Φημες για συναυλίες

εγω για motley δεν δινω φραγκο…δεν γ…στε λεω εγω ελπιζω να φερουν τιποτα αλλο της προκοπης…ρε θεε κανε κατι…

Και εγώ που θα ψιλοήθελα να τους δω αναλόγα με την τιμή και το υπόλοιπο lineup μετά απο το παρακάτω ξενέρωσα αρκετά.

http://www.motley.com/news/

Shout, Theater, Girls?

:stuck_out_tongue:

Συμφωνώ σε μουσικό θέμα με τον Αουτσάιντ!!! 8O
Πρωτοφανές!!! :p:p:p

motley crew,omg,omg,OMG,3 χρονια πριν να μου το ελεγαν αυτο θα ειχα παθει εγκεφαλικο!!!Πιθανοτατα να τους τιμησω αν ερθουν(που ειναι σιγουροι δλδ)…αντε να δουμε τωρα τα υπολοιπα…

Στο αρθρο του link αναφερει οτι θα παιξουν ολοκληρο το dr.feelgood στο καλοκαιρινο crue fest , το οποιο γινεται στην Αμερικη και ειναι κατι σαν mini περιοδεια.
Δεν εννοει τα καλοκαιρινα ευρωπαικα φεστιβαλ :wink:

Xτες έμαθα κάποια στάνταρ για Rockwave. Δεν έχει και πολύ σημασία αν είναι σωστά, αφού σε λίγο θα τα μάθουμε όλα.

Η μία μέρα λοιπόν θα έχει

ΜOTLEY
WASP
LITA FORD (ή Doro?:-k)
ARCH ENEMY

και κάτι άλλο που μάλλον ξεχνάω (γιατί τα μάθαινα λίγο πριν βγουν για encore oι Εntombed, οπότε απέκτησα κενά μνήμης:D)

H άλλη, που δεν ξέρω αν θα ναι όντως μες στο Rockwave ή ξεχωριστά, θα χει

SLIPKNOT
MASTODON (έτσι για να γουστάρουμε, γιατί θα τα κάψουμε όλα πάλι)

1/3 λοιπόν για μένα, και με την ελπίδα να διαψευστώ σε ορισμένα (εκτός Motley, η 1η μέρα δε μου κάθεται καλά)

Πρωτη μερα μεσα για Wasp. Εαν δεν εχουμε καμια σοβαρη υποχρεωση.

H πρώτη μέρα θα είναι αυτή με Doro όμως…αυτά έμαθα κι εγώ. Δεν θα πάω.

Όταν είχα πει ότι θα γλυτώσω να παώ σε φεστιβάλ έξω, εννοούσα στο Βέλγιο… :):):slight_smile:

Rasputin, για τους KISS τα είπαμε και πέρσι. Οι περικοπές δεν ήταν λόγω κόστους, αλλά για άλλους λόγους.

Heaven and Hell είναι εκτός rockwave. Επαναλαμβάνω, εκτός rockwave, over!

Twisted Sister δεν εχει?χαχα:lol:

το εκτος σημαινει οτι μπορει να κλεισουν μονοι τους η ΕΝΤΕΛΩΣ εκτος???

Ειναι σιγουρο οτι ειναι εκτος ??

ΓΑΜΩΤΟ!!!

ΦΤΟΥ!!!

Είναι εκτός rockwave. Ελληνικά μιλάμε.

φέρτε Lauren Harris

είπε κανείς τπτ? 8)

ok message received :wink:
μόνο μην αργήσουν την ανακοίνωση για να ξέρω πόσα θα χρειαστεί να ζητιανέψω για φέτος … :lol::lol::lol:

ο server τον παίρνει … :S:S

Δεν μου λες ρε συ Χρήστο, θες να το πάθω το εγκεφαλικό γέρος άνθρωπος?? εεεεεε???

mars volta 8 ιουλιου amsterdam

εισητηριο 31 ευρω :-k :-k

ψηνεται κανεις ?

θα εχει και μανιταροσουπα το μενου

motley crue το 2009 #-o #-o #-o αυτη η χωρα δεν θα γινει ευρωπη ποτε ρε πουστη μου [-X [-X [-X

ναι μωρε

δεν παιζουν πουθενα στην ευρωπη

μονο σε κατι μικρα που δεν τα ξερει η μανα τους

graspop,hellfest,gods of metal,download

Οutshined εσύ κάτι ξέρεις:p

Eυτυχώς που μου το θύμισες.

Θλίβομαι που ο μπαμπάς Ηarris θέλησε να παίξει η κόρη του στο Ροκγουέηβ και ο Λώρης έσπευσε να του πραγματοποιήσει την επιθυμία.:(:?

Η νερόβραστη θα παίξει στο Ροκγουέηβ.

Αυτά παθαίνεις όταν ζεις στην Ελλάδα που και το σκατό των Maiden το κάνει παξιμάδι.

Aν τελικά ισχύει το παραπάνω line up πιστεύω ότι η προσέλευση θα είναι μικρή. Δεν νομίζω ότι oι Motley Crue μπορούν να μαζέψουν πάνω από 10,000 κόσμο.

αργει πολυ ρε γαμωτο!! αντε να παθουμε πολλαπλα εγκεφαλικα με τα ονοματα!!! :p:p:p