Ποιός είναι ο χειρότερος ηθοποιός;

καλα,ειδικα για τον τελευταιο…ειχα παει σε ενα σπιτι μια φορα,κ μια κοπελια λεει ν δουμε ταινια,κ ηταν μια με αυτο το μλκα που του εμφυτευσαν οργανα ζωων κ απεκτησε ικανοτητες κ συνηθειες οτι ζωου ηθελε(#-o#-o#-o#-o):?ΟΜG ΔΛΔ!!!Η ‘‘ταινια’’ ηταν αργος θανατος…οσο για κριστενσεν(για τον αλλο τον αμπαλο δεν λεω καν) μονο κ μονο που επαιξε κ εβαλε αυτος το λιθαρακι του στην μεγαλυτερη ξεφτιλα του αιωνιου κ διαχρονικοτερου επους,προσθετοντας 3 τραγικα επειδοσια,ειναι αξιος θανατικης ποινης…κ επαιζε κ επικως αθλια δλδ…

Υ.γ:καποιος ας βγαλει τον Bαλ Κιλμερ απο τη λιστα,ειναι ντροπη…[-X

Δεν ντρέπομαι καθόλου. :stuck_out_tongue:

[-X[-X[-X[-Xανευ μαθησεως…:stuck_out_tongue:

Καλά και αυτός ο τυπάκος από το Jumper είναι άθλιος. Ντροπή και όνειδος σε αυτόν που τον επέλεξε για Άνακιν Σκάιγουόκερ. Με κάποιον άλλο σε αυτόν τον ρόλο ο χαρακτήρα θα είχε απογειωθεί.

Eιδικά στο leaving Las Vegas…

Δεν ειναι θεμα μονο ηθοποιου… Δες στις ιδιες ταινιες Ναταλι Πορτμαν, Γιουαν ΜακΓκρεγκορ, Κριστοφερ Λη… μια χαρα ηθοποιοι κι ομως το αθλιας ποιοτητας σεναριο δεν ανεδειξε τιποτα. Ισως φταιει και το οτι επρεπε να παιζουν μονιμως γυρω απο πρασινους και μπλε τοιχους, χωρις ουτε ενα κανονικο σκηνικο… ισως φταιει και το οτι ολες οι ταινιες περιστρεφονταν γυρω απο ενα ατομο με τις υποκριτικες ικανοτητες σφουγγαριστρας.

Ρε είστε σοβαροί? Που διάολο είναι ο Schwarzenegger??? 8O8O8O

Λίγα με τον Arnie μόνο και μόνο λόγο Terminator(του πρώτου εε μην ξεχνιόμαστε, εκεί που δε μίλαγε), ρεσιτάλ(αβανταδόρικο βέβαια για τον πιο ανέκφραστο ηθοποιό του σύμπαντος να παίζει μια ανέκφραστη μηχανή).

:wink:

Από Έλληνες επίσης…

E ποτέ δεν μάρεσε.
Νερόβραστος και ατάλαντος.
Στο Δήμητρα και Θοδωρής ήταν συμπαθητικός.

Αρνι,Σταλονε κ Γουλις,οποιος τους ξαναναφερει θα εισηγηθω για ban :p:lightsabre::lightsabre:

Ο Κιανου Ριβς ειναι τοσο αταλαντος, βαρετος και φλωρος που τον ποτιζει η αταλαντοσυνη του και σαν ανθρωπο και γινεται ανοστος σαν μπροκολο. Τον βλεπω και νυσταζω/βαριεμαι/θελω να πεθανω απο ανια.

Ό,τι πιο ατάλαντο κυκλοφορεί

Εγώ τον πάω.

Αυτος που επαιζε το γιο του Μιχαλοπουλου στο “Η ωρα η Καλη”.Αυτος με την αφανα.Ανεκδιηγητος.(η τηλεοπτικη αδερφη του στο post νουμερο 52,αααλλη με στρογγυλα ταλεντα απο κει)

Και ο αλλος που εκανε εκπομπη στο MAD και τωρα τον εχω πετυχει σε 2-3 σειρες…

Νομιζω το να λεμε ελληνες ηθοποιους για χειροτερους ειναι ασυμφορο.
Καλυτερα να γραφαμε τους 2-3 ταλαντουχους.:-s

Παρτε αλλο ενα σπιρτο ηθοποιϊας:

Αυτος εκτος απο αταλαντος ειναι και σα σκατα ε. Τι του βρισκουν οι διαφορες και τρελαινονται στο ακουσμα ‘‘Τσιμιτσελης’’ κανεις δεν θα μαθει ποτε.

Επισης αυτη εδω

που παιζε σε αυτη τη μαλακια ‘Λατρεμενοι μου γειτονες’.
Τον οποιοδηποτε να βαλεις στη θεση της καλυτερα θα τα παει…

Α επισης ο παμκιν λεει για την ηθοποιαρα που τα χει στο σηριαλ με αυτη που λεω. :Ρ

Μιλαμε για χολυγουντ και πανω.

Κουκλιτσα ομως :oops:

Πω αυτη ειναι μεγαλο ταλεντο! Και το παλικαρι, κριμα, ομορφο παιδι κι ειναι σαν αγγουρι ορθιο.[-X

Εύγε και για τους 2 Ράνια!!!
Λίγο έχω παρακολουθήσει την άθλια αυτή σειρά, και οι 2 είναι ατάλαντοι, επικρατεί με άνεση όμως το κορίτσι.
Και σιγά την όμορφη.[-X

Αυτή που έβαλε ο Μάνος δεν την ξέρω, αλλά είναι ωραίο γκομενάκι.8):stuck_out_tongue:

Αν πίασουμε ελληνικά σίριαλ δεν τελειώνουμε ποτέ! Αυτή η φίλη της πρωταγωνίστριας από το Θα βρεις τον δάσκαλο σου είναι απαίσια.
Από το πολ, είμαι ανάμεσα σε Ρηβς και Άφλεκ. Ο πρώτος ξεχνάς ότι υπάρχει, είναι απαίσιος. Ο δεύτερος σφίγγεται μέχρι και για να το παίξει γκόμενος.