Απορια

Στην ημερομηνία που γίνεται το κάθε ποστ ξαφνικά σταμάτησε να γράφεται το Χθες, ή είναι η ιδέα μου?

Στα χτεσινά ποστ αναφέρεται η ημερομηνία και στα προχτεσινά το Yesterday! :lol:

Σατανικά πράματα.

It’s a satanic drug thing you wouldn’t understand!

Όταν ένας δρόμος έχει μια τρύπα, σε ποιόν απευθύνετε κάποιος; Τροχαία ; Δήμος ;

μπαινω σοτ image shack για να ποσταρω εικονες αλλα μου τις κανει μικρες χωρις να το επιλεξω γιατι ρε γαμωτο βοηθεια plz

Πάρε τα Link που ειναι χαμηλα στη σελίδα όχι αυτα που γλιτώνει bw το site !! Υπαρχει βέβαια και ένα κουτακι που το τικάρεις, για να στις βγάζει μικρές, δεν νομίζω να το έχεις επιλέξει ε ;

thaks a lot man!

Γιατί πρέπει πλέον να κάνω log in για να μπω στο φόρουμ; :-k

Sorry αν έχει ερωτηθεί ξανά αυτό!

γιατί τις τελευταίες μέρες υπερφορτώθηκε ο σέρβερ και δεν άντεχε να βρίσκονται ταυτόχρονα ον λάιν και τα εγγεγραμμένα μέλη, αλλά και οι guest με αποτέλεσμα να αναγκαστούμε για λίγες μέρες να σας ζητάμε να κάνετε λογκ ιν. Παροδικό είναι πάντως…

οκ. thanks :slight_smile:

Γιατι οταν προσπαθω να αλλαξω την εικονα απο το προφιλ μου δεν αλλαζει η εικονα? Αφου το μεγεθος της εικονας που βαζω πληροι τα ορια που ζηταει το site,file upload failed…

Κανω κατι λαθος σε κατι τοσο απλο?

Υπάρχει όριο τόσο στο μέγεθος της εικόνας (kb) όσο και στις διαστάσεις της (pixels).
Είναι και τα δύο ok;

Ναι…:-k

Μήπως δεν είναι .gif ή .jpg;

Βρηκα τη λυση…

οταν ποσταρω εικονες στο κατ δεξια και αριστερα μερος μου βγαζει ΙΜG πως γινεται να μην φαινονται;

Σβηστα :stuck_out_tongue:
Επειδη οι εικονες που αναφερεις ειναι μαλλον εικονες που ανεβαζεις εσυ,οταν προκειται να τις
εμφανισεις καπου μην παιρνεις εκεινο που λεει forum link αλλα παρε κατευθειαν το λινκ της εικονας
και χρησιμοποιησε το πανεμορφο κουτακι του φορουμ για τις εικονες.

Βοηθησα ? :-s

Γιατί δεν μπορώ να βάλω ως άβαταρ κάποια κινούμενη φωτογραφία; Όλες όσες έχω δοκιμάσει τις δείχνει ακίνητες Lol…Προφανώς θα είναι σε μεγαλύτερα bites, αλλά δεν ξέρω να τις μετατρέπω ή να τις συρρικνώνω:(

μαλλον αυτο συμβαινει επειδη οι κινουμενες ειναι με καταληξη .gif και μαλλον εδω δεν τοχουν σκεφτει να μπαινουν τετοιες παρα μονο .jpeg… (μαλλον λεω,δεν ειμαι σιγουρος):-k