Κοψιματα!

Λοιπον μετα απο διαφορα αθωος η ενοχος που ειχαν θεματολογια το κοψιμο και μετα την επιθυμια διαφορων χρηστων ανοιγω αυτο το θρεντ για να περιγραψουμε διαφορα σκηνικα που μας εχουν τυχει και τις καταστασεις που ακολουθησαν ενω μας επιασε κοψιμο και δεν ειχαμε ευκολη προσβαση σε τουαλετα!:smiley:

Παρακαλω να μη το χεσουμε το θρεντ και κλειδωθει!Να γραψει ο καθενας τις προσωπικες του εμπειριες,τι εκανε,ποσο ετρεχε(:p),αν στην τελικη προλαβε κλπ!:smiley:

Αν ειναι να το χεσετε, μοδς κλειδωστε το:wink:

ΥΓ.Δεν προλαβαινω τωρα να γραψω τις δικες μ εμπειριες γιατι σχολαω σε λιγο μολις εχω χρονο εχω πολλα να γραψω!:smiley:

ενα μονο μπορω να πω : ΕΛΕΟΟΟΟΣ:p
Ισοπεδωσατε το forum:wink::stuck_out_tongue:

Παρκάκι Χολαργού.

εε??να υποθεσω οτι τα κανες στο παρκο??:lol:

Το πρώτο επικό σκηνικό που θυμάμαι ήταν όταν ήμουν φαντάρος και με είχε πιάσει στον όρχο του στρατοπέδου, με την τουαλέτα να είναι κάπου στα 15 λεπτά περπάτημα μακριά με 0 βαθμούς θερμοκρασία.
Το μπλήντιν μεταμορφώθηκε σε Καρλ Λιούις, κάλυψε την απόσταση σε λιγότερο από 3 λεπτά (χαρτί είχα στην τσέπη μου πάντα σαν ευσυνείδητος φαντάρος!) και τελικά…

[SIZE=“3”]ΠΡΟΛΑΒΑ!!![/SIZE]:lol:

Δεν είχα και πολλές επιλογές. Πήγαινα σε μια φίλη μου και ντρεπόμουν να ενεργηθώ στη τουαλέτα της.

χαχαχα:lol: εεε τοτε δικαιολογησαι!ελπιζω να μην σε πηρε πρεφα κανεις:lol::stuck_out_tongue:

Μπα, δε νομίζω. Πάντως είναι εξτρημ σπορ.

ωχ, δεν ήξερα ότι έχεις τέτοια κόμπλεξ. την επόμενη φορά που θα ρθω σπίτι σου, θα το χω υπόψη μου :stuck_out_tongue:

εγω ξερω παιδια που δεν πηγαν 5ημερη γι’αυτο το λογο#-o:p:lol:

έλεος :!:

εγώ είμαι πολύ απελευθερωμένος σε τέτοια θέματα :lol:

τα λέμε αύριο επί του θέματος.

Μια φορα κοπηκα ενω ξυριζομουν τοσο ασκημα που το νερο που ετρεχε στον πατο της μπανιερας ειχε γινει κοκκινο.

Αστειακι! Γλωσσιτσες;:p:p:p Αληθινη ιστορια ομως.

me too…:frowning: αηδιαστικο θεαμα,παραλιγο να λυποθημισω…:?

Το χειρότερο κόψιμο που έχω πάθει είναι ανάμεσα στα δάχτυλα, απο κόλλα Α4. Εκτός οτι πονάει, δεν κλείνει και εύκολα.

Απο χαρτι νε, ποναει και δεν κλεινει ευκολα. Κακη φαση.
Βαθυ κοψιμο απο κσυραφι στον αχιλλειο τενοντα. Γιεα.

προσθετω κοψιμο απο μαχαιρι την ωρα που κοβεις κατι για να μασαμπουκωσεις:wink:

μενεις κ νηστικος μετα#-o

mike stan, αι δυο γυναί σε παρασύρουν επίτηδες οφφ τοπικ. δες το πρώτο πόστ.

Ναι το είδα, είμαι στεναχωρημένος σήμερα δεν μετράει !

Τεσσάρων ετών, στο ΚΕΔΑ είχε φτηνά παγωτά και το χα γαμήσει. Έχεσα λοιπόν κάτω από την σκάλα που οδηγούσε στο εστιατόριο των ανωτάτων. Για τέσσερις μέρες πέρναγα από δίπλα και ήταν ακόμα εκεί οι κουράδες.

Τραγική ειρωνεία…

Να 'σαι καλά,έλιωσα.

Μια δικιά μου εμπειρία που θυμάμαι είναι η εξής:Μια φορά αρκετά παλιά πριν,πήγαινα στην εκκλησία.Με πιάνει ένα κόψιμο στο δρόμο και ευτυχώς πρόλαβα και γύρισα σπίτι.Τίποτα το τρομερό…

το ηθικό δίδαγμα που προκύπτει:η εκκλησία κάνει κακό.