Δίσκο ή δίσκους που λιώνουμε αυτό το καιρό

Ελα ρε, θα πας φετος; Θα κινησουν και κατι φιλαρακια απο Αθηνα για εκει. Κριμα που δε παιζει μπαγιοκο αλλιως θα χα ακολουθησει για τη φαση και μονο.

Ναι, η αλήθεια είναι πως με πολλές απ’ τις μπάντες έχω μόνο επιδερμική σχέση, αλλά 1349 και Hail of Bullets ας πούμε θέλω να δω σαν τρελός.
Πρώτο φεστιβάλ του εξωτερικού είναι για μένα, σχετικά μικρό συγκριτικά μεν, αλλά όλοι από κάπου ξεκινάμε :stuck_out_tongue:

Θα δεινοπαθήσει το νέο Saxon, απ΄το πολύ λιώσιμο:):!:

[B]τον πρωτο (ή μηπως δευτερο? δεν θυμαμαι…) δισκο των γερμανων FIRST AID ! τρομερα ριφακια, μιξη Agent Steel / Overkill (ΝΑΙ!! τιγκα Speed-ιλα!), πολλες και γαματεες μελωδιες, οχι μονο ξερο τουπα τουπα, πολυ ωραιος δισκος.
[/B]

[B]dark castle [/B]- surrender to all life beyond form

Είναι δισκάρα ναι.

Λιωνω τα παντα απο clutch!!!Ακομα πολυυυυ γκαβλωμενος μετα απο την συναυλια.Εχω φουλαρει το Mp3 μου με πολλα τραγουδια απο ολα τα CD και οπου παω ακουω συνεχως.

Εύγε αγόρι μου!

μόνο το the real thing έχω λιώσει εδώ και καιρό, από αυτό άκουγα μόνο στα ριπίτια το midlife crisis (σαν αντρεας κιετσ).
αποφάσισα πριν από κάτι μέρες να ακούσω ολόκληρο το δίσκο όμως, και τώρα λιώνει.
πολύ μπροστά, αγαπάμε πάττον κτλ

Mαθαίνεις μπαλίτσα Ignorant. Να ακούσεις και το King for a day.8)

το άκουσα χθες μια φορά 8)

Στηριζω γουρουνι και εγω 8)

Τελικα ισως το προτιμω και απο Real Thing και απο King For A Day.

καθε μερα,ολη μερα:D

σερβιετάκια pink floyd.!!

*τώρα και με ειδικό τοίχο

Πολυ In Flames τελευταία. Το τελευταίο τους είναι μέγιστο κόλλημα και είπα να βγάλω στην επιφάνεια και τα προηγούμενα τους.


2.

3.

Tρωνε πολυ λιωσιμο τελευταια.

Ξαναματακολλησα.



γενικα πολυ τανασι τελευταια

[B]Deathspell Omega - Paracletus[/B]

[B]Negura Bunget - Om[/B]

ΤΙ ΓΑΜΗΜΕΝΕΣ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ, ΓΑΜΩ!

Καποιος γινεται μπλακμεταλλας σιγα-σιγα :stuck_out_tongue:
Την τελειοτητα του ΟΜ δυσκολα μπορει να την
περιγραψει καποιος.

ολα τα κομματια ενα και ενα

κατεδαφιζουν συμπαντα.

συναισθημα μονο…

το μονο Black metal που εχω καταφερει να ακουσω ολο το cd απο την αρχη ως το τελος και να μ αρεσει πολυ.