Μακλιτζάξον

Βάζω κι εγώ ένα που μου αρέσει πολύ και σα κομμάτι αλλά εδώ και σαν Jackson που πραγματικά ξεσαλώνει (ειδικά προς το τέλος…) Άξιο τέκνο του James Brown, μας αφήσανε και οι 2… [-X

http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=129385796977&h=KFLlF&u=uyUDj

Ποσο μλκς μπορει να ειναι ο πατερας του τζακσον? Σαν γκανγκστερ μοιαζει…

Φαντάσου τι θα περνουσε ο Μichael ως παιδί…:frowning:

Καλα αν ο τζακσον δεν εκανε καποιες μλκιες στην καριερα του μιλαμε θα εγραφε ακομα το παλικαρι.Αλλα να που στραβωσαν καποια πραγματα…

Πιστευω οτι ο “πατερας” του φταιει (π.χ.στις πλαστικες που εκανε) καθως δεν περασε και τα καλυτερα παιδικα χρονια και γιάυτο αντεδρασε ετσι οταν μεγαλωσε, του βγηκε ασυναισθητα σε ολα τα επιπεδα της ζωης του ακομα και στη αξεπεραστη μουσικη του!!!

Επειδη καποια πραγματα φαινονται απο νωρις ακουστε αυτο

ειμαι ο μονος που θεωρω το bad καλυτερο απο το thriller?

Οχι και εμενα μου αρεσει παραπανω!!

Ειδικα τα Dirty Diana,Give in to me,Smooth Criminal τα προτιμω απο τα αντιστοιχα hits του Thriller.

Το Bad ήταν περισσότερο πολυδιάστατος σαν δίσκος… παρουσίαζε μεγαλύτερη ποικιλία… Ναι, και μένα μου αρέσει ένα σκαλί παραπάνω. Δε ξέρω, ίσως είναι το μεγάλο συναισθηματικό δέσιμο με το άλμπουμ αυτό (ειδικά αυτό όσο κανένα άλλο του Michael το είχα συνδέσει με την παιδική μου ηλικία)

(το give in to me είναι στο Dangerous)

εγω το μονο του αλμπουμ που προλαβα,ηταν το invincible αν και ημουν μικρος.το bad παντως καθαρα μουσικα ειναι εξαιρετικο.man in the mirror,smooth criminal,dirty diana,leave me alone,liberian girl,the way you make me feel υμνοι αιωνιοι.οι μπαλαντες ειναι πιο ομορφες,τα χορευτικα κομματια πιο ξεσικωτικα και το ροκ στοιχειο μεγαλυτερο.και η φωνη του αγγιζει την καλυτερη στιγμη της