Καρτούνς

ξεχασα να αναφερω και αλλα καρτουνς

Silverhawks με το κοριφαιο Theme!!!
Saber Rider επισης κοριφαιο με κατι σολιδια τρελα!!!
Catdog η γατοσκυλο. Προσωπικα μ’αρεσει πολυ :smiley: :smiley:
Το πλεον απιστευτο Dexter’s Laboratory και τα Power Puff Girls
Felix The Cat
Hithclief
Batman τα πρωτα
Transformers
Teenage Mutant Ninja Turtles!!!
Robotech και Macross
Darkwing Duck
και ναι τωρα μου’ρθε καθως εγραφα Count Dackula!!! οχι ρε’σεις…τι θυμηθηκα :smiley: :smiley:
Sharky & George!!! ακομα μ’αρεσει αυτο
Και φυσικα Milton The Monster Show!!! κι εγω ψαχνω ρε παιδια.αν καποιος βρει ας το πει εδω μεσα…

ΥΓ 1: Tα στρουμφακια και ο Scooby Doo να πεθανουν!!!να καουν οι κοπιες και να μην τα ξαναδιξουν ποτεεεεεεεεεε.
ΥΓ 2:Η Μαϊ ειναι ο ηγετης του χειροκροτηματος
ΥΓ 3:Τι??? Ειμαι 30 χρονια θυρορος και τολμας να με λες αστυνομικο???..ειμαι ο Θυρορος… χαχαχαχαχαχα[/list]

ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Το πιο θεικο ηταν που ενω ειχαν σταματισει να μιλανε τα στοματα κουνιοντουσαν αλλα κ η επαναληψη λεξεων οπως σκατα διαολε καταραμενε
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ντάξει να 'ούμε… μερικά τέκνα 'δω μέσα δεν προσέχουν τι σπρεχάρουν…

O SCOOBY DOO ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ! Ωδυνηρός θάνατος σε όποιος δεν τον γουστάρει!

Θάνατος στα Στρουμφάκια, εκνευριστικές δώσεις καλοσύνης και αλτρουισμού…
Σύν του οτι ο Δρακουμέλ ήταν καραγκιόζης και όχι σωστός κακός!

Πέρι μακαρονάδας… Ο Καθηγητής (δημιουργός του Milton) έκανε συχνά λάθος στις συνταγές και αντί για τέρατα του βγαίναν μακαρόνια με κεφτέδες…

Ο Hithclief ήταν ΘΕΟΣ! Ό πιο ζόρικος γάτος! Τα έσπαγε όλα!

Χαλαρά Batman και ακόμα ένας τρομερός ήρωας που πολλοί μπορει να μην τον ξέρουν, ο Αρσέλ Λουπέν! Απίστευτος!

Silverhawks, Transformers, Thundercats και Saber Rider πολύ καλά!

Προσωπικά δεν γουστάρω τα Anime, χάνεται η μαγεία του κόσμου των cartoon…

Tα Αnime εχουν αλλη χαρη…αλλο χιουμορ
αλλη σχολη εξισου σημαντικη…αλλο αν δε σ’αρεσει :smiley: :smiley:
και δε μιλαω για dragonball και pockemon και Υugi Oh.

ο καπαμαρου ειναι η μοναδικη ε3αιρεση των ανιμε στα οποια αρμοζει μονο ο θανατος και το μισος

[size=7]

[/size]
^8ερμη επικληση

αν θελεις ψαξε για Rurouni Kenshin,GetBackers,Elfen Lied(αμα αντεχεις το splatter),Shingetsutan Tsukihime,Wolf’s Rain,το πολυ χαρουμενο Ah! My Goddess!!! GunGrave και αν εισε φαν dragonball τοτε Naruto με μαχες special techniques κτλ αν και στην 4η η 5η session χαλαει(εχει fillers μεχρι να ξανασυνεχισουν την ιστορια)

kai sigrineis tora afta me ta proanafertheda? to Gungrave kati leei, alla ta alla…
kai akrivos epeidi eimai fan tu dragonball den tha do afth thn athliothta to Naruto

ο καπαμαρου ειναι η μοναδικη ε3αιρεση των ανιμε στα οποια αρμοζει μονο ο θανατος και το μισος

m’aftes tis m@l-kies pou les fainetai oti den exeis asxolithei kai poli me ta anime, trava des tipota prota kai meta mila.

Tον Βασιλια Φοινικα τον θυμαται κανεις?(Κοκκινο ρομποτ πυροσβεστικης)
Voltus 5
Voltron
Gizmoduck
Timon και Pumba (σπερνει)
Mazinger Ζ
Δουκας Φλιντ (αυτο με τον grendizer)
Kαντι Καντι
Ο Πιφ και ο Ηρακλης

Πως μπορεσα να τα ξεχασω!!! η σειρα Gheta και Jim,Jem Jemini

Στη μπαντα, στη μπαντα ερχεται ο Μπαντα!! (για οσους το καταλαβαν, αν και νομιζο οτι θα ειναι μονο ο αδερφος μου)

Sorry για τα 3 συνεχομενα posts αλλα απο anime το Αh! my goddess γαμαει

ti ine ola afta pou ipes re ‘the rock’ parapano apo ta misa oute ta exo ksanaakousei stin zoi mou… pou ta ksethapses

να δω ποσο ψαγμενοι ειστε…
φρουφρου ποιος εβλεπε?

Εχω την μικράν εντύπωση πως μετά τον φρουφρού, το έπαθα και έβαψα τα μαλλιά μου κοκκινοροζφούξια.
Αυτά τα ?παιδικά? μας έχουν φάει?

Με τον Σφουγγαράκη έχω φάει κόλλημα, λες να γίνω κίτρινη με τρύπες; [α, δεν μου πάει το κίτρινο].
Βέβαια, μετά από κάτι επεισόδια, που κατέβασε μια φίλη μου, ο σφουγγαράκης δεν είναι πια ίδιος!

mx…παμε πιο δυσκολο… :twisted: :twisted: :twisted:
παστρικουλιδες ποιος εβλεπε?

Ρε συ bluezlick αυτα που λες δεν ειναι δυσκολα.Οποιος ειναι πανω απο 20 χρονων τα εχει δει.Σε λιγο θα μας πει και φρουτοπια και αρκουδακια της αγαπης,μικρο μου πονυ,φωτινουλιδες,και την αλλη την βλακια με το μαγικο κουτι(με το Ρουχλα και τους αλλους).Πως λεγοταν ενα με κατι μικρα ανθρωπακια που κριβονταν μεσα στους τοιχους?Μηπως Οι Τοσοδουληδες? Ή ενα αλλο με ενα πρασινο λαγουδακι που ειχε καρο αυτια και πετουσε.Και φυσικα μην ξεχναμε τα πολυαγαπημενα He-man και She-ra

Α! Α! το Lone Rider το εβλεπε κανεις?Με εναν μπλε καουμποι και εναν καφε ινδιανο
Zoneriders(αυτο που οταν εμπενααν στη “zone” εβγαζαν κατι κοκκινα σημαδια στο σωμα)
Το αλλο με τις μασκες νομιζω λεγοταν Μ.A.S.K.(Φορουσαν τις μασκες και επαιρναν κατι αυτοκινητα που πετουσαν)

Sorry παλι για τα 3 συνεχομενα posts αλλα το Denver the last dinosaur το θυμαται κανεις?
Και κατι ασχετο.Μπορει κανενας να μου πει κανενα τσαμπα .VOB to .avi converter? Ψαχνω τοσο καιρο και δεν εχω βρει κανενα thanks

Θυμαμαι πριν 2 χρονια στα γεννεθλια ενος φιλου ειχαμε μηνει στο τελος 8 παλικαρια και καναμε διαγωνισμο ποιος ξερει τις περισσοτερες παλιες σειρες κινουμενων σχεδιων.Ε λοιπον, ηξερα περισσοτερες και απο τους υπολοιπους 7 μαζι. Ειμαι περιφανος που σαπαταλησα τη νιωτη μου ξοδευοντας απειρες ωρες βλεποντας οτι χαζομαρα παιζοταν τοτε στην τηλεοραση.χεχεχεχεχεχε

O Ρούχλας και οι άλλοι που λές… καθώς και η Φρουτοπία ήταν κουκλοθέατρο!

Ντάξει αράχτε Captain Planet λεμε!

Kαλα ε ΤHE ROCK εκτως απο The most electryfying man in the WWE Bussiness εισαι και γνωστης!!! Μazinger Z δε θα το θυμομουν ουτε και να το ξαναβλεπα…
και αυτο με το λαγουδακι με τα μεγαλα αυτια!!!
Bolek & Lolek.
Μανγκα σε εχω τωρα χαχαχαχαχαχαχα και REX το σκυλακι 8) 8) 8)
Ειμαστε οι καλυτεροι ρε, οι αλλο δε ξερουν την τυφλα τους.Δε βλεπαν τπτ.
Η εμεις ειμαστε οι χαζεμενοι στην ΤV??
Kαι Ζητω στον Bluezlick που μου ξαναθυμησε τους παστρικουλιδες.δηλ παντα τους θυμομουν αλλα ονομα δεν ηξερα!!

Θανατος στους αντι-Καπαμαρου!!! Θα σας Φαω…Ειμαι καλυτερος!!!εκτος αν ειστε καλα διαλεγμενοι… :frowning: :frowning: :frowning: