Το θρεντ της γιουζερινας

Αν εισαι μανικοιουριστρια ναι:lol:.Περα απο την πλακα οντως ειναι λιγο παραδοξος συλλογισμος αλλα τι να πεις,ο καθενας με τις φαντασιωσεις του…8) …για την ερωτηση του chrisP παει…

:DΠλακα εκανα ρε συ:p

αν έχει συμπαθητική φάτσα και φανταστικά δάχτυλα πόσο χάλια μπορεί να είναι όλα τα άλλα :-s :-s και το θετικό ή αρνητικό ρόλο είναι πολύ απόλυτο. Δεν είπα ότι αν δεν έχει ωραία δάχτυλα :ban:, απλά είναι ένα επιπλέον συν 8)

bleedin και εσείς τι πιστεύετε για τα μεγάλα βυζιά=μεγάλη καρδιά?στην άλλη ερώτηση που έκανες δεν μπορώ να απαντήσω :lol: να βρεις τις γιουζερίνες που το ψήφισαν

άτοπη η ερώτησή σας δεσποινίς.
Τα συμπλέγματα που δημιουργούν τα μεγάλα ΒΥΖΑ και λοιπά καλούδια σε μας τα αγοράκια έχουν αναλυθεί εκτενώς από διακεκριμένους ειδήμονες και εμπειρογνώμονες εδώ:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=9584

οπότε ας μείνουμε ον τόπικ. 8)

Οταν βλεπω μεγαλα βυζια μιλαω σε αλλη γλωσσα…

Ισπανικα κατα προτιμηση! 8)

Περιέργως, χτύπησες επιτυχημένο (spam) post.

:lol:Ολοι μας…8)

είμαι σίγουρη ότι σε αυτό το topic είναι συγκεντρωμένη τρελή γνώση και ότι θέλει προσεχτική ανάγνωση :stuck_out_tongue: εγώ ήμουν on topic, έβαλα σε spam αυτά που δεν είχα σχέση με το θέμα, οι φίλοι όμως από πάνω [-X [-X

Οποιος διαβασει τις 28 σελιδες αυτου του θρεντ ας κανει μετα το τεστ στο σποιλερ…

:stuck_out_tongue:

I noticed 3 mpaza.
κρισπ σταματα να ξεθαβεις θρεντς για θα σε θαψω. :expressionless:

Θα ξεθάβω όσα θέλω! :expressionless:

μιλάμε έχω τόσο καιρό να κάτσω να διαβάσω το φόρουμ κι αυτο το ποστ ακόμα το θυμάμαι…:stuck_out_tongue:

Εμ, ξέρω εγώ ποια θρεντ ξεθάβω. :wink:

Tο αλλο το γνωστο.:stuck_out_tongue:

Θα τα πάμε καλά εμείς οι δύο

τελικα το χρημα και το μεγαλο παπαρι δεν κρυβονται ουτε και απο φορουμ!

Soul_thorn μ’εκπλήσσεις… :stuck_out_tongue:

λοιπον παρακαλουνται οι φιλεναδες μου να ψηφισουν για να ξαναζωντανεψουμε αυτο το thread και να του δωσουμε αλλη διασταση…:wink::wink:
για παμε…

εγω ψηφισα προσωπο και κατι αλλο απο τα υπολοιπα…
θελω να εχει πλατες παιδια και ωραια ματια… αυτα… ζηταω πολλα??:smiley:

Μόνο 5 ψήφους “το άλλο το γνωστό”… γελάει ο κόσμος

ε ναι, είναι γνωστό τοις πάσοι πως είναι το πρώτο πράμα που κοιτάνε οι γυναίκες.
Περπατάω στο δρόμο και έρχεται η κάθε κυράτσα και με ξεβρακώνει. Ζω ένα δράμα.