαφνικα ο Τζος Γκιντι δεν ειναι καλος παικτης εντωμεταξυ?

Μλκ Γουοκαπ φαουλ σε τριποντο στα 0.1" ελεος. Αν και μαλλον δεν το εκανε.
Δεν μπορουν να κανουν Challenge στην αποφαση?

Τι φάουλ έδωσε ο κοραξ τώρα ρε