Γειά Χαρά σε όλους!

Γειά, με λένε Πόλα και το Forum αυτό το παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό. Το έχω ανακαλύψει ψάχνοντας για διάφορα θέματα που αφορούν την μουσική. Άσχετο… αλλά χθες έπεσα πάνω στο θέμα “ωραιότερη ηθοποιός/τραγουδίστρια” και γέλαγα όλη μέρα :lol:(μεγάλο το θέμα κιόλας), φοβερές ατάκες λέγατε στους σχολιασμούς σας. Ακούω garage/punk (πιο πολύ παλιότερα), τα τελευταία χρόνια έχω Darkέψει λίγο δηλ. ακούω Darkwave, gothic κλπ. Μ’ αρέσει να πηγαίνω συνέχεια σε συναυλίες. Μια από τις καλύτερες συναυλίες που είδα ήταν αυτή των Mecano ( Οκτώβριος 2007-Gagarin) είναι οι αγαπημένοι μου.
Εδώ και περίπου έναν χρόνο μαθαίνω κιθάρα (ηλεκτρική) και μόλις χθες ξεκίνησα για πρώτη φορά μαθήματα φωνητικής. Τι άλλο να πω για μένα…:-kα…είμαι Vegan (ολική χορτοφάγος). Αυτά.
Θέλω να ποστάρω ωραιότερος “τραγουδιστής ηθοποιός” δεν κρατιέμαι…

Γεια σου SC

Στους Damned πηγες ???

Ο πιο ωραιος τραγουδιστης ειναι ο Τερης Ιερεμιας…

Ιnp/WC

Ωωωωωω ναι πήγα στους Damned!!! Ήταν πολύ καλοί ομολογώ…πρώτη σειρά- κέντρο και τους απόλαυσα μια χαρά…Αυτός ο πληκτράς πολύ γερασμένος βρε παιδί μου…τόσο μεγάλοι είναι πιά; Έχω τραβήξει 10άδες φώτος αλλά ξέρει κανείς να μου πει πως να τις ποστάρω; γιατί πάω στο εικονίδιο που λέει insert image και μου βγάζει για url δηλ μόνο μέσω Internet μπορώ να βάζω φωτό; από ψηφιακή μηχανή πως θα τις βάζω; :-kSorry αλλά είμαι λίγο ασχέτη #-o
Υ.Γ Τέρης Ιερεμίας είναι προφανώς ο τραγουδιστής των Damned ! Ναι οκ… στα νιάτα του όμως. Ναι στα νιάτα του ήταν μαναράκι, ιδιαίτερα με την Vampire ενδυμασία του :stuck_out_tongue:

Για φώτος:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=49428&postcount=2

Thanks !

Kαλωσόρισες στο φόρουμ :slight_smile:

Καλώς την! Όμορφα ακούσματα! Πιστεύω θα συμφωνήσει και ο συμφορουμίτης Panagiotis γι’ αυτό. 8)

[QUOTE=STRAY CAT;445514] Ακούω garage/punk (πιο πολύ παλιότερα), τα τελευταία χρόνια έχω Darkέψει λίγο δηλ. ακούω Darkwave, gothic κλπ. QUOTE]

Garage punk ε? σωστη σε βρισκω,και αυτα που ακους τωρα μια χαρα ειναι.You are welcome καλα ποστς.

Welcome και καλα τοστς!

Τι τοστς ρε, αφού είναι vegan.

Welcum

E τοστακι με τυρι αγαπη μου…

Welcome welcome…

ρε παιδες…μαζευονται πολλα θηλυκα τωρα τελευταια…θα ακουσαν πως ποσταρω…

:stuck_out_tongue:

Vegan = no τυράκι

α ναι?
:oops:

με συχωρεις?

Eλα , τοτε πρεπει να ησουν διπλα μου8O …Εγω ειχα παει με τον γιο μου και μ’εναν Αγγλο κολλητο μου απ’το Οfficial site των Damned . Γραφω εκει, πανω απο δυο χρονια τωρα…Ολοι στο site, περιμεναν απο μενα και τον φιλο μου, φωτογραφιες, πλην ομως ουτε εγω, ουτε αυτος καταφεραμε να βγαλουμε…Ελα λοιπον, περιμενω τις φωτογραφιες σου και θα βαλω μετα το link στο official site των Damned .

Ο Monty (keyboards) εχει ερθει τα τελευταια χρονια στο συγκροτημα, μαζι με τον Stu (bass) και τον Pinch (drums)…Μονο ο Captain και ο Vanian ειναι original μελη του group . Ε, κοιτα… εμενα ειναι της ηλικιας μου.

Φιλια

Ιnp/WC

Ευχαριστώ όλους σας για το καλωσόρισμα!!! Τοστάκι…έχει δίκιο ο shaman vegan=no τυράκι, =no ζωϊκά at all…είναι ολόκληρη φιλοσοφία.
ΙΝΡ/WC ναι θα προσπαθήσω να βάλω φωτογραφίες από Damned γι’αυτό και ρώτησα πιο πάνω πως μπορώ να τις περάσω στο φόρουμ από ψηφιακή φωτογραφική. Θέλω να βάλω και από Christian Death που είχε γίνει στο Underworld, έχουν βγεί φοβερές, πολύ κοντινές.:slight_smile: Δηλ. εκτός από τον κολλητό σου γράφεις κι’ εσύ στο Forum/site των Damned; Επικοινωνείς άμεσα μαζί τους; Ξέρω πολλές μπάντες που έχουν φόρουμ, γι’αυτό το λέω. Αχα χα χα είναι της ηλικίας σου…ε τότε όρμα του Dave Vanian:thumbup:

Ναι εδω και 3 χρονια περιπου γραφω εκει, βεβαια ειμαι ο μοναδικος Ελληνας.
Μετα την συναυλια ειχαμε κουβεντουλα με τον Captain, μαζι με τον γιο μου και το Αγγλο φιλο μου...Ο Captain ειναι απαιχτος...Φοβερος τυπος...Κι αυτος επισης αλλα και ο φιλος μου ειναι χορτοφαγοι...

Ολοι στο site των Damned περιμεναν τις φωτογραφιες μας…καταλβαινεις ποσο τους απογοητευσαμε…

Σε παρακαλω προσπαθησε να τις βαλλεις…Θα παθουν την πλακα τους αν τις δουν…

Ιnp/WC

Welcome…:)ωραια φιλοσοφία…Καλωσήρθες στο γεμάτο τοξίνες και ζωικά λίπη φόρουμ μας…
Οι μισοί απο δω τρωμε σαρκες και οι αλλοι μισοι ακουνε manowar.:p.αλλα είμαστε καλα παιδιά…θα μας συμπαθησεις:)

Χαχα :Dσας έχω ήδη συμπαθήσει, έχετε πολύ πλάκα!!

Κάτι μπόρεσα να βάλω…Να σε ρωτήσω, πώς μπόρεσες και τρύπωσες στα παρασκήνια του Gagarin; Με ενδιαφέρει γιατί 21 Οκτώβρη παίζουν οι London After Midnight στο Gagarin κι’ αυτοί και θέλω να διπλαρώσω τον Sean Brennan (τρελό γκομενάκι):lol: Φυσικά αστειεύομαι…είμαι πολύ ντροπαλή για κάτι τέτοιο:(
Υ.Γ χαχα και ο Sean χορτοφάγος (vegan) είναι !:slight_smile: