Κοψιματα!

Ειχα βγει με μια φιλη μου και μετα απο ενα 20λεπτο την επιασε κοψιμο… Φυγαμε, πηγαμε στα ταξι να ανεβει σπιτι, και την καθυστερουσα επιτηδες για να αργησει να φυγει. Οι κινησεις της ηταν παραπανω απο επικες:lol:

αν δει η φιλη σου αυτο το post την εβαψες…:p:lol:

Στο σχολικο.

8 παρακατι. Σταματαμε στη Κηφισιας γιατι κοριτσοπουλο επρεπε να χεσει.

Τελικα εχεσε σ’ενα παρκακι διπλα απο τον Γερμανο στο υψος του Αμαρουσιου. Τετοια ρετσινια δυστυχως δεν βγαινει ευκολα.

Κακομοιρο κοριτσι.

Το γεγονος που ακολουθει διαδραματιστηκε περυσι το Μαιο που διναμε πανελληνιες.Παω με κατι φιλους στην τουαλετα του σχολειου και αυτο που αντικρυσαμε ηταν πραγματικα τρομερο!Ειδαμε μια καλτσα γεματη σκατα!!Καποιος την ειχε φορεσει στο χερι και την χρησιμοποιησε για να σκουπιστει!!Αφου λιωσαμε στο γελιο, το καλυτερο ακολουθησε μετα, που βγηκαμε εξω και ειδαμε εναν επιτηρητη να του λειπει μια καλτσα!Το τι ακολουθησε δεν περιγραφεται!Ο βλακας δεν ηξερε να παει στην τουαλετα των καθηγητων, πηγε στις μαθητικες οπου δε βρηκε χαρτι και σκουπιστηκε με την καλτσα!!:lol::lol:

Προσωπικη μου εμπειρια: Ημουν περιπου 5-6 χρονων και επαιζα με τα παιδια της γειτονιας και ο πατερας μου ειχε φυγει απ το σπιτι.Εμενα με πιασε κοψιμο και πηγα κ εκατσα στα σκαλακια μπροστα απ την πορτα του σπιτιου και κλασσικα αρχισα να κρατιεμαι αλλα το κοψιμο χειροτερευε!Κρατιομουν και κρατιομουν αλλα τελικα χεστηκα!:lol::lol:

Mπροστα στο δικο μου ολα ειναι πορδες.Πριν κανα 6 μηνο το μοιραιο εγινε.Ειχα φαει σουβλακι και ηπια κοκα κολα και παω για μπασκετ.Και αρχιζει να ποναει κοιλια αλλα νομιζα πως αντεχω.Εκανα υπομονη οσο πηγαινε και μολις ειδα οτι φτανει το τελος αφηνω το παιδι και αρχιζω τρεχαλα.Ομως το ποταμι ηταν ασυγκρατητο.Οχι μονο αρχισαν να πεταγονται αλλα δεν εμεινε και τιποτα μεσα.Ολα εξω.Το εσωρουχο αρχισε να βαραινει και ηταν και υγρα με αποτελεσμα να γεμισει κανα 5 κιλο η βρακα και να τρεχουν σε ολο το δρομο.Εφτασε το σκατο στην καλτσα στην κυριολεξια.Και τα ποδια μαυρα.Τελικα με το που φτανω σπιτι στην αυλη τα πεταω εξω και πιανω λαστιχο .Ε καμια ωρα μου πηρε να καθαρισω και πεταξα και οτι φοραγα.Τρομερο λεμε ρε.

Είσαι λιγάκι μυστήριο παλικάρι ε? :expressionless:

^

:bow2::lock:

Eγω μια μερα βιαζομουνα και κοπηκα στο ξυρισμα.

Ναι, το έπαθα κι εγώ αυτό πρόσφατα. Περίμενα την κοπέλα μου να έρθει και τα πήρα γρήγορα. :stuck_out_tongue:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα!
δεν υπάρχεις!

:lock::lock:

23 χρονών μαντράχαλος. φτου σου ρε, φτου σου

δεν υπάρχεις :lol:

Damnation μηπως δεν εισαι 23, αλλα μικροτερος, μενεις Κρητη και σε λενε johnvla;;;:-s

Πρώτη φορά στο νηπιαγωγείο που ντρεπόμουν να πάω τουαλέτα και έτσι μετά από λίγες ώρες σφιξίματος επήλθε η καταστροφή του δράμαλη.

