Φημες για συναυλίες

1η και 3η στανταρ

Voivod = λιώνω!
το ΤΒΑ είναι 99,99% οι SLIPKNOT…γαμώ!

χμμμ
τις ανακοινώσεις που τις είδατε ??? :-k:-k

αν ισχύουν οι μπάντες που προ αναφέρθηκαν πρέπει αυτό το τριήμερο να είναι από τα pio αθλια festival που έχουν γίνει την ελλάδα. κρίμα που οι θεοί wasp δεν έρχονται μονοι τους…
κρίμα που θα παίξουν στη μικρή σκοινί και κρίμα που οι arch είναι οι πιο “heavy” του festival. #-o [-X

VOIVOD
Motley Crue
Slipknot (συμφωνα με drifter)

Ωραια γουστα. Μαμει το RW εφετο.

tba??
μ’αρεσει που λεγανε μερικοι στανταρ slipknot και fnm :stuck_out_tongue:

και να μην έλιωνες λόγω μουσικής των Voivod θα σε λιώσει η θερμοκρασία.
αν είναι καθημερινή ειδικά, το RW μας αποχαιρετάει και για φέτος.
να πάρω άδεια για να δω με ντάλα ήλιο Voivod;μπα
για να δω τους προ τριετίας headliners με προηχογραφημένα; νομίζω πως όλοι καταλαβαίνουν πόσο έχουν ξεπέσει οι WASP.
τους Arch Enemy τους θεωρώ ανέκδοτο. μη μου την πέσετε, αλλά αυτό το πράγμα ότι και καλά τραγουδάει δεν μπορώ να το δεχτώ.
3η φορά τον Wyndorf με το ίδιο σετλιστ σε ένα χρόνο και με 10 επιπλέον κιλά, βαριέμαι να τον δω να με συγχωρεί.
οι Crue έχουν ένα ενδιαφέρον αν και βλέποντας πρόσφατα βιντεάκια, δεν προσεγγίζουν καν παλιά μεγαλεια.

ο μόνος λόγος είναι αν μου γνωρίσει κανάς καλος άνθρωπος τη κόρη του αρχηγού. αυτό μάλιστα. είναι κίνητρο.

placebo και moby δεν ανέβαινα που να με πληρώναν.

θα ανέβω λογικά λόγω παρέας στους Killers.

οι Slipknot αν μπουν είναι άλλη ιστορία…

και να μην έλιωνες λόγω μουσικής των Voivod θα σε λιώσει η θερμοκρασία.
αν είναι καθημερινή ειδικά, το RW μας αποχαιρετάει και για φέτος.
να πάρω άδεια για να δω με ντάλα ήλιο Voivod;μπα
για να δω τους προ τριετίας headliners με προηχογραφημένα; νομίζω πως όλοι καταλαβαίνουν πόσο έχουν ξεπέσει οι WASP.
τους Arch Enemy τους θεωρώ ανέκδοτο. μη μου την πέσετε, αλλά αυτό το πράγμα ότι και καλά τραγουδάει δεν μπορώ να το δεχτώ.
3η φορά τον Wyndorf με το ίδιο σετλιστ σε ένα χρόνο και με 10 επιπλέον κιλά, βαριέμαι να τον δω να με συγχωρεί.
οι Crue έχουν ένα ενδιαφέρον αν και βλέποντας πρόσφατα βιντεάκια, δεν προσεγγίζουν καν παλιά μεγαλεια.

ο μόνος λόγος είναι αν μου γνωρίσει κανάς καλος άνθρωπος τη κόρη του αρχηγού. αυτό μάλιστα. είναι κίνητρο.

placebo και moby δεν ανέβαινα που να με πληρώναν.

θα ανέβω λογικά λόγω παρέας στους Killers.

οι Slipknot αν μπουν είναι άλλη ιστορία…

Γιατί βιάζεστε? Τι ανυπόμονη αυτή η νέα γενιά…τς τς τς…

αχ ρε drifter κατι ξέρεις εσύ:p:!:υπομονή λοιπόν…

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα φιλε αυτη ειναι η ελληνικη πραγματικοτητα !!!

Αχ βαχ…
Η μέρα μου φτιάχτηκε τρελλά σήμερα με το Voivod και το Wasp…

Ρε σεις γιατί σας χάλασαν οι Killers και η Duffy τόσο πολύ; Ροκ φεστιβαλ είναι, όχι μεταλ. Νταξει, και το ροκ και το μεταλ μεσα σε " " πάντα, αλλά τεσπα καταλάβατε τι εννοώ. Δεν είναι καθόλου κακοί καλλιτέχνες, το αντίθετο μάλιστα. Δηλ οκ καταλαβαίνω το να μη σας αρέσουν σαν καλλιτέχνες αλλά φοβάμαι ότι κράζετε απλά επειδή δεν είναι μέταλ/επειδή κάνουν μεγάλες πωλήσεις/επειδή τους ακούν 15χρονα/επειδή τα κομμάτια τους παίξανε σε κλαμπ κτλ.

Η μέρα με Gogol δε θα μπορούσε να έχει πιο άκυρο συνδυασμό γκρουπ :Ρ
Όσο για τη μέταλ μέρα :-#

αυτό που με “προβληματίζει” είναι ότι slipknot στην “metal” μέρα δεν μπαίνουν …

σε ποια από τις άλλες 2 θα κολλάγανε όμως ??? :-k:-k

μήπως πάνε και αυτοί για μόνοι τους όπως και Η&Η ???

(που και λογικά εκτός φεστιβάλ -λολ- θα έχει και η εταιρία μεγαλύτερη κονόμα … ? -PL anyone ???-)

Υπάρχει και ένα Rock 'Em All όμως.

Υπάρχει? Ή θα είναι σαν το MMD?:-k:-k


Now playing: Shinedown - Breaking Inside
via FoxyTunes

+1
Εγώ πάντως έκραξα αρκετά σήμερα :oops:
Επειδή περίμενα τελειώς άλλα πράγματα =(

Δε νομίζω να γίνει φέτος ;Ρ

Ε άμα γίνει ρε παίδες:P

BG ίσως βάλουνε εκεί, κάτι αντίστοιχο με τους IE πέρυσι.

Ρε παιδια ομως το Rocm’em’all Αυγουστο νομιζω θα γινει?Μην δω τιποτα Slayer,slipknot…γιατι θα τα παρω διπλα!!θα λειπω αυγουστο… :-s

Τέλη Ιουλίου ήταν το περσινό.