Το θρεντ της γιουζερινας

papardelas φόρα τις πυζάμες με τα στρουφάκια και σύρε στο δωμάτιο σου μην σου αστράψω καμία ρε μαλακισμένο. Και μία δεύτερη ακόμα για την γιαγιά, μπας και ισιώσεις λίγο.

papardelas συνεχιζεις να γινεσαι κρετινος εκτος απ’ αυτα με τις γιαγιαδες, φαλοκρατικο γουρουνι, θα σου δαγκωσουμε τη καρωτιδα και θα στη δωσουμε στο στομα.

χαχαχαχαχαχα τι λετε ρε λιωματα?

υπάρχει τόση αγάπη στο φορουμ

Ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα

οχ#-o εκανα μαλακια…ψηφισα,δεν ηξερα οτι ηταν μονο για γυναικες και γκευ…Εμενα παντως σε μια γυναικα με τραβαει πολυ ο κωλος,με τρελαινει πως το λενε…Και παλι σορρυ για την γκαφα μου:?

εγω το αλλο το γνωστο

Πόσα θρεντ ξέθαψε ακριβώς χθες ο ChrisP? :stuck_out_tongue:

Ήταν μόνο η αρχή της επιχείρησης με κωδικό όνομα: “Θέλουμε ξανά το παλιό off-topic του φόρουμ!”.

Πες μας όμως και τι ψηφίζεις εσύ η αποπάνω γιουζερίνα.

Αυτό που ψηφίσαμε οι περισσότερες. :–

Μιλάς με αινίγματα γιουζερίνα.

Αν θες πάντως εσύ ή κάποια άλλη κοπέλα του φόρουμ να μας εξηγήσετε την διαστροφή με τα δάχτυλα, είστε ευπρόσδεκτες.

Α εγώ καμία διαστροφή με δάχτυλα, νορμάλ πράματα. Πρόσωπο κλπ πσήφισα που έχει τις περισσότερες. Τυφλό είσαι μάνα μ?

Δάχτυλα κι εγω κοιτάζω πάντως :-s

Προσωπο και ειδικοτερα χαμογελο

Και τι αποκομίζεις απ’ αυτό το κοίταγμα?

Ναρκολέπτικ, δεν είπα ότι εσύ έχει διαστροφή με δάχτυλα, αλλά μήπως σε τίποτα συζητήσεις με φίλες έχεις καταλάβει για ποιον ακριβώς λόγο μπορεί να παίζουν σημαντικό ρόλο.

Ε μ’ αρέσουν δε ξερω :stuck_out_tongue:

Μπα, δεν έχει τύχει. Ίσως υποσυνείδητα έχει να κάνει με το σεξ, δεν ξέρω.

:-k:-k σε αυτό το topic δεν γράφουμε τι μας αρέσει σε μια γυναίκα

διαβάζουμε και καμιά σελίδα πιο πίσω

8O8O8O τι δήλωση είναι αυτή. Στο σεντόνι με τα στρουμφάκια σε στήριξα πολύ αλλά εδώ σηκώνω τα χέρια ψηλά

τα δάχτυλα τα κοιτάω και εγώ :smiley: λεπτά, μακρυά δάχτυλα :roll::roll: αλλά πριν πάω στα δάχτυλα η φάτσα είναι το πρώτο που με τραβάει

To ξερω εξυπνακια…Ειπα οτι εκανα λαθος που ψηφισα,και ειπα την γνωμη μου.Βλεπουμε ολοκληρο το Post…καμια φορα.!

Δηλαδή, για να καταλάβω, μετά τη φάτσα (που είναι κάτι απόλυτα κατανοητό καθώς τα μούτρα του θα βλέπεις πρώτα πρώτα κάθε πρωί που ξυπνάτε) τα δάχτυλα είναι αυτά που θα παίξουν θετικό ή αρνητικό ρόλο. Δηλαδή μπορεί να σε τραβήξει κάποιος με ας πούμε συμπαθητική φάτσα, χάλια όλα τ’ άλλα αλλά φανταστικά δάχτυλα?