Απορια

μετα τις χτεσινες αλλαγες στο φορουμ, φαινεται να χαθηκε εκεινη η επιλογη κατω απο το tab του φορουμ που ελεγε “latest posts” η καπως ετσι, που εβλεπες τελοσπαντων οτι ειχε ποσταριστει απο την τελευταια φορα που εκανες login. ειναι καπου αλλου και δεν την βλεπω ?

Εγώ το βλέπω κανονικά (αν εννοείς το new posts). Τι browser χρησιμοποιείς;

firefox 19 … πριν εβγαινε με το που εβαζες τον κερσορα πανω στο “forum”

EDIT : ooooooook υπαρχει κατω απο την κεντρικη μπαρα, δεν το ειχα χρησιμοποιησει ποτε απο κει, θενξ οπως κ ναχει!

Υπάρχει κάποιος λόγος που αρκετά σάιτ το γυρνάνε σε αυτή τη μορφή(εκτός από την ευελιξία για περισσότερες διαφημίσεις προφανώς) με τεράστια κενά δεξιά αρίστερά?

Υ.Γ
μόνο εμένα δε μαρέσει το καινούργιο στήσιμο?

Πραγματικά υποθέτω πως είναι οι wide screen οθόνες των υπολογιστών πλέον. Το κείμενο δεν μπορεί να γίνει το ίδιο μακρύ γιατί τότε θα ήταν κουραστικό για το μάτι, οπότε μπαίνουν τα κενά δεξιά-αριστερά. Μετά είναι θέμα του χρήστη να κάνει ζουμ-ιν, ζουμ-άουτ για να βρει το μέγεθος γραμματοσειράς που τον βολεύει.
Από την άλλη, δεν έχω διαβάσει και ποτέ τίποτα σχετικό, οπότε μην το πάρεις ως 100% σωστό αυτό που είπα :stuck_out_tongue:

καλά ναι, just asking να περνάει η ώρα!
απλά είχα στο μυαλό μου μήπως είναι καμιά οδηγία ή κάτι ανάλογο και καλά, αλλά κλάιν :stuck_out_tongue:

αν κάνεις πάντως μια φορά ζουμ, κρύβεται από τη μπάρα πάνω το “forum”

Το φορουμ θα αλλαξει και αυτο ή θα μεινει ως εχει ?
Δεν ταιριαζει το μπεζογκρι του φορουμ με το υπολοιπο σαητ !

Ναι θα αλλάξει, αν όλα πάνε καλά μέσα στις επόμενες ημέρες.

Να κάνω μια ερώτηση. 'Εχω κάτι φιλαράκια εδώ στη Πάτρα που ετοιμάζονται να βγάλουν δίσκο και μου ζήτησαν αν είναι να ποστάρω εδώ κάποια κομμάτια τους για να φτάσουν σε περισσότερα αυτιά . Σε ποιο θρεντ να γράψω για να μην είμαι off-topic ; :stuck_out_tongue: #-o

Κάντε τόπικ με το όνομα της μπάντας εδώ:

http://www.rocking.gr/modules/forum/forumdisplay.php?f=44

γιατί κάτι τυχαίοι τύποι όπως ο σάμις και ο γράκχος έχουν +??
θέλω κι εγώ.

Τι εννοείς; Αυτό το + είναι για όσους έχεις προσθέσει στο friend list

Γιατί είναι φίλοι σου στο ρόκινγκ. Στους άλλους φαίνεσαι με +

αχαχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

οκ βάλτε με στο αγαπάμε :smiley:

και σένα σε -ίδης τελειώνει το όνομα ε? και μένα,χαχα

επισης εβγαλες χολη για τους φιλους σου τωρα

Ε, Έλρικ! Απ’ το πολύ Manowar το χεις κάψει!

[SPOILER]Άκου και λίγο Bathory να τα πιάνεις πιο γρήγορα :!:[/SPOILER]

Ωπ νάτος ο γέροντας. Σοφός όπως πάντοτε

Να λείπουν οι έξωθεν παρεμβάσεις περικαλώ

Ενα λαθος εκανε ο μανογουορας και πεσατε να τον φατε!μας κυνηγαει το συμπαν:!: