Φοιτητικές Παρατάξεις

Μπα το καλοκαίρι κυρίως με τίσερτς. Μόνο ένα κοντομάνικο πουκάμισο έχω :!:

έντιτ
Μαλάκα ΚρισΠ αυτό πλάκα πλάκα μου το χει πει πολύς κόσμος τελευταία με τα γεγονότα στο κέντρο. Έχω και να ξυριστώ κάναν αιώνα και μοιάζω σα να ήρθα από τη Βαγδάτη ένα πράμα.

Αλλά δεν ανησυχώ γιατί έχω ένα μπουφάν που στην άκρη έχει για σήμα ένα “+” που μοιάζει με φασιστικό στόχο. Οπότε κλάην, κυκλοφορώ στο κέντρο και με περνάνε για “αδέρφι” μετανάστες και Χρυσαυγίτες μαζί :!:

Ο ορισμός του δήθεν και “με όλους τα έχω καλά” λοιπόν :!:

Ρε μαλάκα, αριθμό θέλω :!:

E οι φανς των ραγκναροκ που να νιωσουν απο αληθινο παθος και οργη μωρε…Πφφ

Εσυ εισαι οκ γιατι απο μεσα φορας μακρυμανικη electric eye και ολα παιρνουν το δρομο τους…:wink:

Κι αν είμαι ασφαλίτης που σκάει μύτη σε metal συναυλίες με μαύρο φούτερ για να ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ; :!:

O τον πουουουουουστ…
Κατι μου βρωμαγε ‘‘δεξι χερι του Ξηγα’’…Ευχομαι να σε διαπομπευσουν στο Ριζοσπαστη οπως και εκεινον:D

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΑΡΓΑ, ΑΠΛΥΤΕ :!:

δείτε τα όλα, [SPOILER]ΑΧΑΧΑΧΑΧ[/SPOILER]

Δαπίστευτοι

είδα σήμερα τα αποτελέσματα των εκλογών στη νομική.

[B]ΔΑΠ: 46%

ΠΑΣΠ: 16,7%

ΠΚΣ: 12,2%

ΑΡΕΝ: 11,8%

EAAK: 11,7%[/B]

τα υπόλοιπα ήταν άκυρα και λευκά…

αυτά…

Τραγέλαφος

#-o#-o#-o

Σαπίλα σε όλα τα επίπεδα…δεν υπάρχει ελπίδα!Δεν είναι τυχαίο ότι έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο…έχει να πηδήξει πολλές γενιές ακόμα το ΔΝΤ!!!

Το βίντεο των δαπιτών είναι οδοντόκρεμα μπροστά σε 48ωρες καταμετρήσεις ΑΣΟΕΕ περιόδου 2004-2008.

Φερτε ρε παιδια μερικους τετοιους ‘‘ζωηρους’’ δαπιτες και απο τη σχολη μου, να σπαει λιγο η μονοτονια των συνελευσεων και καταμετρησεων… :lol::twisted:

ρε μ’ αυτόν πήγαινα μαζί φροντιστήριο μαθηματικά! χαχααχ

Αυτοί θα είναι οι υποψήφιοι βουλευτές του 2025. Καταλάβατε τώρα γιατί την γαμίσαμε γενικώς σαν λαός?

Alogatas πριν από 5 ημέρες 74

:p:p8)

ζωα ρε μλκ…ζωα! ηλιθιοι γηπεδικοι ειναι, οχι πολιτικοποιημενοι

ποσο χαιρομαι οτι κατα τα φοιτητικα μου χρονια δεν πλησιασα κομματικο τραπεζι ουτε στα 5 μετρα…

Άντε πάλι με το τσουβάλιασμα…

^^^ τι εννοεις “τσουβαλιασμα” ?