Πως επιλεγετε

ταιριαζουμε…θελεις να τα φτιαξουμε??? :oops: :oops: :oops:
(λιγο αυτο με την μπαλα δεν επιασα αλλα εκει θα τα χαλασουμε…εχεις για hobby τους metallica και δεν με νοιαζει κατι αλλο…σε αγαπαω) :oops: :oops:

8O[/quote]

Βρήκα γυναίκα, βρήκα γυναίκα!!! :twisted: :twisted: :twisted: :P[/quote]

:oops: fix it baby :roll:

θελεις να ερθεις μαζι μας??? :twisted:

Όχι.

καλυτερα…δεν θα μας φας και τις μπριζολιτσες…μην αρχισεις τις ζηλιες ομως μετα :smiley:

LOL

Εγώ πιστεύω καλή παρέα να υπάρχει και να παίζει καλή μουσική στο backround! 8)

Επίσης μια μικρή καθημερινή δόση Metallica χρειάζετε, να κάνουμε κέφι!, και όλα Ο.Κ.

Ακόμα για διασκέδαση σας προτείνω το Some kind of monster με φίλους, μέχρι τώρα το έιδα 5 φορές με διαφορετικούς φίλους και κάθε φορά έιναι σαν την πρώτη φορά!! 8O

Πόσο είσαι είπαμε;

Χτες το βράδυ βγήκα έξω και πήγα σε μέρη στα οποία υπο κανονικές συνθήκες “θα είχα πατήσει βατράχια” από τις 12 το βράδυ… Ωστόσο η πολύ καλή παρέα ήταν τόσο καταλυτικός παράγοντας, ώστε να γυρίσω σπίτι μου στις 8 το πρωί…
Οπότε ψηφίζω την καλή παρέα και μόνο…
Όλα τ’ άλλα είναι ντεκόρ… (πλήν Σειρηνάκη βεβαίως βεβαίως)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  1. Άμα στη παρέα είναι και ο Τέλης δεν το συζητώ και στο Texas τις Δευτέρες πηγαίνω…

Αυτή τη Δευτέρα να έρθεις οπωσδήποτε…

Αυτή τη Δευτέρα να έρθεις οπωσδήποτε…[/quote]

Γιατί Τέλη;

Αυτή τη Δευτέρα να έρθεις οπωσδήποτε…[/quote]

Γιατί Τέλη;[/quote]

pm

Θέλω μεγάλη μπάλα τη Δευτέρα στο Texas!!! Αν είναι για σένα Τέλη…θα ξεφύγω πάλι…

Εμένα χρειαζόσουν…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  1. Το ξέρεις ότι είμαι ένας σεμνός, τίμιος, ηθικός και προπαντώς σοβαρός ΔΥ. Αλήθεια πιο είναι το θέμα του topic;
  1. Μετά το Wacken (2001) δεν έχω ξαναπάει σε σκυλάδικο και αποφεύγω γενικά “μαγαζιά” με Ελληνική μουσική. Μπορεί να φανώ απόλυτος, προτιμώ όμως να μην υποκρίνομαι… Έτσι έχω κάνει και τις επιλογές όσον αφορά τις παρέες μου και τα άτομα που βγαίνω. Δυστυχώς όμως δεν υπάρχουν πολλές επιλογές και στα Rock Club…

και εγω απολυτη ειμαι και χαιρομαι πολυ για τις επιλογες μου.οσο για τις επιλογες εχεις δικιο…εχει γεμισει ο κοσμος σκυλαδικα και popadika…αλλα ισως και το ‘‘λιγα αλλα καλα’’ να μας κανει…
telisvas thanks που υπενθυμισες το topic…smatsssssssssssssss :smiley: :smiley:

και εγω απολυτη ειμαι και χαιρομαι πολυ για τις επιλογες μου.οσο για τις επιλογες εχεις δικιο…εχει γεμισει ο κοσμος σκυλαδικα και popadika…αλλα ισως και το ‘‘λιγα αλλα καλα’’ να μας κανει…
telisvas thanks που υπενθυμισες το topic…smatsssssssssssssss :smiley: :D[/quote]

Τι είναι αυτό;;; Φιλιά σε άλλους;;; Με απατάς ακόμα δεν τα φτιάξαμε;; κερατάς από τόσο γρήγορα;;;; απαπαπαπα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα πάμε Τexas σήμερα ? αν ναι πάρτε με τηλεφωνο να με ξυπνησετε ρρρρρρρεεεεεεεε