Μεγάλε μου νταβά, μοναδικέ Τζονβλά

john_vla είσαι απόλαυση!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μη χάνεις ευκαιρίες ούτε στο όνειρο, πάτα το stop και τραγούδα "στ’ανσασέρ που συναντιώμαστε και γαμ(λογοκρισία) κτλ κτλ " :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άλλο όνειρο είδα σήμερα… Επηρεασμένος από τα λόγια του MAZESTIX ονειρεύτηκα πως συνάντησα μια deep red στο ασανσέρ και τη ρωτούσα διάφορα πχ. και πόσα λεφτά παίρνουν κτλ. και μετά τη συζήτηση πορώθηκα και αποφάσισα να πάω. Όμως δεν έβρισκα που είναι τα σπίτια των deep red

Δεν ξερω αν ξερεις το ασμα του Τριανταφυλλου αν θυμαμαι καλα που λεει:“Βλεπω κατι ονειρα και τοτε η κολαση ανοιγει…” :twisted:
Παντως να 'σαι καλα, κι ειχα δυσκολη μερα σημερα, μου εφτιαξες το κεφι! :smiley:

Ξεβγαλμένη από το πλύσιμο η πάλι μαλακία είπα;

:lol: Η προσπαθεια μετραει

Δε ξέρω το άσμα του Τριαντάφυλλου… Χαίρομαι που σου έφτιαξα τη μέρα, βασικά για όλα είναι υπεύθυνος ο εγκέφαλος που έχει τόση έμπνευση… :twisted:

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
se exoume vrei mikro kai se peirazoume

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
nai to xo katalabei

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
alla siga 14 eimai, oxi 4

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
basika kai go otan ftaso thn hlikia sou enas sta 14 tha mou fainetai mikros

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
nai pisteuw

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
poso eisai? giro sta 20

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
?

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
e ekei gyro kotopoulo

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
kotopoulo?

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
kala, xoirino

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
ti xoirino? poios einai xoirino?

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
ego?

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
h kaneis?

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
tpt iremise

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone says:
exeis fygei gia off topic pali

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
ti ennoeis?

So I wander on, asking where you might have gone, from what I knew before some things are worth fighting for… says:
den eimai sto off topic tora

Marshall JMP-1 - The Crushing Valve Tone = Εγώ!
So I wander… και τα ρέστα (A και γράφεται wonder) = john_vla

Όταν ρωτάω ποιός είναι χοιρινό ρωτάω “εγώ ή εσύ;”, όχι μόνο “εγώ;”… Τέσπα, μη μου τη σπας πρωινιάτικα Powerslave, ήρθα να πω και το όνειρο που είδα σήμερα…

Καταρχάς να πω πως δεν έχω φιλήσει ποτέ γκόμενα. Στα όνειρα μου έχω προσπαθήσει πολλές φορές αλλά ΠΟΤΕ δεν τα έχω καταφέρει. :lol: Πριν λίγο είδα πως είχε γενέθλια η ξαδέρφη μου και είχα πάει και ήταν και φίλες της εκεί… Κάποια στιγμή πάμε όλοι σε ένα δωμάτιο. Μετά φεύγουμε όλοι αλλά μένω στο δωμάτιο μόνο εγώ και μια φίλη της ξάδερφης μου. (σημ: Αυτά ως εδώ έγιναν στην πραγματικότητα πριν κάτι μέρες αλλά τα υπόλοιπα τα έφτιαξε ο εγκέφαλος :stuck_out_tongue: )… Η γκόμενα μου λέει να φύγω από το δωμάτιο γιατί θα έρθει η σχέση της σε λίγο στο δωμάτιο και δε πρέπει να μας δει μαζί γιατί θα μας παρεξηγήσει. Εμένα δε με ενδιαφέρει και αρχίζω να την κηνυγάω, την πετάω στο κρεβάτι, ανεβαίνω πάνω της και προσπαθώ να τη φιλήσω αλλά όπως σε όλα τα όνειρα δεν τα καταφέρνω :lol: :stuck_out_tongue: Ξαφνικά μπαίνει μέσα μία άλλη γκόμενα η οποία τυγχάνει να είναι και η σχέση της. 8O :roll: Νομίζει πως τα’χουμε και εκνευρίζεται, το ίδιο και η άλλη που έκανα να φανεί κάτι τέτοιο. Τότε εγώ εξηγώ στην 2η που μπήκε ότι εγώ έφταιγα και απλά ξεγελάστηκε και πως δεν τα’χουμε και μετά όλα ΟΚ ξανά… Ρωτάω αυτή που είχα ανέβει πάνω της… “είσαι λεσβία;” (ε τι να υποθέσω κι εγώ αφού έχει σχέση με κάποια του ίδιου φύλου!) και αυτή λέει “όχι ακριβώς!”… Εγώ την ρωτάω “σε ελκύουν ποτέ άντρες;” και αυτή λέει “όχι”…

Πωω ρε έμπνευση που έχει ο εγκέφαλος… :lol:

PS: Powerslave, your teasing is getting on my nerves a bit :stuck_out_tongue: Stop it… Μπορεί να κάνω πλάκα καμιά φορά αλλά είμαι πολύ σοβαρός τύπος…

Και μετά αναρωτιόμαστε που πήγαν οι users :lol: :lol: :lol: :lol:

einai oragwmeno to eglhma maria 8)
idika ama to kaneis me tropo!enas filos mou ekane pws skontapse se mia karkla kai epiase na zizia mias,kai ayth nomize oti xtyphse kiolas!mhn psarwneis ama pa8eis tpt tetio :wink:

HOLY SHIT!!! Και’γω που νόμιζα ότι μόνο εγώ το κάνω 8O Έχει τύχει μέρα να πάω 5 φορές κυλικείο, 1 για μένα και 4 για συμμαθητές μου! :lol: :stuck_out_tongue: Το μόνο καλό που θα αρχίσει η νέα χρονιά σε κάμποσο καιρό είναι πως θα πηγαίνουμε κυλικείο 8)

@alani: Μην το πεις πουθενά όμως και μαθευτεί γιατί θα καταλαβαίνουν όλες ότι το επιδιώκουμε και δε γίνεται κατά λάθος όπως το κάνουμε να φαίνεται :frowning:

Πάντως είχε μαθευτεί στην τάξη πως πάω να τους παίρνω και σε κάθε διάλλειμα μου έδινε και ένας λεφτά και έλεγε “πάρε μου τάδε”… :stuck_out_tongue: Βέβαια πολλές φορές δεν ακουμπούσε τίποτα γιατί ή είχε λίγο κόσμο δηλαδή no στρίμωγμα ή δεν είχε καμία ωραία γκόμενα :frowning:

ΥΓ2: Είναι τέλεια όταν διάφορα μαλακισμένα σπρώχνουν τους τελευταίους με δύναμη και σπρώχνονται όλοι και σπρώχνομαι εγώ και κολλάω δυνατά μπροστά, πολύ πόρωση! Ααχ μου λείπουν αυτές οι ωραίες στιγμές… :frowning: Είναι καμιά από Χανιά να τις κάνουμε αυτές τις στιγμές και ακόμα παραπάνω; Αν ναι ας στείλει PM, αν θέλει φωτογραφία να πάει στο τόπικ με τις φωτογραφίες 8) :wink:

ΥΓ2: Είναι σπαστικό να είναι μπροστά σου ένα μπάζο ή ένα αρσενικό και να δίνεις μάχη για να αποφύγεις το κόλλημα :frowning: Ευτυχώς δε συμβαίνει συχνά… :smiley:

ΥΓ3: Ότι λέω στο ΥΓ1 το λέω σοβαρά. Περιμένω ΠΜς! Και μέτρια να’σαι δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην είσαι άντρας ή πολύ άσχημη 8)[/quote]
egw pou les thn olh fash thn ekana 2a gymnasiou.3ekinisa gia xouftwma alla meta eida oti mporeis na vgaleis leyta! :? ekana bisness kratousa ta resta h ena simantiko pososto etsi mesa se 10 lepta evgaza 5 eyra pou gia mena sth 2a gymn. eitan 8hsayros!etsi kaname doulia 2 se 1 (san to bold).
empisteytiko:kai gia na eisai pio pistikos vrizw kiolas styl:“se gamhmene giorgo mh sprwxneis!” :smiley:

Και γεμάτος έκπληξη διαπιστώνεις οτι όλα ήταν ένα ακόμη όνειρο![/quote]

Όχι δε διαπίστωσα τίποτα τέτοιο, ότι είπα είναι αλήθεια, δεν τα ονειρεύτηκα :stuck_out_tongue:

Άλλο όνειρο είδα σήμερα… Επηρεασμένος από τα λόγια του MAZESTIX ονειρεύτηκα πως συνάντησα μια deep red στο ασανσέρ και τη ρωτούσα διάφορα πχ. και πόσα λεφτά παίρνουν κτλ. και μετά τη συζήτηση πορώθηκα και αποφάσισα να πάω. Όμως δεν έβρισκα που είναι τα σπίτια των deep red :frowning: :lol:[/quote]

kai mhpws otan 3ypnhses eides oti to sentoni sou eixe psilovraxei? :stuck_out_tongue:

Και’γω στη 2α Γυμνασίου έκανα τη φάση στο κυλικείο… Τώρα θα μπω 3η… Όσο για το σεντόνι δεν είχε βραχεί, ποτέ δεν μου έχει βραχεί, αυτό το παθαίνουν μόνο άτομα που δεν έχουν σεξουαλική δραστηριότητα 8) :stuck_out_tongue:

twra poy 8a pas trith 8a e3elix8eis!8a epekta8eis sta trena-leoforia-troley se ores aixmhs 8a einai h kalyterh sou! :? :smiley:

Κάτι τέτοια θα έπρεπε να μαζεύουν κόσμο :wink: Τατιάνα-Λαμπίρη πως τα βγάζουν πέρα? :stuck_out_tongue: Μόνο που δε ξέρω τι κόσμο θα φέρουν…Αν δεις επόμενο θέμα στις συναυλίες “Ποιοί θα πάνε fame story?” τότε θα πρέπει να αρχίσεις να ανησυχείς :lol: :lol: :lol:

John_vla στην τρίτη ανεβαίνεις level :wink: Φρόντισε να βρεις και κανά καλό ψευδόνυμο για το…χμμμμ… και άρχισε να σκέφτεσαι νέα κόλπα από τώρα! Είσαι ο “μεγάλος” του γυμνασίου πλέον :wink: :twisted:

HIGHLIGHTS

ALANI ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ, ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ!!!

twra poy 8a pas trith 8a e3elix8eis!8a epekta8eis sta trena-leoforia-troley se ores aixmhs 8a einai h kalyterh sou! :? :D[/quote]

Τι είναι τα τρένα-λεωφορεία-τρόλει; Tell me more! :smiley:

Κάτι τέτοια θα έπρεπε να μαζεύουν κόσμο :wink: Τατιάνα-Λαμπίρη πως τα βγάζουν πέρα? :stuck_out_tongue: Μόνο που δε ξέρω τι κόσμο θα φέρουν…Αν δεις επόμενο θέμα στις συναυλίες “Ποιοί θα πάνε fame story?” τότε θα πρέπει να αρχίσεις να ανησυχείς :lol: :lol: :lol:

John_vla στην τρίτη ανεβαίνεις level :wink: Φρόντισε να βρεις και κανά καλό ψευδόνυμο για το…χμμμμ… και άρχισε να σκέφτεσαι νέα κόλπα από τώρα! Είσαι ο “μεγάλος” του γυμνασίου πλέον :wink: :twisted:[/quote]

Ψυδώνυμο για το χμμ;;;; χμμ… Χμμward The Great καλό είναι; Ή Dickinhole; :stuck_out_tongue: Hard Rock; Σκορπιός; Iron Χμμ;

Ωχχ το μόνο κακό που θα’μαι ο “μεγαλός” του Γυμνασίου είναι ότι δε θα’ναι οι γκόμενες της 3ης και θα’μαι περιορισμένος μόνο σε μικρότερες ή ίσες… Αλλά ντάξει NP μικρότερες rule, θα’ρθουν και καινούργιες να γευτούν τον Σκορπιό :twisted: :P[/b]

twra poy 8a pas trith 8a e3elix8eis!8a epekta8eis sta trena-leoforia-troley se ores aixmhs 8a einai h kalyterh sou! :? :D[/quote]

Ρε συ μην τον ενθαρυνεις…! 8O
By the way αυτο στα λεωφορεια ειναι μεγαλο σπασιμο…Και για να γινω κι εγω λιγο χλιμιτζουρου(τι μονο εσεις;) αν ειναι πηχτρα το λεωφορειο και εχεις κολλησει πανω σε κανα θεο καλα ειναι αλλα αν εχεις τυχει και εισαι διπλα σε κανα χαλι που εχει πληρη αγνοια για την εφευρεση που λεγεται σαπουνι…αστα… :roll:

