Καρτούνς

α και βεβαια ενοειτε πως εβλεπα,βλεπω και θα βλεπω cartoon for ever :slight_smile:

όχι όχι όχι :twisted: tv makedonia family guy στις 7. Απλά δείτε το

Ψαχνω να βρω καποιο βιντεακι που το κλασικο κογιοτ τρωει και βασανιζει το Roadrunner.
Μηπως ξερει κανεις που μπορω να το βρω?

Το έπιασε το κογιότ , τον Roadrunner??? 8O 8O
Πότε, μα γιατίιιιι :cry:

Χα.Ναι το επιασε.Καλα του εκανε.Του εκανε και βασανιστηρια.Η πλακα ειναι ομως οτι οταν το εφαγε το εφτυσε γιατι δε του αρεσε.

Χα, χα τρελό γέλιο αλλά μερικές φορές λίγο υπερβολίκο, αλλά μια χαρά είναι για “δύσκολα” απογεύματα.

Εγω περιμενω πως και πως να βαλω adsl και να κατεβαζω ολη μερα καρτουν.Ειναι ενα απο τα ονειρα μου αυτην την εποχη.Απο θαντερκατς και καβαλαρηδες του διαστηματος μεχρι μπομπ σφουγγαρακη.Ολες οι εποχες εχουν κατι καλο.
Το pinky and the brain που το θυμηθηκατε;Ακομα θυμαμαι το τραγουδι τελεια.
Οσον αφορα τα σημερινα, τα μονα που αξιζουν ειναι το family guy,spongebob αντε και κανα ντεξτερ κανα πρωι επειδη βαριεμαι.Ψαχτε τα στο μακεδονια και στο κοσμοπολις.
Ειδικα το family guy ειναι στο επιπεδο του futurama, μη το χανετε

Η Οδυσσεια Του Διατηματος!!!
Αλλα με αυτο που ειχα φαει χοντρο κολλημα ηταν ο Νιλς Χολγκεσον.
Το κλαμα το ιδιο ειχα ριξει στο τελευταιο επεισοδιο :cry: :cry: :cry:

Δεν χρειαζεται βεβαια να πω οτι οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα οπου πετυχω καρτουν του αλλαζω τα φωτα.

Ααααααα!!! Γιατι δεν λεει κανεις για Beavis And Butthead??? Δεν ειναι τοσο παλιο, αλλα ηταν ΘΕΙΚΟ!!!

σας ελιπαρω για επεισοδια απο το μιλτον το τερας :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Ντάξει σε έχω λατρέψει! Ο Μίλτον ασελγεί!

katevase family guy…einai san simpsons…

Ντάξει σε έχω λατρέψει! Ο Μίλτον ασελγεί![/quote]
πες μου οτι εχεις!!! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Borei eseis na lete gia sfugarakides kai disney kai alla amerikanika kai na xlevazete ta pokemon, digimon etc. kai den sas katigorw, alla prepei na pw oti ta kalitera cartoons ta vgazei h Iaponia. Ta legomena ‘‘anime’’ se DVD, TV kai VHS kai ta ‘‘manga’’ se tomus. Einai apla apistefta, kai me megalh poikilia thematologias, apo diastimikus maxites pou agonizodai gia to kalo ths ghs mexri aristurgimata epistimonikhs fantasias pou exun na kanun kai me simerina themata. Sas proteino:Dragonball, Escaflowne, Akira, Ghost In The Shell, Cowboy Bebop apo anime kai Blade Of The Immortal, Neon Genesis Evangelion, Loddos War kai pali Dragonball apo manga. Polla apo ta anime boreite na vreite kai se video club.

stin korifi gia mena ine otidipote exei na kanei me DISNEY kai fisika SOUTH PARK

(exoume ftiaksei omada enadia sta stroumfakia kai L.toons --dexomaste nea meli kathimerina :smiley: :smiley: :smiley: )

Μου τη δίνουν όσοι δεν πάνε τα στρουμφάκια :x

:smiley: :smiley: :smiley:

akoma na sas proteino…team america…einai tainia me marionetes kai einai apo tous dimiourgous tou south park…xlevazei tin ameriki big time…fovero gelio

^παπαριες

ΓΙα να μεγαλωσει ενα παιδι σωστα εκτος απο νουνου κ προδερμ χρειαζετε κ ΚΑΜΠΑΜΑΡΟΥ!
ινοκισι καταραμενο γουρουνι δεν με θυμασε?

Για τα Αnime φιλε εχεις δικιο ειναι αξιολογα αλλα αυτα που αναφερεις ειναι απαραδεκτα…και γενικως αυτα που θα βρεις στα Video Club ειναι απο τα χειροτερα…με εξαιρεση το Ghost in the cell. μαλλον δε θα χεις ψαξει και πολυ :slight_smile:
αν θελεις ψαξε για Rurouni Kenshin,GetBackers,Elfen Lied(αμα αντεχεις το splatter),Shingetsutan Tsukihime,Wolf’s Rain,το πολυ χαρουμενο Ah! My Goddess!!! GunGrave και αν εισε φαν dragonball τοτε Naruto με μαχες special techniques κτλ αν και στην 4η η 5η session χαλαει(εχει fillers μεχρι να ξανασυνεχισουν την ιστορια)

Σωστος Bluezlick!!! και παντα στα ελληνικα ε.
Ειδες τα ποδια μου Μαϊ…ασεμνο κοριτσι!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτος κατι με κατι μακαρονια δεν εκανε?lol ποσα χρονια εχω να το δω…