Καρτούνς

1.Βλέπετε; Βλέπατε; Πιστεύετε και εσείς ότι είμαστε η τελευταία γενιά που μεγάλωσε σωστά, αφού μεγαλώνοντας, σταμάτησε η χρυσή εποχή των Ντίσνευ/Γουόρνερ και άρχισαν τα Πόκεμον κτλ;

  1. Κατέβασα κάτι επεισόδια Πίνκυ εντ δε Μπρέιν και θυμήθηκα πόσο θείκό είναι.Θυμίστε με κανά άλλο παλιό τέτοιο να κάνω χαρές.

Το πρώτο σκέλος θα ήθελα να το συζητήσουμε λίγο περισσότερο.
Φχαριστώ. Ο Ανχολάκος σας.

Έβλεπα βλέπω και θα βλέπω! Pinky & Brain RULEZ!

POKEMON SUCKZ! ΦΟΛΑ ΣΤΑ POKEMON,DIGIMON etc

Κατέβασε Simsons!

Ye, υπάρχουν και Simpsons στο queue μου. 8)

Βλέπω, έβλεπα κι εγώ. Πράγματι τρομερά τα Simpsons! Τσέκαρε και Southpark! Πολύς γέλωτας και εκεί!! :stuck_out_tongue:

Κλασσικά, ευφυέστατο το Σάουθ Παρκ, αλλά είμαι ήδη κάτοχος και των 8 σεζόν. Όχι που δε θα :stuck_out_tongue:

Καμμιά παλιά κλασσική ντίσνευ η γουόρνερ σειρά ψάχνω , αλλά της “δικιάς μου γενιάς”, όπως είναι τα Ανιμάνιακς ας πούμε.

pinky and the brain ολα τα λεφτα…!αλλα καλα ρε παιδια που τα βλεπετε; αφου τα χουν σταματησει μονο pokemon και κατι αλλες βλακειες βαζουν…

Βόσκουν ελεύθερα στο νετ.

οσο για το πρωτο που λες unholy συμφωνω πως ειμαστε η τελευταια γενια που μεγαλωσε με “σωστα” καρτουν…εγω προσωπικα εβλεπα 'η διαβαζα οτιδηποτε με ντοναλντ και επισης ο duffy duck ειναι απο τους αγαπημενους μου :smiley: …τι αλλο…α, χελωνονιτζακια γουντι ο τρυποκαρυδος(πιο σπανια) και animaniacs φυσικα…
futurama(που ακομα βλεπω) και simsons. α εβλεπα και thundercats… 8O
επισης πριν 2 χρονια περιπου στις 7 το πρωι εβαζε teletabis–για πολυ γελιο ομως-- ηταν κατι τερστια αρκουδια με μεγαλους,με το μπαρδον, κω***ς που χοροπηδουσαν απο δω κι απο κει σε κατι λαγκαδια… :!: :!: :!:

α οκ thanks θα ψαξω

Αsterix & Obelix και τα μυαλα στο μπλεντερ…Aν και ειμαι επισης οπαδος του λατρεμενου DONALD…Tα σημερινα ειναι εντελως κακομουτσουνα…Που ειναι οι εποχες με τον Νιλς Χολγκερσον και τις χηνες,την Καντυ… :lol: :lol:
Υ.Γ Τιμη και δοξα στους Μπολεκ και Λολεκ…Αυτο το ΚΟΝΙΕΚ(τελος στα Πολωνικα θα μεινει στην ιστορια)

Transformers και Gi Joe. Έχω και το sountrack αν θες να σου στείλω :o

Kabamarou egw pali tha pw!I Mai einai thea!Ti travouse i kaimenoula! :stuck_out_tongue:

καλα τωρα μου θυμησατε Pinky and The Brain και ξαναπωροθηκα…ειδα μερικα στο νετ ολα τα λεφτα!
They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
One is a genius
The other’s insane.
They’re laboratory mice
Their genes have been spliced
They’re dinky
They’re Pinky and The Brain, Brain, Brain, Brain
Brain, Brain, Brain, Brain
Brain.
Before each night is done
Their plan will be unfurled
By the dawning of the sun
They’ll take over the world.
They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
Their twilight campaign
Is easy to explain.
To prove their mousey worth
They’ll overthrow the Earth
They’re dinky
They’re Pinky and The Brain, Brain, Brain, Brain
Brain, Brain, Brain, Brain
Narf!
χαχαχα!

Νομίζω αξίζει ειδική αναφορά το saber rider που έχει και απίστευτη μουσική.Α ρε θυμηθήκαμε τα παιδικά μας χρόνια :slight_smile:

Thundercats RULEZ!!!

Ο Bob o φουγκαρακης τι σας λεει?? Εχω ακουσει καλα λογια αλλα δεν εχω δει ακομα…

Εννοείς Μπομπ ο σφουγγαράκης? Δείχνει κάτι επισόδεια το κανάλι TVC που και που. Δεν είναι του γούστου μου! :roll:

Ο Μπομ Σφουγγαράκης τα σπάει. Τελείως άκυρο, απίστευτο γέλιο.

Μαλλον πρεπει να το τσεκαρω…

Δεν ειναι ο Βοb ο μαστορας,δεν ειναι ο Bob o καστορας ειναι ο Bob o σφουγγαρακης.
Πραγματικα χανει οποιος δε το εχει δει.Απο τα πιο αξιολογα των τελευταιων χρονων.Φιλε doomed δες το σημερα κιολας.

ισως να γραφω καπος αργα εδω,αλλα διαβαζοντας ολα τα post δεν μπορεσα να μην σας βαλω χερι που ξεχασατε τα απιστευτα θεικα Στρουμφακια :slight_smile: