Φημες για συναυλίες

ω ναι

Μεταξύ άλλων, στο παραπάνω link γράφει:

Η πιο καυτή φήμη
Η πιο καυτή φήμη που κυκλοφορεί αφορά την άφιξη των U2. Οι Ιρλανδοί έχουν καινούργιο άλμπουμ, το «Νo Line Οn Τhe Ηorizon», το οποίο κυκλοφορεί στις 3 Μαρτίου. «Είναι ροκ εν ρολ του 2009» λέει η μπάντα για να προετοιμάσει τους φαν, ενώ σε λίγο θα ανοίξει και τα χαρτιά της περιοδείας. Πριν από λίγο καιρό οι U2 υπέγραψαν με τον κολοσσό των λάιβ, το Live Νation (με τους οποίους είδαμε και την Μαντόνα στην Ελλάδα) και αυτό προφανώς τους φέρνει ακόμη πιο κοντά. Τέτοια εποχή άλλωστε πέρυσι, και η συναυλία της Μαντόνας φήμη ήταν.
Ονόματα που ακούγονται και περιμένουμε να δούμε πότε θα κλείσουν- και αν τελικά κλείσουν γιατί πολλά συμβαίνουν στον δρόμο- είναι η σούπερ σταρ Μπιγιονσέ, η Αμερικανομεξικανή Λίλα Ντάουνς, και όχι μόνο. Για τους φαν του Μπρους Σπρίνγκστιν, ο οποίος επίσης βγαίνει με άλμπουμ και περιοδεία, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Και ίσως το 2009 είναι η χρονιά που οι συναυλίες θα έχουν «αφεντικό».

Τα χάπια μουυυυυυ!!! Bruuuuuuuuce!!!

[SIZE=“6”]καταρεωωωωωωωωω!!![/SIZE]

AC/DC,U2,Bruce Springsteen.Αλλος κανεις?
Που θα τους προλαβουμε ολους ρε?

Το μόνο που μένει πλεόν είναι να έρθουν και οι Motley Crue, o Ozzy (solo) και οι Aerosmith:)

Oi Crue θα είναι Ευρώπη σίγουρα, για τους άλλους δύο μόνο φήμες ακόμα.

για σλαιερ εχω ακουσει και εγω…τωρα περα απο αυτα που εχουν ανακοινωθει θα θελα να δω saxon,megadeth,hammerfall,kynyrd skynyrd,u2,bruse springsteen,zz top,motley crue,ozzy osbourne,heaven and hell,dragonforce,kansas,bon jovi,…k.a βεβαια αλλα αυτα κυριως…α!και ξανα firehouse…ξερει κανεις για κατι απο τα παραπανω???

και τους “the doors”…χαχαχαχαχα…πολλα ειναι αλλα θελω να δω καποια απο αυτα φετος…ξερει ακνεις κατι?

Ελπίζουμε για Motley και Guns :papas:

και arctic monkeys 8ελουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Εγκρίνω κ επαυξάνω…

Για Killers μιλάει και το Otherside που λέει συνήθως “καλές φήμες” που επαληθέυονται. Για τους U2 και μάλιστα με πιθανή ημερομηνία του λαιβ τη 6/9/2009, είχε γραφτεί στο Έθνος νομίζω από τον Οκτώβριο, στο ίδιο άρθρο με την φημολογούμενη , τότε, συναυλία των AC/DC στην Αθήνα που πλέον είναι προγραμματισμένη. Καλό σημάδι αυτό.

Και σχεδόν σίγουρο έχω τον Morrissey. Βγάζει και δίσκο, δεν τα χάνει κατι τέτοια…

Αν παίζει boss ξεκινάμε ψυχοθεραπεία για να αντέξουμε!!!

Θέλω πάλι στην Αθήνα την πιό φορμαρισμένη μπάντα στον πλανήτη αυτή τη στιγμή…

:roll::roll::roll:

'Οποιος είχε δει το “αφεντικό” στη συναυλία της διεθνούς αμνηστίας στο ΟΑΚΑ (το 88 νομίζω) καταλαβαίνει τι εστί Springsteen… μακάρι…:papas:

Ο Boss τα σπάει στα live!!! Κάνει 3ωρα show και θα γουστάρουμε τρελλά αν έρθει!!

μακαρι[-o<

ΘΕΛΩ ΜΟΤΛΕΥ
ΘΕΛΩ ΡΑΣ
ΘΕΛΩ ΑΕΡΟΣΜΙΘ

Ανακοινώθηκαν οι Πέρπολ.

γεια σας,ηθελα να ρωτησώ αν κάποιος εχει ακούσει τίποτα για SlipKnot,Dimmu Borgir K Cradle Of Filth!και κατι αλλο,8α γίνει φέτος το Rock’em All Festival???

δεν ξέρουμε τίποτα ακόμα,για cradle of filth έχω ακούσει και εγώ,αλλά κανείς δεν είναι σίγουρος τι παίζει…


Now playing: Blind Guardian - Imaginations From the Other Side
via FoxyTunes

Για Cure έχει ακούσει κανείς τίποτα; Μας τιμάνε συχνά, έχουν και καινούριο δίσκο… Γιατί όχι;

Οπως σε καθε αντιστοιχο θρεντ καθε χρονιας ετσι σ’αυτο οι “φημες” οργιαζουν.

Πειτε ρε τιποτα εγκυρο, και οχι τι επιθυμει ο καθενας να ξερουμε τι γινεται…