Καλα και εγω εχω κλασει στο γελιο.Γαμω τα τοπικ.Φιλε john_vla συμπασχω ι,στην ιδια περιπου κατασταση ειμαι.Τα σπρωξιματα στα λεωφορεια μην τα επιχηρησεις,αν και δεν ειμαι σιγουρος για τη κατασταση που επικρατει στα λεωφορεια των Χανιων.Αμα τωρα που ειναι και καλοκαιρι,εχει καμμια καλυ παρεα κοριτσιων απο Σκανδιναβια μερια,ορμα.Τωρα στις ουρες και σ’αυτα,δεν χρειαζεαι να σε σμπρωξει κανεις ουτε και να εχεις φορα.Απλα πηγαινε ηρεμα και πολιτισμενα :smiley: απο πισω και ακουμπα σιγα.Μπορεις να πιασεις και κουβεντα μ’αυτο το τροπο αμα γυρισει. :smiley: Για ολα υπαρχει λυση.

Κι εσεις ρε κοριτσια πιστευετε οτι αυτα τα "ακουμπησματα"γινονται τυχαια;Ε τι να κανουμε,εχουμε και καποιες ορμες :lol:

Kατα τα αλλα σε πειραξε

Κι όμως δεν είναι σεξ… Γιατί είναι από πίσω ο άντρας και όχι από μπροστά; Μπερδεύτηκε; :roll:

Από πίσω SUCKZ! Μόνο από μπροστά θα βάλω όταν κάνω :twisted: … Σε καμιά 10αρια χρόνια… :cry: Με Μεταλλικό μαλλί και με ντροπαλό/κλειστό/σπιτόγατο χαρακτήρα άντε να βρω γκόμενα να κάνω σεξ κιόλας… :lol:[/quote]

Α να χαθεις διαστροφικε :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. ο Jon_Vla οταν βλεπει ονειρα

twra poy 8a pas trith 8a e3elix8eis!8a epekta8eis sta trena-leoforia-troley se ores aixmhs 8a einai h kalyterh sou! :? :D[/quote]

Τι είναι τα τρένα-λεωφορεία-τρόλει; Tell me more! :smiley:

[/quote]

enow oti prepei na arxiseis to mpalamouti kai ekei!!vevaia ekei xriazetai prosoxh na “xtypas” otan einai monh gt ama exei gomeno h parea mporei na mhn 3anaxouftwseis :frowning:

btw gia to kilikio na prosexeis na mhn pisokolas otan einai mono mia gt 8a se parei prefa!kai na prosexeis na mhn einai konta oi filoi sou oi tavanoprokes gt 8a gineis roba!thn exw pathsei etsi alla ekana ton adiaforo!sou synistw na kaneis ton viastiko na sikwneis to xeri psila kai na tentwnesai pianontas me to de3i (panta) ta opis8ia thn 3an8ias(h kai melaxrinis dn pisteyw na yparxei provlhma) mprosta sou :wink:

twra poy 8a pas trith 8a e3elix8eis!8a epekta8eis sta trena-leoforia-troley se ores aixmhs 8a einai h kalyterh sou! :? :D[/quote]

Ρε συ μην τον ενθαρυνεις…! 8O [/quote]
ma gt to les ayto??einai olokliri epistimi kai einai kalo na antalazoume apopseis epi tou 8ematos!

By the way αυτο στα λεωφορεια ειναι μεγαλο σπασιμο…Και για να γινω κι εγω λιγο χλιμιτζουρου(τι μονο εσεις;) αν ειναι πηχτρα το λεωφορειο και εχεις κολλησει πανω σε κανα θεο καλα ειναι αλλα αν εχεις τυχει και εισαι διπλα σε κανα χαλι που εχει πληρη αγνοια για την εφευρεση που λεγεται σαπουνι…αστα… :roll:

op ta kanoun kai ta koritsia 8O dn to eixa fantastei :? 8O

exei dikio o typos :smiley:

edit 1:elpizw na koimatai o john_vla kai to meshmeri mpas kai dei pali kanena oneiro :twisted:

enow oti prepei na arxiseis to mpalamouti kai ekei!!vevaia ekei xriazetai prosoxh na “xtypas” otan einai monh gt ama exei gomeno h parea mporei na mhn 3anaxouftwseis :frowning:

