Φημες για συναυλίες

Τους λειπουν 2 παικτες.

χαχαχ

ελω τωρα μωρε…τα παντα ολα θα πουμε…!

πως τους λενε αυτοι οι Στιλνοτ…εεε Στιι …Σταιλνοτ…

ΣΛΙΠΝΟΤ!

Ε πες το και ετσι…ελα τωρα μωρε …τσαρουχαδες…αμπαλοι…μου βαζεις τωρα τον κορευ 10αρι…και τον τζιμι ροοτ εξω δεξια…εγκληματα…ο δε μικ τομσον , ειναι σεντερ μπακ 120 κιλα , δεν μπορει να στριψει το παλικαρι…παρτο αλλιως…

on topic

πιστευω θα τους δουμε φετος…ειναι καλο σιγουρακι για ροκγουειβ

και ΗΔΗ ανακοινωθηκαν και για ροκ αμ ρινγκ επισημα!

χαχαχα καλό…

από την άλλη τρέμω στην ιδέα του να δω Slipknot στο χωράφι…
θα πεθάνουμε από το χώμα.
μόνο και μόνο στο σκηνικό που κάθονται όλοι κάτω στο Spit It Out, οι μισοί θα πνιγούν.

ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΤΟ TERRA VIBE.

Στο χωράφι με τα γίδια του Bleeding History να τους βάλουμε, λιγότερη σκόνη θα έχει.

Mακαρι να ερθουν γιατι ακομα ποναει που τους εχασα στο Λυκαβηττο.Ας ερθουν και στο χωραφι,οπου θελουν τελος παντων δε με νοιαζει.

  • 121322142323

η αγαπημένη μου μπάντα…θα αφήσω τα κοκαλακιά μου εκεί… πάντως και να μην τους φέρουν κατι 8α κάνουμε για να τους δούμε…

Το live του 06 ήταν απίστευτο και ο Martin δεν έλειψε καθόλου. Μακάρι να ξαναρθουν (και Αθήνα), ετοιμάζουν και νέο album.

εκεί θα μπω και τσάμπα! :stuck_out_tongue:

Υπάρχει περίπτωση να δούμε φέτος στην Ευρώπη τους VAN HALEN? :-k

Πάντως το αγαπημένο μου arrow rock festival τους έχει βάλει στο κλασικό του poll αλλά από εκεί και πέρα, σιγή ιχθύος. Όχι πως με χαλάει να δω Lynyrd Skynyrd και Eagles!

pearl jam??:-k

Κατι πηρε το αυτι μου για machine head και lamb of god τον μαιο…:D:Dμακαρι…

Νο comments

Πού το πήρε το αυτί σου αυτό ρε φίλε???
Θα πάθουμε κανα έμφραγμα…αναφέρετε πηγές τουλάχιστον,μήν πετάτε ονόματα έτσι αβέρτα,υπάρχουν και καρδιακοί…:stuck_out_tongue:

:!::!::!::!::!:
Τι λετε ρε!ΛΑΜΠΟΦ ΓΚΑΝΤ και ΜΑΣΙΝΧΕΝΤ μαζι??

Οι Machine Head δυσκολα για Μαιο γιατι περιοδευουν μαζι με Metallica και απο την στιγμη που οι Metallica δεν ανακονωσαν Ελλαδα, τοτε δυσκολα τα πραγματα… Ομως το καλοκαιρι θα παιξουν στο Wacken στην Γερμανια (η μονη ημερομηνια που εχουν ανακοινωσει για καλοκαιρι) οποτε σιγουρα θα κανουν ευρωπαικο καλοκαιρινο tour. Aς ελπισουμε για rockwave δλδ

συμφωνα με ενα αρθρο του κλασικ ροκ απο πληροφοριες απο τον διοργανωτη του download οι van halen ειναι πολυ απιθανο να ερθουν ευρωπη

Πόσο μάλλον Ελλάδα.

Οι Metallica θα έρθουν το 2010 και όχι φέτος…

Η Duffy έρχεται στην Αθήνα για μια μεγάλη συναυλία την Παρασκευή 19 Ιουνίου - το πρώτο μεγάλο όνομα του φετινού Ejekt Festival (19-20/6):):D:p

Παιδια,καλημερα.Ξερει κανεις αν θα γινει Marching Metal Day φετος?