Το θρεντ της γιουζερινας

Οι επιλογες απο κοινου με σοφικ.
Κοπελιες και γκεη του φορουμ ενωθειτε!

Αχχχχ τι καλα :oops:

ξεχάσατε τη πιο βασική επιλογή

“ποια γυναίκα τον συνοδεύει”

πλατες.νιώθεις ασφαλής,νιώθεις θαλπωρή.Ζήτω τα ντερέκια

+1 στον κάρβου

  • παπούτσια

Το πορτοφόλι είναι αυτονόητο

Εγω τα θελω ολα, γιατι συμφερουν στην κοινωνια και σε εμας |:

Προσωπο fan εδω. Αρα επιλογη προσωπο + κατι αλλο.
Πλατη ισως(οχι πολυ ανοιχτη, απλα αντρικη, οχι σαν του Χατζηγιαννη) αν και ενας ομορφος ανδρικος, γυμναζμενος κωλος ειναι παντα μια ομορφια.
Το κατι αλλο δεν το βαζουμε στο παιχνιδι γιατι εννοειται.

Τι ειναι το κατι αλλο? Θα μπορουσε καποιος πιο εμπειρος να μου πει?

το κλικ!!!

τα λεφτα

Α, γαιτι εμενα το μυαλουδακι μου πηγε αλλου και θα ποσταρα παλι φωτοζ με αγνωστα πραγματα :lol:

Τα σουτζουκάκια της θείας μου της Έλσας!!! Δεν μπορείς να φανταστείς για τι πράμα μιλάμε!:lol:

Βάζω πλάτες! Ντερέκια του φόρουμ ενωθείτε! :smiley:

για αυτό σε πρόλαβα!!! :lol:

Τσάμπα παλεύεις με τα σίδερα θα στο ξαναπώ, γουστάρει πλαδαρούς φαρδύκωλους με Rolex χρυσό
Επώνυμο με status και υπογραφή με prestige, κάποιο λαμόγιο ψευτομάνατζερ μες τη showbiz
Ξύπνα Θανάση λάβε δράση είναι η ώρα μηδέν, μωρό δεν πέφτει άμα δεν έχεις ένα turbo cayenne
Δεν ενδιαφέρεται για καλλιτέχνη με ιδανικά, ψάχνει μεγάλο βιοτέχνη με χοντρό κουμπαρά
Οι γκόμενες πάνε με γέρους και χοντρούς upper class,οι νέοι κι ωραίοι έχουν καταντήσει μπας κλας
Κι όταν μυρίσουν χρήμα σαν τρελές ορμάνε σ’ αυτό, όπως ορμούν κι οι μύγες όταν μυριστούν το σκατό
Κεφάλια μέσα βρε μπαμπέσα κοινωνία εσύ φταις, δουλεύω σαν το σκύλο μπας και πάρω μια Mercedes
Με την κουκούλα ανοιχτή να μπει κανένα μωρό, λίγη χαρά και ’γω στα σκέλια μου να βρω

Αχχ τα λέει ο καλλιτέχνης κι εσείς κοιμάστε τον ύπνο του δικαίου.

Πες τα ρε!

Εμ.Κατι σαν…αυτο.

Επισης ο τιτλος λεει ‘‘το θρεντ της γιουζερινας’’ και εχουν ποσταρει ολοι οι αρσενικοι του φορουμ σχεδον.:-s

Αμα χωραει αυτο μεσα σου να πας να γινεις νταλικα.

Ρανια εισαι πολυ καλη (:

Εγω ειμαι γνωστο γκεοπουλο για αυτο πουσταρω (:*

Αμα ποσταρω ενα κανονικου μεγεθους θα φαω μπαν γιατι για καποιους αλλους ειναι εξωπραγματικο και βγαλμενο μεσα απο την επιστημονικη φαντασια. Το ξερεις.

(note: οι ‘‘αλλοι’’ δεν ειναι οι μοντς)

Oχι, απλα το παραπανω ειναι η τεχνη της φωτογραφιας (: