Καλοκαίρι 2005

Όμορφα όμορφα :slight_smile: Λοιπόν νομίζω πως Αντίπαρος,Σαμοθράκη, Ελαφόνησος είναι ήδη κλεισμένα νησάκια για το γίγα-τουρ που θα ετοιμάσουμε. Περιμένω νέα σας για τις πρόβες 8) Να πιούμε ρε παιδιά και κάτι παραπάνω γιατί όχι…

PLEASE HELP!!!
O pateras mou den me afhnei na paw stous black sabbath, gia tous gnwstous logous…
Kai den ftanei pou symvivasthka na paw me ton aderfo mou kai olh thn kafroparea tou den me afhnei kiolas!!!
Ti na kanw gia na ton peisw??

DEN PROKEITAI NA XASW TH SYNAVLIA!!!

ποιοί είναι οι γνωστοί λόγοι;

Poioi einai oi gnostoi logoi? to oti einai Satanistes oi Sabbath? :stuck_out_tongue: Bal’tou na akousei to “After Forever” kai deikse tou to stixo “Oh no no, please God help me” sto “Black Sabbath”… An kai pali den se afhnei na pas, pigaine krifa… 8) Ego an ithela na pao kai de me afinan tha pigaina eite to thelan eite oxi… Eisai aneksartiti, mporeis na kaneis oti theleis, opote den mporoun na sou apagoreysoun na pas… :wink: Poso xronon eisai?

Κάνε επίκληση στον σατανά για να πας στους sabbath. Αν δεν πιάσει αυτό τότε πρέπει να επιστρατεύσεις διπλωματία. Άντε καλή τύχη :slight_smile:

Σκάστο από το σπίτι, αγόρασε ναρκωτικά στο δρόμο, έμπα τζαμπέ στη συναυλία και κάνε σεξ με random μεταλλάδες κατά τη διάρκεια της μέσα στα δασάκια της Μαλακάσας. Σιγά μη σου κάνουν κουμάντο οι γονείς σου.

Οι συμβουλές είναι ευγενική χορηγία της γραμματείας νέας γενιάς :slight_smile:
Ειδικός ιατρός/ψυχολόγος/κοινωνιολόγος unholy_martyr 8)

Πεστα!!! Ετσι!!!
Rock N roll!!!

Στο πρωτο live που ειχα παει μονος μου ηταν το 94 ή 95 Τρυπες στο ΣΕΦ. Και εμενα τοτε δεν με αφηνανε και την ειχα κανει απο το σπιτι ειχα δανηστει λεφτα απο μια γκομενα “τις παρεας” και πηρα εισητιρειο απο εναν εξω απο το σταδιο…Ελιωσα απο τις και τους και μετα τραχαμε στο γυρισμο γιατι επεφτε ξυλο στον ηλεκτρικο με γαυρους και περαστικους…
Δεν θυμαμε τι εγινε ομως οταν γυρισα σπιτι…

Oi gnwstoi logoi einai:

  1. synavlia black sabbath=epikindynoi metallades kai ta loipa…
  2. toses wres makria apo to spiti???
  3. kakes pareas-aisxrh frash, dn mporoun na katalavoun oti mporw na parasyr8w kai monh mou kai oti dn xreiazomai ‘‘filous’’ gia auth th douleia?
  4. ginetai sth malakasa ara poli makria apo agia paraskevhkai
    kai arketa paromoia tetoia, oute pou ta 8ymamai…

15 eimai…
re paidia tha paw opwsdhpote…
alla den exw skopo na parw narkwtika kai genika na dw ena tetoio sygkrothma thelw kai tpt allo… afhste pou exei genika pollh plaka sto rockwave…
See You At BLACK SABBATH GUYS!!!
HAIL AND ROCK!!!
cheers…

Γιατι??? Ειναι ωραια

Για το sex που ειπε ο ανχολης δεν ειπες οχι ομως… πονηρουλαααααα… :wink:

Αν δεν έχεις αντίρρηση, μπορώ να αναλάβω σε συνεργασία με τον Doomed τη διαπαιδαγώγηση και την καθοδήγησή σου στα σκοτεινά μονοπάτια της ζωής εκτός σπιτιού, καθώς και την ωρίμανση του χαρακτήρα σου σε βαθμό να ποστάρεις ανελλειπώς και να μην έχεις τίποτα άλλο να κάνεις ωσάν και εμάς. Είναι όμορφη η ζωή, ζήσε την. Άλλωστε ποτέ δεν ξέρεις αν θα προφτάσεις να γίνεις 16, άρα κάνε ότι προλαβαίνεις ναούμ. Και όσα ποστς προλαβαίνεις βεβαίως βεβαίως.

Αυτο ειναι ψησιμο…Ετσι… :lol: :lol:
Φαντασου να ανοιξουν οι δικοι τις το pc της, να μπουν στο history και δουν τι τις λεμε… :lol:

Την αλήθεια.

Unholymartyr perimenw mathimata…:stuck_out_tongue:
Alla na sou pw, idiaitera tha einai-vasika tha eimaste treis kai mporoume na exoume poikilia mathimatwn(to piasate???)… :wink:
Vasika plaka kanw…ti lew re gamwto tha me perasete gia kamia p…
Anyway, den prokeitai pantws na e8istw ston ypologisth…vasika mpainw gia 10’ 2-3 fores thn hmera…
Doomed allo sex kai allo narkwtika…
Kai den eimai ponhroula!
Egw eimai mikrh kai a8wa!–leme twra… :stuck_out_tongue:

cheers!!

Σαν δεν ντέπεσαι λέω γω :stuck_out_tongue:

Λοιπόν κούκλα μου (aneprokoph) το λάθος το έκανες αρχικά που τους είπες που θα πας!
Έπρεπε να τους είχες πει κάτι άλλο, τώρα εκείνη τη μέρα δεν θα μπορέσεις να την κάνεις σκαστή και να πεις ότι πας καπου αλλού γιατί θα καταλάβουν ότι θα πας εκεί!
Το μόνο που μένει τώρα είναι να τους πας με το καλό να βρεις να πατήσεις σε πράγματα που αγαπούσαν να κάνουν εκείνοι όταν ήταν στην ηλικία σου και για κάποιο λόγο δεν τα έκαναν και τους έχουν μείνει αποθημένα. Τάξε τους ότι θα κάνεις και κάτι που θέλουν από σενα (ξέρω γω, για τα μαθήματα) και πάρτους με το καλό (για να σου δώσουν και λεφτά για το ticket) Ρίξτο στο ότι θα σε προσέχει ο αδερφός σου κτλ
Έγώ ένα πράγμα ξέρω, όταν θέλεις πολύ κάτι το καταφέρνεις και οι γονείς θέλουν πάντα να τους λες αυτό που θέλουν να ακούσουν (και ας μην ισχύει) Στο βάθος όλοι έχουν εμπιστοσύνη στα παιδιά τους, αλλά πρέπει να την πούνε την μαλακία τους!!
Τώρα αν δεν πέρνουν με το καλό, κάνε την επανάστασή σου!! Νομίζω ότι είσαι στην ιδανική ηλικία :wink:
Good luck
Πιστεύω ότι θα είσαι εκεί!

Φάγαμε μια μικρή ξενέρα με QOTSA αλλά δεν μασάμε!!!
Έχω στα χέρια μου tickets για FANTOMAS και SONIC YOUTH!!

Σε 24 ώρες θα βρίσκομαι στην Μαλακάσα!!
Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα δω τους SONIC YOUTH!!!
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ελπίζω μόνο να παίξουν αρκετά… :frowning: γιατί θα την πληρώσει ο Moby :evil:

Telika tha pas simera?

Πέθανε μάλλον.

R.I.P.

Μισώ το καλοκαίρι γιατί κάνει ζέστη και ιδρώνω…Προτιμώ το χειμώνα γιατί βρέχει,φυσάει και κάνει κρύο και γουστάρω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άσε που χαλάει και το μακιγιάζ με τόση ζέστη… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: