Περιοχες για προσοχη

Το πιθανότερο είναι να ήταν από περίπτερο το πιστόλι,αλλά κείνη την ώρα δεν αντιδράς με βάση τη λογική

Χαχ παίζει κ αυτό ναι, κ δε μπλέκεις κιόλας. Αλλά στη δική μου περίπτωση ήταν περίεργα τα πράγματα. Πάντως στη περίπτωση του pumpkin μου κάνει εντύπωση το πιστόλι.

Ναι,δεν αξιζει να το ρισκαρεις.Αλλα πιστολι?
πολυ φοβαμαι πως η ωρα που θα γινουμε Σικαγο δεν ειναι μακρια.

Πάντως μπράβο για το θρεντ. Καλά που μένω επαρχία…:roll:

Και εγώ αυτό ψυλιάζομαι :wink:, τα αληθινά όπλα είναι ακριβά και όσοι έχουν τα προσέχουν ώστε να μην τους τα κλέψει έυκολα ο κάθε πιτσιρικάς, αλλά καταλαβαίνω τον pumpkin που δεν θέλησε να το “τσεκάρει”.

Ισχύουν πάντως αυτά που γράφεις πως κολώνουν να κουνηθούν σε μεγαλύτερους, για αυτό έγραψα και εγώ για “πιτσιρικάδες που την πέφτουν σε πιτσιρικάδες”. Και μένα ποτέ δεν μου έχει συμβεί τπτ και γενικά κυκλοφορώ αρκετά…

Καλά,δεν είναι και εμπόλεμη ζώνη ε

HGASHGDASDASHGAJSDA;FSKDSNVVS

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

Το χειροτερο ειναι οτι επειδη ειμαι γενικα επιρρεπης στο να χανω πραγματα,το πρωτο που σκεφτηκα ειναι αντε να πεισω γονεις τωρα οτι μου τη πεσαν διπλα σε σχολειο και με πιστολι κιολας…

Πολυ πιθανο να ηταν μουφα το πιστολι(δε τραβαει ευκολα σκανδαλη σε τετοια ηλικια κυριως αυτο,γιατι να το βρεις εγω πιστευω οτι Αθηνα αμα θες τα παντα βρισκεις…)αλλα τι να σκεφτω τωρα εκει περα…

Προφανώς όχι!
Και μου την σπάνε τα κανάλια που πάνε να μας πείσουν πως είναι. [-X

Τα ξερουμε πολυ καλα και το οτι ζεις το θεωρουμε πολυ φυσιολογικο. Υπερβαλεις!!!:wink:

Παντως για Γλυφαδα δεν ισχυει κατι τετοιο…Βασικα αυτα ειναι περισσοτεροι για να προσεχουν οι ανηλικοι αφου σιγουρα υπαρχουν καποιοι πιο μαγκες που θα τους την κανουν.Προσωπικα αν και μου τη σπαει για 1002 λογους η περιοχη μου εχει και ενα καλο.Οτι ωρα και να ναι μπορεις να κυκλοφορεις πολυ ανετα.Και στην τελικη αν ειναι τιποτα μικροτεροι ελπιζω κατι να σκεφτω8)…Τωρα αν ειναι τπτ ντερεκια:roll:…Ενταξει για περιοχες εντος κεντρου χρειαζεται προσοχη και παρατηρητικοτητα…Οχι βεβαια να γινομαστε και αγοραφοβικοι…Καταντα γελειο.

+1. Και το πρωτο βημα για να αποφυγουμε να γινουμε αγοραφοβικοι και γενικα -φοβικοι ειναι να αποφευγουμε εκπομπες/ειδησεις/ομιλιες Ευαγγελατου:lol:

(Για Γλυφαδα που λες απλα παρεθεσα ενα κειμενακι που την ανεφερε αναμεσα σε αλλες πολεις.Δεν εχω ζησει εκει αρα δε ξερω…)

Nαι βρε συ και γω απλα το αναφερω επειδη ζω τοσα χρονια και πολλες φορες εχω ακουσει φιλους μου να λενε διαφορα…Για αυτο το αναφερω…

Οσο για το αλλο καλο ειναι να αποφευγουμε δελτια ειδησεων οπου παρουσιαζουν τοι θελουν οπως το θελουν…Ειδικα αυτος ο ΑΝΤ1 που βαζει και εκεινη τη τρομακτικη μουσικη οταν κανει ‘‘ρεπορταζ’’…

Οσο η γλυφαδα εχει τον κιρατζο,οι κατοικοι της μπορουν να κοιμουνται ησυχοι.

Mε τιμαει που οταν κυκλοφορω σε “περιεργες” περιοχες προσπαθω να φαινομαι πιο κακος??? :-s
:stuck_out_tongue:

Παντως και 'γω δεν πιστευω τωρα οι μυξαρεοι να τολμουσαν να τραβηξουν σκανδαλη. Βεβαια ολα ειναι σχετικα.

Εγω παντως παμπκιν ευχομαι να βγαλουν καρκινο αυτοι που σου την επεσαν και να τους γινουν κλισμα αυτα που σου πηραν. :slight_smile:

Ευχεσαι να ηταν κ πολλα δηλαδη?:stuck_out_tongue:

Ειπε οτι ηταν 2-3 πραγματακια ρε!

Λεωφόρος Πεντέλης λίγο πιο κάτω απ’ τον Προαστιακό μ’ έχουν κλέψει μία φορά και κυνηγήσει άλλες δύο.

Παρκάκι Κηφισσιάς μαζεύονται κάγκουρες που απλά σε δέρνουν, δε σε κλέβουν. Κάτι φίλοι μου ήταν 7 άτομα και τους δείρανε 15, και οι ίδιοι δεκαπέντε μας κυνήγησαν μ’ έναν φίλο μου αλλά την σκαπουλάραμε αφού τρέχουμε σαν αντιλόπες :stuck_out_tongue:

Στα Schoolwave μεγάλη προσοχή οι 15αρηδες-16αρηδες, ξέρουν κάποιοι από δω :p. Στον Βύρωνα που χε γίνει είχα κάτι μπλεξιματάκια με καμιά 15αρια αλβανούς :p.

Καλά για περιοχές που γίνονται συνέχεια τέτοια σκηνικά δεν χρειάζεται να μιλάμε, εκεί απλά πας και σκέφτεσαι άντε που είναι να με κλέψουνε να τελειώνουμε ;p. Εδώ είναι καλύτερο να λέμε σποτάκια που την στήνουν.

Τι μπουνιες, αιφνιδιαζμους και εξυπναδες λετε ω ρε.
Δωστε εκει λεφτα & κινητο μη σας χωσουν κανα μαχαιρι και ψαχνομαστε.
Αλλου τα νταηλικια.

'Ασχετο, αλλά δείτε “Τη Πόλη Του Θεού”. Νοικιάστε τη και δείτε τη