Θα πηγαίνατε σε συναυλία

των Metallica όπου θα έπαιζαν ολόκληρο το St. Anger και τα χειρότερα κομμάτια του Reload; Εγώ ΝΑΙ! :twisted:

Εγώ ΟΧΙ

Ναι. Με βαλίτσα γεμάτη πέτρες.

Και το Reload είναι δισκάρα υπέρτατη.

Πρώτη, πρώτη θέση!!! :o

Επίσης θυμίζω πως οι Metallica αποδίδουν 100% καλύτερα σε live παρά σε στούντιο και είναι από τα ελάχιστα συγκροτήματα που στα live τα δίνουν όλα…

Να ανοίξουμε και θρέντ με ερώτηση Θα πηγαίνατε σε live των Sabbath όπου ο Iommi θα είχε σπασμένο χέρι και ο Ozzy βράχνιασμα?

Εγώ και πάλι θα έλεγα ναι στην πρώτη θέση… :stuck_out_tongue:

Παίζεται … αλλά μάλλον όχι

τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται…και βεβαια θα πηγαινα…ετσι και αλλιως το st.anger μια χαρα alboum ειναι.(προσωπικη αποψη)…το να δεις τους metallica δεν ειναι κατι που γινεται καθε μερα…εχουν να ερθουν 6 χρονια και δεν ξερουμε και αν θα ξαναερθουν…οποτε τετοιες ευκαιριες δεν χανονται…!!!

Θα πήγαινα…

ετσι σε θελω μεσα σε ολα… :lol:

ετσι σε θελω μεσα σε ολα… :lol:[/quote]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To St Anger εμένα μ’ αρέσει πάντως και το έχω ξαναπεί…

ε,αφου το εχεις ξαναπει να σε βγαλω ψευτη??? :lol:

Εγώ ψεύτης; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

και οχι μονο…αλλα ας μη το κανουμε θεμα εδω ναι Τελη μου???γιατι και αυτο το θεμα θα βγει off και ειναι θεμα για τους ΘΕΟΥΣ και δεν με συμφερει…
αλλα οτι εισαι κομματακι δεν εισαι??? :lol: :lol: :lol:

Αύριο θα βάλω μια φωτό μου στα off topic, όπου θα κρατάω όλα τα cd των Metallica και μια άλλη με τα cd των Maiden για να δεις ότι δεν είμαι ψεύτης σε όλα… Μόνο εκεί που πρέπει… :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

να με ειδοποιησεις για να τη δω…μαλλον θα τη κανω κορνιζα αυτη!! :lol:
και αν προλαβαινεις βγαλε μια τωρα με slayer και στειλτη και αυτη…θα κανεις παταταγο και θραυση…μετα να δεις ποσα κορακια θα βγουνε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Και μετά μία με EUROPE, μια με BON JOVI, μία με DEF LEPPARD, μια με MANOWAR και μία με RED HOT CHILLI PEPPERS για να με βρίζετε όλοι…

μα γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε… :lol: :lol: :lol:

Το St. Anger είναι δισκάρα. Το Reload δεν είναι. Έχει βέβαια κάποια ΘΕΪΚΑ κομμάτια όπως το The Unforgiven II/Fuel/Low Man’s Lyric/Fixxxer αλλά και κάποια βαρετά/fillers όπως Better Than You/Slither 8)

Το Better than you βαρετό!!! 8O 8O
Θα συμφωνήσω με τον Τέλη, το έχω δηλώσει εδώ και πολύ καιρό ότι το St. Anger μου άρεσε παρόλο που δεν είναι Metallica.
Kαταλήγοντας, και μπουσουλώντας θα πήγαινα!! Το ρωτάς??

Μα μπορείτε να φανταστείτε μετά την εισαγωγή του ecstasy of gold, αντί για το πχ Blackened να πέφτει καπάκι το Carpe Diem Baby??? Ήηηηηηηημαρτον δλδ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .

Εγώ θα πήγαινα πάντως, με την κρυφή ελπίδα πως, μετά τις 2-3 αρχικές πρώτες πατάτες, να έβγαινε ο Hetfield και να έλεγε “ok, enough with this bullshit”, να πέταγε ένα phantomlord και να γίνεται κόλαση. Έτσι και αλλιώς τους metallica μέχρι και για αυτό τους έχω ικανόύς… :twisted: :twisted: :twisted:

υγ: Δεν νοείται συναυλία των metallica χωρίς το Seek n’ Destroy…

Μα δεν είπε κανείς ότι έχεις άδικο… :stuck_out_tongue:
Ούτε χωρίς Seek & Destroy, ούτε χωρίς Creeping Death, ούτε χωρίς πολλά-πολλά άλλα νοείται συναυλία των Metallica.
Αλλά ΑΝ υποθέσουμε ότι οι συνθήκες ήταν αυτές σαφώς και θα πήγαινα. Απ’το ολότελα, καλό και το Carpe Diem…