Δεύτερη φορά στην πρώτη γυμνασίου. Εκεί δεν επήλθε καταστροφή αλλά πρέπει να πέρασα περισσότερη ώρα στην τουαλέτα και στο πήγαινε έλα παρά στην τάξη. Μετά από 3 ώρες έφυγα. Το πώς άντεξα στο δρόμο μόνο εγώ το ξέρω. Μάλλον ψευτοδηλητηρίαση ήταν.

Τρίτη φορά το καλοκαίρι που πέρασε με γαστρεντερίτιδα, είτε από παγάκι σε καφέ από καντίνα είτε από το γάλα στον καφέ. Είχα γίνει και κίτρινος σαν το λεμόνι και μετά την 9η φορά που πήγα μέσα σε 2 ώρες θυμάμαι ότι κόντευα να λιποθυμίσω (εν τω μεταξύ η γαστρεντερίτιδα ως γνωστόν έχει κι άλλα side effects που χειροτέρεψαν την κατάσταση, αφού όσοι με έβλεπαν νόμιζαν ότι θα τους μείνω εκεί).

Και 2 3 φορές στο πανεπιστήμιο που έχω κάνει την απόσταση αμφιθέατρο - κυλικείο (για αγορά χαρτιού) - τουαλέτα πιο γρήγορα και από τον κεντέρη όταν τον κυνηγούσαν 7 μαύροι.

Edit: και μια φορά που κόπηκα πολύ βαθιά ήταν στην 2α δημοτικού που πέρασα δίπλα από σπασμένη τζαμαρία και κόπηκα στο πόδι και το αίμα έτρεχε ποτάμι. Πρέπει να έχασα πολύ αίμα και να ψιλοέχασα και τις αισθήσεις μου γιατί θυμάμαι να κόβομαι, να το κοιτάω σα χαζός, μετά κάποιοι να με κρατάνε ψηλά σε οριζόντια θέση και μετά η επόμενη εικόνα που θυμάμαι είναι στο νοσοκομείο να μου κάνουν ράμματα (και μάλιστα η γιατρός που μου έκανε τα ράμματα μου έλεγε κάτι για τον Γκάλη αλλά δε θυμάμαι τί). Το δε σημάδι το χω ακόμα, 20 χρόνια μετά.

πριν κανα 2-3 βδομαδες…ξεκιναω προπονηση με την ομαδα(ποδηλασια)…κανουμε καμια 20αρια+ χιλιομετρα,και φτανουμε στ βουνο,στο ελεος του θεου,διχως σημαδια πολιτισμου και επιβισωσης…εκει με πιανει ΤΟ χεσιμο…κανω τον κωλο μου πετρα και ξεκιναω με την ταχυτητα της κλανιας να επιστρεψω σπιτι…μετα απο 25 χιλιομετρα και απειρες προσπαθειες συγκρατησης τα καταφερα.!

1 φορά μου έχει τύχει.
Την πρώτη ήμουν 2α γυμνασίου, σχολάω και στη μέση της διαδρομής με πιάνει. Μου έμεναν περίπου 10 λεπτά για να φτάσω σπίτι, έγινα λαγουδάκι και πρόλαβα να φτάσω έγκαιρα :stuck_out_tongue:

Μακρυά από μας :roll:

ντρεπομαι που το λεω αλλα εμενα το 90% των φορων που με εχει πιασει ειναι λογω αγχους και το υπολοιπο 10 επειδη θα με ειχε πειραξει κανα φαγι. Με επιανε οταν ηταν να δωσω καποιο πτυχιο(αγγλικα,γαλλικα και τα ρεστα) και σαφως στις Πανελληνιες…αααχχχ!Ατιμο πραγμα.

Για μεγαλα μωρα

Όταν λέμε ότι μέσα στο κεφάλι σας έχετε σκατά, κάτι ξέρουμε…

@ ChrisP :thumbup::wink:

τώρα που το λέτε, εμένα μου σκάσε κάνα δυο καλά ο κρισπ το σάββατο… :lol: