Ποιός είναι ο χειρότερος ηθοποιός;

Tα κουτάκια τα έχει επειδή είναι πολλαπλής επιλογής ρε μαλάγκα

Ο μπραντον απο το μπεβερλυ χιλς.:p:p

Με πληγωνεις.:frowning:

Eνας ειναι ο ορισμος του αταλαντου…

Αν σε μεταμορφώσει σε βάτραχο θα σου κοπούν τα γέλια!:lol:

Val Kilmer ? Μάλλον πρέπει να έχεις προσωπικά μαζι του.

Σχεδον ολοι απο το πολλ…

Ναι, σκότωσε τον Batman, τον «Άγιο» και το «Άκρως τρελό κι απόρρητο»…! Το αστείο είναι ότι δεν τον ψήφισα στο poll. ?Ντάξει ομολογώ ότι μου έχει φάει και γκόμενα.

Πφφφφφ, μποροστά στον Nicolas Cage ο Val Kilmer είναι ηθοποιάρα!!!
Τα παραδείγματα αμέτρητα!..

Τι λέει για το Nicolas??[-X

Βασικα ο Cage δεν ειναι κακος ηθοποιος αλλα ειναι -με μεγαλη διαφορα απο τον 2ο- η πιο ξενερωτη
φατσα στο σινεμα.Και εχει παιξει και απειρους ρολους δρασης.

Ο Nicolas Cage μπορεί να έχει εκνευριστική φάτσα, αλλά είναι καταπληκτικός ηθοποιός.[-X

Για πείτε δηλαδή, που φαίνεται η καταπληκτική ηθοποιϊα; Γιατί εγώ βλέπω το “Βράχο” και λύνομαι στα γέλια…

Και στη Πολη των Αγγελων ηταν ολιγον μουρτζουφλης

Ο Νίκολας δεν είναι κακός αλλά ναι έχει αυτό το αγελαδίσιο βλέμμα που σου την δίνει.
Έχει κάνει καλές ερμηνείες και μερικές…όντως είναι συζητήσιμες.:lol:

Ορλάντο Μπλουμ επίσης ΑΝΕΤΑ.:wink:

Μετά τους Άρχονες και τους πρώτους πειρατές νόμιζα ότι είναι ο χειρότερος ηθοποιός του πλανήτη.

Αλλά τα τελευταία χρόνια πρόσεξα ότι υπάρχει και αντίπαλο δέος.

Ειδικά στο Jumper όχι βατόμουρο αλλά το θάμνο όλο πρέπει να πάρει.

Και τέλος ο άνθρωπος που μπορεί να κάνει κάποιον να βρει χιούμορ και αισιοδοξία στους στίχους των Celtic Frost, Mayhem, Autopsy και λοιπών χαβαλεδογερμανοpowerάδων. Εννοείται ότι μια ταινία του είναι λόγος εθελοντικής τύφλωσης και κώφωσης προκειμένου να αποφευχθεί μια μελλοντική τραυματική εμπειρία μιας και οι “κωμωδίες” του κάνουν το “120 μερες στα Σοδομα” να φαντάζει σαν Monty Pythons μη πω μέχρι και Φώσκολος.

εε… ο Jack δεν ειναι κακος νομιζω…

Δεν θα διαφωνήσω ούτε στο ελάχιστο με τον Darth Vader.

Χαίρομαι που συμφωνούμε αρκετοί για τον Μπλουμ.
Τώρα πρόσεξα ότι υπάρχουν 9 επιλογές στο πολλ και αξίζει νομίζω να μπει μέσα.

Και για γυναίκες ένα ε.:slight_smile:

Μα τώρα μιλάμε ή κλάνουμε? Στη συγκεκριμμένη περίπτωση δεν υπάρχει υποκειμενικότητα, μιλάμε για ιερά τέρατα που η αμφισβήτηση τους σηκώνει ευθανασία στους αιρετικούς. Ακόμα και ο Bach στη δική του κατηγορία δεν εμπνέει τέτοιο δέος.