Απορια

υπαρχει καποιο ανοιχτο θρεντ με θεμα το καρ πουλινγκ;
πχ. ενα θρεντ στο οποιο αν καποιος θελει να ζητησει η να προσφερει το πηγαινελα για καποια συναυλια, να μπορει να ποσταρει;:slight_smile:

αμφιβάλω, go ahead !

yparxei periptwsi na m svinontai posts logw greeklish?

sorry alla to pc pou vriskomai den exei ellinika…

Γιατί δεν μπορώ να δημιουργήσω thread στο rockipedia;

Thanks για την παρέμβαση.
Θέλω classical music thread μοντς

Ρε metal militia αυτό το χαμε συζητήσει και παλιότερα και είχε απορριφθεί.

Υπάρχει θρεντ για κλασική μουσική.
Όχι στο rockipedia.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3972

Συγχωρεσαι με γεροντα αλλα δεν το θυμαμαι καθολου. Απλα ακουγα debussy χθες βραδυ και θυμηθηκα οτι δεν εχω thread να το ποσαρω αναλογο

Νομιζω βεβαια πως και αυτο μου κανει

Συχωρεμένος. Επειδή όμως βλέπω ότι ακόμα δεν το πόσταρες αυτό που ήθελες, δε μου λες, τί καλό άκουγες από Ντεμπυσσύ; Μήπως κατά τύχη τα θεϊκά “Νυχτερινά”; Άσε μη μου πεις, όχι εδώ δηλαδή, πόσταρε στο θρεντ, έτσι να μου προετοιμάσεις και το έδαφος γιατί σχεδιάζω mega-post μέσα στις επόμενες μέρες.

Μόλις τελειώσω τη δουλίτσα που έχω θα σου ετοιμάσω ποστ, να σου ζεστάνω το έδαφος

Ερώτηση (δεν έψαξα όλο το thread μήπως έχει απαντηθεί):

Εάν έχω 98% στο inbox μου και μου σταλούν 2 μηνύματα χωρίς να έχω μπει στην σελίδα μου καθόλου (άρα με το 1ο να πηγαίνω στο 100% του inbox) το 2ο μήνυμα χάνεται; Έρχεται όταν σβήσω μηνύματα και αδειάζει χώρος; Ή όταν προσπαθεί να μου στείλει κάποιος του έρχεται ειδοποιήση ότι έχω full inbox και δεν τον αφήνει να μου στείλει;

thanks!

Αν θυμάμαι καλά, δεν τον αφήνει να στείλει αν έχεις γεμάτο.

Δεν υπήρχε ένα θρεντ παλιότερα για αγαπημένα black thrash συγκροτήματα, παίζει σε μορφή πολλ?
Έχω ξεσκίσει όλο το μουσικό section στο search, μέχρι και επιμέρους ακυρίλες έχω ψάξει - που θυμάμαι χαρακτηριστικά να αναφέρω σε ποστ μου και δεν βρίσκω τίποτα.

Μου έχει καρφωθεί να κάνω ένα ρηβιού σε 1-2 eps των Audiopain, και δεν νομίζω ότι έχει κανένα νόημα να το βάλω στο rockipedia, που επικεντρώνεται κυρίως σε καινούριες κυκλοφορίες.

Το φόρουμ έχει artificial intelligence και σου αποκρύπτει το θρεντ γιατί οι ώντιοπέην ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΑΚΘΡΑΣ :!:

^ Θα το συζητήσω μαζί σου το θέμα αυτό μόνο και εφόσον μου βρεις το θρεντ [-X

Επειδή φαίνεται να χει πλάκα, μπορεί κάποιος να γράψει τους “βαθμούς” που παίρνουν οι χρήστες του rocking ανάλογα με τα posts τους; (πχ recording demo Κλπ)

Για το άβαταρ σου πάντως εγώ σου δίνω πολλούς βαθμούς. :stuck_out_tongue:
Δισκάρα.

όταν λέτε ότι “η διαδικασία θα είναι χρονοβόρος” για πόσο χρόνο μιλάμε?

δεν έχει σημασία, αφού θα ανταμειφΤούμε στο πολλαπλάσιο :stuck_out_tongue: