Φημες για συναυλίες

εγω ξερω για Slayer το καλοκαιρι,αφου η Ντιντι κερδισε την δημοπρασια με μια αλλη εταιρεια που τουσ ειχε σχεδον κλεισει

ναι και U2 99% για αρχεσ Σεπτεμβρη

Λοιπόν μόλις γύρισα από τη συναυλία των Sabaton στο harley στη Θεσσαλονίκη με διπλή χαρά κι αυτό γιατί ο ιδιοκτήτης του bar μου είπε ότι θα φέρει τους skyclad τον Μάη!!! Κόντεψα να λιποθυμήσω έστω και αν θα τους δω χωρίς τον Martin τον οποίο θα απολαύσω με Sabbat στην Αθήνα. Επειδή δεν ξέρω πως να ανοίγω θρεντ αν θέλει κάποιος ας to ανοίξει για μένα:p

oo κάνεις πλάκα???αυτά είναι νέα!!!αλλά μόνο σαλόνικα???


Now playing: Nest - Enchantment For Few
via FoxyTunes

Όχι δεν κάνω καθόλου πλάκα!!! :vibrate::vibrate::vibrate: Τώρα τι να σου πω? Για Θεσσαλονίκη είναι σίγουρο αλλά λογικά θα έρθουν και Αθήνα… Πάντως από ότι θυμάμαι Ιανουάριο του 2006 είχαν έρθει μόνο Αθήνα και δυστυχώς δεν κατάφερα να πάω καθώς ήμουν σπόρος κ δεν με άφηναν οπότε μας το ΧΡΩΣΤΑΝΕ!!!

μακάρι μακάρι μπας και χαρούμε λίγο και εμείς:Dαναμένουμε λοιπόν!:roll:


Now playing: Nest - Claw And Fang
via FoxyTunes

Ρε φέρτε τους Rammstein!!!

ρε αφηστε τις φημες! αμα ερθουν οι killers ελλαδα εγω θα φαω τα σωβρακα μου.

Οσο κι αν φαινεται περιεργο μου αρεσουν πολυ αλλα δεν θελω να τους δω εδω…

Τους εχω συνδυασει με ταξιδακι Βερολινο και συναυλια τους εκει…Στην εδρα τους…Εκει πραγματικα θα τα σπαει…

όπως και οι Rammstein.Δεν θα έχουν το show που κάνουν στο εξωτερικό και αξίζει να τους δει κανείς Γερμανία,αλλά για εμάς που δεν μπορούμε ας είναι και εδώ.:stuck_out_tongue:


Now playing: Nest - Hunt
via FoxyTunes

Δηλαδή Slayer είναι σίγουροι για καλοκαίρι?

Αυτό με τους Slayer το ακούω από πρόπερσι και μάλιστα από δήθεν έγκυρες πηγές… και ακόμη τίποτα:thumbdown:

:smiley: οτι κ να μου πειτε δεν μασαω πλεον…8)
ξερω οτι οι rhcp δεν ερχονται ποτε κ ας προσευχομαι καθε μερα:?

Μαρία, ξεκίνα να μαζεύεις χρήματα για να τους δείς εξωτερικό, εδώ είναι πολύ λίγες οι πιθανότητες.
Πάντως live είναι πολύ δυνατοί! Τους είχα δεί στο Hyde Park στο Λονδίνο το 2004 με support James Brown!!!

RHCP δεν παιζει με την καμια φετος…απο 2010 και βλεπουμε αν και χλωμο για εδω…Μαζευε για εξω…

στην ιταλια βασικα θελω να τους δω…:slight_smile: νομιζω οτι πανε εκει8) το ξερω,μου δινουν απιστευτη ενεργεια οταν τους βλεπω live στα dvd8)

ακούω πολύ εδώ και καμιά βγομάδα το όνομα Children Of Bodom,
σε φάση θα έρθουν σίγουρα,αλλά δεν ξέρουμε το πότε…:-k:-k:-kκάτι τέτοιο.
λέτε να γίνει κανά θαύμα?


Now playing: Nest - Claw And Fang
via FoxyTunes

για U2 τον Σεπτεβρη ισχυει?

Oτι ξερεις, ξερουμε… απλα θεωρω οτι οι φημες δεν απεχουν και πολυ απο την αληθεια… παντως 19 Γεναρη βγαινει το 1ο single απο το επερχομενο αλμπουμ και μεσα στον Φλεβαρη/Μαρτη θεωρω πως θα ξερουμε τις ημερομηνιες της περιοδειας

Φερτε green day ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

σοφά λόγια.:wink:


Now playing: Anathema - A Dying Wish
via FoxyTunes