Καλοκαίρι 2005

Λοιπόν είμαι και εγώ καμένος με αυτό το θέμα.Ήταν να πάω Slayer και ο πατέρας μου κλασικά άρχισε τα περί οπαδικότητας και άλλα γνωστά…!!!
Καλά το θέμα με μένα είναι ότι δεν μένω Αθήνα…άμα έμενα θα με βλέπατε πρώτη σειρά παντού
Πάντως του χρόνου άμα έρθουν Metallica δε πα κ να με αποκληρώσουν…θα κατέβουμε καραβάνια από τη Λάρισα…!!!
azza κ με την επανάσταση τη κερδίσαμε???
Απλώς μας τα πρήζουν περισσότερο! :stuck_out_tongue:
Doomed ούτως η άλλως και να μπούν στο history δ θ ξέρουν το usr της :wink:

Μόλις τώρα πρόσεξα πως η azza έγραψε πως έχει εισιτήριο fantomas στα χέρια της. αχαχαχαχαχα. έλα αλέκοΟοΟΟΟο

:lol: :lol: :lol:
Είσαι βλαμμένος ρεεεεεεεεεεεεεεε
Τουλάχιστον εγώ είχα πάρει εισιτήριο, ενω εσείς που δεν πήρατε είδατε τι έγινε :frowning:

Είστε βλαμένοι ρεεεεεεεεε
Η αζζα ξέρει.

.-

Άραγε πόσο τοις εκατό των εισιτηρίων που κόπηκαν αναλογεί στην Άννα; 1%; Heh, 8) Σκέψου το, μετά από χρόνια θα λες ότι ήρθε ένα τόσο αγαπητό σου group που αγόρασες το 1% των εισιτηρίων που κόπηκαν :lol:

Τι να γράψω τώρα. Η azza το μόνο που ξέρει είναι να κάνει show off για τις μουσικές της γνώσεις( θεωρητικές και πρακτικές), για τις συναυλίες που έχει παρακολουθήσει και να γκρινιάζει για την sambuca. Άσε ρε azza σε ξέρουμε…

Σ’ευχαριστώ eXCORCIST! Το κατάλαβα εγώ απο την πρώτη στιγμή ότι είσαι παιδί με ανεπτυγμένο πνεύμα, σταθερότητα χαρακτήρα και έντονη προσωπικότητα :stuck_out_tongue:

Γιατι Ηλία??? Λίγο είναι το 1% ??? Θα καμαρώνω σίγουρα μετά από χρόνια (μην σου πω από τώρα) :smiley:

Όσο για σενα Μόγλη της Βραζιλιάνικης Ζούγκλας, πες πότε εγώ έκανα show off για τις γνώσεις μου (τις ποιες); και τις συναυλίες που έχω πάει και πάαααανω απ’ όλα πότε γκρίνιαξα για την σαμπούκα?? Ααααα, σαν να παραγνωριστήκαμε μου φαίνεται!!! :evil:

Ή ακόμα καλύτερα: Θα δείχνεις το εισιτήριο και θα λες ότι σε αυτό το live παρευρέθηκαν (λέμε τώρα…) μόνο 100 τυχεροί :lol: :lol:

Ρε συ azza έχω κάτι απορείες σχετικά με τους σχετικούς minor μετασχηματισμούς! Θα ρίξεις κανα help?

Βεβαίως Powerslave, μπορω να σου δώσω και εσένα τα φώτα μου, γιατί όχι άλλωστε ( :evil: :evil: :evil: )

Ηλία μου το επέστρεψα το εισιτήριο και πήρα τα λεφτουδάκια μου πίσω!
Αν και πολύ στεναχωρήθηκα γιατί ήταν το πιο όμορφο εισιτήριο απ’ όλα :frowning:

Πως λέμε: “θα σου αλλάξω τα φώτα”? Ε? Μέσα είμαι? :smiley:

/me sfyrizei adiafora

Εγω ξερω οτι εχουμε κολησει στα ιδια και στα ιδια με αποτελεσμα να ακυρωθουν 2 Live τα οποια θα ηταν ξεχωριστα απο τα αλλα.

Τι φοράς? Η7 ?

μμμ γελάσαμε