Γειά Χαρά σε όλους!

Welcome κι από μένα.Δεν πειράζει που δεν τρως κρέας,όταν βγούμε θα έχουμε κρατημένο ένα μαρουλάκι για σένα.Αντε και καλά ποστ:-)

Καλωσηρθες. Btw στενος φιλοσμ ειναι vegan και μ εχει πρηξει. Οσα ανεφερες ακουγονται ΠΟΛΥ γνωριμα. :lol:

Καλη διαμονη, καλα ποστ:):wink:

Δεν τρυπωσα…Απλως, τους περιμενα να βγουν…Ειχε παει βεβαια 2.30 η ωρα…Αξιζε τον κοπο ομως…
Ειχαν και μια ωραια κουβεντουλα με τον γιο μου…:)Ο Captain του ειπε ν΄αγορασει μια κιθαρα και να παιζει ο,τι του αρεσει…

Inp/WC

Cool ακούγεται αυτό. Ωραία άτομα.
Αυτό θα κάνω !! Θα ξεροσταλιάσω στην είσοδο! 2:30 είπες; ΩΩΩχχχχ ποιός σηκώνεται την άλλη μέρα το πρωϊ για δουλειά:(

εεεε, να ρωτησω ??? που μπορω να βρω τις φωτογραφιες σου των Damned ???

Inp/WC

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=447106&postcount=10

Εδώ τις έχει ποστάρει.

EYXAPIΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Inp/WC

Mπορεις να σταματησεις να υπογραφεις τα ποστ σου…Αληθεια τωρα βλεπουμε ποιος εισαι και χωρις να το κανεις:D
Lunatic

:lol:Δε μπορω εχω υπαρξιακα προβληματα

Inp/WC

Καταρχάς welcome και καλά post…:slight_smile: Kατα δευτερον δες την ταινία οι επιζήσαντες…μπορεί να αναθεωρήσεις…:stuck_out_tongue:

Βρε stray cat δεν σ’αρεσει το κρεας γιατι ειναι πτωμα αλλα οι αντρες που ποσταρες στους πιο ομορφους δεν διαφερουν πολυ.:-s:p

#-o#-o:lol::lol::lol:
Καλέ αυτόν εννοείς;

Ναι…με την διαφορά ότι κάθε φορά που τον βλέπω ξεχνάω ότι είμαι Vegan και θέλω να το φάω αυτό το γκομενάκι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: νιαμ νιαμ νιαμ

Καλά μου φάνηκε εμένα οτι γυάλιζε λίγο το μάτι αυτής της γάτας στο άβαταρ σου ! 8O

:lol3: Ναι… καλά λες !!!

Τι ταινιες και πρασινα αλογα. Πανε καλυβια να νιωσεις τι θα πει ΚΡΕΑΣ. :!:

Καλως ηρθες κι απο μενα. :smiley:

Καλώς ήρθες και καλά ποστ

πολλες καλησπερες παιδια! ειμαι κανουριο μελος!! ελπιζω να τα παμε καλα και ειμαι σιγουρος οτι θα κολησω με το Forum ΜΑΣ πλεον:D

Καλώς τον. Κάποια στοιχεία για τον εαυτό σου? Ηλικία, αγαπημένα συγκροτήματα, αγαπημένο φαγητό, χρώμα, τι ζώδιο είσαι κλπ? (οκ, για τα τελευταία αστειεύομαι!)

Καλώς τον Δημήτρη!! (ναι, εγώ τον έβαλα να γραφτεί :p) Και καλά ποστ!

Εσύ τον έβαλες? 8O Οικογενειακή κατάσταση το κάναμε το φόρουμ, πως την είδαμε?

καλά έκανες! Καλώς ήρθες Δημήτρη στο τρελό μας φόρουμ!!! 8)