btw gia to kilikio na prosexeis na mhn pisokolas otan einai mono mia gt 8a se parei prefa!kai na prosexeis na mhn einai konta oi filoi sou oi tavanoprokes gt 8a gineis roba!thn exw pathsei etsi alla ekana ton adiaforo!sou synistw na kaneis ton viastiko na sikwneis to xeri psila kai na tentwnesai pianontas me to de3i (panta) ta opis8ia thn 3an8ias(h kai melaxrinis dn pisteyw na yparxei provlhma) mprosta sou :wink:

twra poy 8a pas trith 8a e3elix8eis!8a epekta8eis sta trena-leoforia-troley se ores aixmhs 8a einai h kalyterh sou! :? :D[/quote]

Ρε συ μην τον ενθαρυνεις…! 8O [/quote]
ma gt to les ayto??einai olokliri epistimi kai einai kalo na antalazoume apopseis epi tou 8ematos!

By the way αυτο στα λεωφορεια ειναι μεγαλο σπασιμο…Και για να γινω κι εγω λιγο χλιμιτζουρου(τι μονο εσεις;) αν ειναι πηχτρα το λεωφορειο και εχεις κολλησει πανω σε κανα θεο καλα ειναι αλλα αν εχεις τυχει και εισαι διπλα σε κανα χαλι που εχει πληρη αγνοια για την εφευρεση που λεγεται σαπουνι…αστα… :roll:

op ta kanoun kai ta koritsia 8O dn to eixa fantastei :? 8O

exei dikio o typos :smiley:

edit 1:elpizw na koimatai o john_vla kai to meshmeri mpas kai dei pali kanena oneiro :twisted:[/quote]

Ποτέ δεν πισοκολλάω όταν είναι μόνο μία. Μόνο μία φορά το έκανα σε κάποια που αντιπαθούσα και πιστεύω το κατάλαβε αλλά δεν την ένοιαξε. :stuck_out_tongue: Και να είναι κοντά φίλοι μου/πρόκες δε γίνεται τίποτα γιατί αν το δεις φαίνεται πως γίνεται “κατά λάθος”… Το μεσημέρι δεν κοιμάμαι αλλά θα το κάνω το βράδι, για να δούμε αν θα δω πάλι κανένα τέτοιο όνειρο… :lol: Ότι και να δω πάντως θα το γράψω εκτός και αν δεν το θυμάμαι (συμβαίνει κι αυτό πολλές φορές :frowning: )… Πάντως σήμερα ΜΟΛΙΣ τέλειωσε το όνειρο ξύπνησα ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ και πριν καλά καλά ανοίξω τα μάτια μου σκέφτηκα τον MAZESTIX και να’ρθω να το γράψω στο Rocking… Μέχρι να ανοίξω τα μάτια μου και έρθω στο PC το έλεγα από μέσα μου μην το ξεχάσω… :stuck_out_tongue: Πάντως πρέπει να είχε κι άλλες λεπτομέρειες τις οποίες δυστυχώς δε θυμάμαι…

sofi-k πώς μπορείς να καταλάβεις αν κάποιος χρησιμοποιεί σαπούνι ή όχι; Εγώ μόνο αν βρωμάει, αλλιώς δε ξέρω αν είναι πλυμμένος ή όχι… :? Εγώ πάντως κάνω μπάνιο κάθε μέρα, μπορεί και κάθε 2 μέρες αν βαριέμαι καμιά μέρα :stuck_out_tongue:

sofi-k πώς μπορείς να καταλάβεις αν κάποιος χρησιμοποιεί σαπούνι ή όχι; Εγώ μόνο αν βρωμάει, αλλιώς δε ξέρω αν είναι πλυμμένος ή όχι…

Ε μα να βρωμαει εννοω κι εγω…Γι’αυτο αποφευγω τα λεωφορεια το καλοκαιρι…Και με αυτα που διαβαζω εδω μεσα εχω εναν λογο παραπανω τωρα πια…

op ta kanoun kai ta koritsia dn to eixa fantastei

Εγω λεω αμα τυχει και εισαι διπλα σε καποιον ωραιο…Οχι να το κανω επιτηδες μην τρελαθουμε…

perimenoume enagwniwdws thn eisodo tou john_vla sto forum na mas 3igisei to oneiro tou :smiley: