Μακλιτζάξον

Michael Andolini di Corleone says:
o michael jackson
Michael Andolini di Corleone says:
gamaei oti xebimetal uparxei ston planhth
Michael Andolini di Corleone says:
antikeimenika.
Πουτάνα τα κάναμε πάλι απόψε στη Βούτα! says:
haha
Πουτάνα τα κάναμε πάλι απόψε στη Βούτα! says:
ti les re ?

Michael Corleone = Εγώ.
Πουτάνα = Πάουερσλέιβ.

Πείτε τι πιστεύετε εσείς.

χμμμμ…
η συζητηση απο καπου αλλου ειχε ξεκινησει και δεν μπορω να καταλαβω την αρχη της…εδω βεβαια δεν καταλαβαινω ουτε το τελος της…
μηπως ο powerslave βαριεται λιγο τη ζωη του και δεν θελει καν να σου φερει αντιρρηση για ολα αυτα που του λες οντας και κουρασμενος απο τις βολτες στη Βουτα?
ανοιξε μας ολη τη συζητηση για να μπορεσουμε και εμεις να καταλαβουμε…εκτος και αν ειναι καποιος γριφος και κερδιζουμε κατι σε περιπτωση που το ανακαλυψουμε απο μονοι μας… :lol:

  1. Σχολιάστε μόνο το σημείο που σας παραθέτω, την υπόλοιπη ώρα κάναμε σάιμπερ σαικς.

UNHOLY κατεβα hard rock στον Πειραια το βραδυ να τσακισουμε μπυρονια(και οποιος αλλος θελει δλδ-no problem)…
Eνα σχολιο για το topic σου:ΘΑ ΤΗΝ Γ@@@@@@@@ ΤΗΝ Π@@@@@@ ΤΗΝ LIVERPOOL… 8) 8) 8)

Μαικλτζάκσον όντως γαμάει…

Κάτι παιδάκια άκουσα…

Πρόσεχε γιατί πλησιάζεις σε ηλικία πατρότητας…

Α ρε άμουσοι όλοι :frowning:

Εγω παντος εχω…μουσι… :lol: :lol: :lol:

Τι να πουμε για τον Michael??? Οσοι εχουν ακουσει ξερουν…

Ο αντρας θεος της ποπ. Γιατι υπαρχει και η (παλια) Μαντονα για τις γυναικες. Smooth criminal σας εχει ολους.

  • 1000 !!!:wink:

Αστέρας με την ολοκληρωτική έννοια της λέξης! 8)

Καλά, έχετε δει το επεισόδιο του south park με τον michael jackson???
Ειδικά η σκηνή που έχει γυρίσει ο Cartman στο κρεβάτι στη μεριά του M.J. και ετοιμάζονται να φιλιθούν στο στώμα, όλα τα λεφτά!!!

Αναγνωριζω οτι ειναι κορυφη στο ειδος του οπως και η Μadonna, αλλα το πολυ 2 τραγουδια να μ’αρεσουν και απο τους 2 μαζι.

Το Smooth Criminal γαμει.
Αυτο ξερω μονο :-s

Πλάκα πλάκα, και εμένα το “Smooth Criminal” και το “Frozen” μου αρέσουν, δηλαδή 2 και από τους 2! :lol: :lol: :lol:

Τhriller και Bad…Mεγάλες δισκάρες και τα 2…:wink:

Billie Jean, Beat It, Smooth Criminal, Black Or White, They Don’t Care, Earth Song, You’re Not Alone
Παιδικές αδυναμίες! :roll:

:wink: ΘΕΟΣ

Τότε στα μέσα της 10ετίας του '90 πιάναμε MTV και θυμάμαι έπαιζε συνέχεια (κυριολεκτικά) το Remember the Time!
Βεβαίως οι συμμετοχές και μόνο ζαλίζουν… Eddie Murphy, Iman, and Magic Johnson…
Είπατε τπτ;;; 8)

Ενίοτε έβαζε και το Smooth Criminal που είναι το αγαπημένο μου από Michael!:slight_smile:

EE!!! Και dirty Diana και Liberian Girl…