"Στο μεζε"

emena me douleuoun sinithos gia tous Saint Vitus.
auto giati ta perisotera kommatia tous einai para para poli apla kai den vasizontai kai poli sti mousikh alla sto na apodosoun auto pou niothoun (etsi to vlepo ego)
Oi ipolipoi omos to vlepoun oti einai kouloi kai den xeroun na paizoun…(ektos apo ton Wino omos giati exei apodixei pios einai-vlepe riff ton The Obsessed)…

'ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΟΝΕ , ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ SEXOUALIKOUS … ΓΙΑΤΡΕ ? ΘΑ ΖΗΣΩ ?.. ΧΕ Χ ΕΧ ΕΧΕ

Δούλεμα για DarkThrone,Zao,Electric Wizard και γενικά για οτιδήποτε δεν είναι ευκολοχώνευτο(Maiden,Helloween κτλ)

Είδα “στο μεζέ” και νόμιζα πως είχε μπουφέ… :stuck_out_tongue:

Κατερίνα Στανίση και ξερό ψωμί! :stuck_out_tongue:

Δεν με κοροϊδεύουν απλά…κάλεσαν και εξορκιστή.

Αχμμ!Σοβαρή η κατάσταση σου!!Λοιπόν πάρε μια ασπιρίνη και ξάπλωσε αν δεν δεις διαφορά υπάρχει και το σχέδιο Β πάρτες όλες τις ασπιρίνες…Δεν χρειάζετε να ξαπλώσεις γίνετε αυτόματα… :stuck_out_tongue:

Ναι αλλά έχει κάτι στη ματιά της που σε αφήνει ξερό , μπαμ και κάτω .

Ναι όντως,έχει κάτι ρυτίδες… :lol:

Κάτι σε ακαριαίο, δεν έχετε; :stuck_out_tongue:

Μπορείς να ξεφύγεις πολύ εύκολα από τέτοιες κακές συνήθειες…Αρχικά σε δένουμε γερά σε μία καρέκλα βιδωμένη στο πάτωμα και σου βάζουμε ένα Mp3 τοοποίο ξεκινά με 2 ώρες ψαλμούς και συνεχίζει με εκκλησιαστική μουσική και καταλήγει σε τερλέγκα και μπουγά…Μετά από 24 ώρες τέτοιας μουσικής πανδεσίας(στη δική σου περίπτωση θα βάλουμε 2 ολόκληρες ώρες Στανίση μέσα στη σάλτσα)θα έχεις βγάλει αφρούς από το στόμα και αν δε σε ξεχάσουμε δεμένο στην καρέκλα(οπότε θα τα ακούσεις όλα για δεύτερη φορά)τότε θα εκτιμήσεις καλύτερα τη ροκ σκηνή και δε θα ξανακάνεις τέτοια λάθη…

Γίνομαι λίγο σκληρός???

Πολύ χάιδεμα πέφτει και δεν μ’αρέσει…Πιο σκληρα βασανιστήρια παρακαλώ… :twisted:

Aυτό δεν είναι απαραίτητα κακό! :stuck_out_tongue:

Αφήστε. βρήκα την λύση. Θα πάω να την ακούσω live. :smiley:

Mh gelasete kai mh xwsete mpinelikia(leme twra):

Leatherwolf
Escalator
Marianta Pieridh
Aggeliki Iliadi
Nikos Xulouris(8eos)
Katsampakia(?)

kai kamia fora:beatakia agnwstou tupou!

Μονη φορα που και καλα με κοροιδευε φιλαρακι μου για αυτο που ακουω ηταν οταν αρχιζα να εμπλουτιζω την συλλογη μου με ποιο hard rock, glam, sleaze,aor (ή οπως διαολο τα λενε) συγκροτηματα.
Το αποκορυφωμα δε ηταν οταν ειχα παρει το Best Of των Poison και ειχα κολλησει με το “Every Rose Has It’s Thorn”.Moυ το τραγουδουσε συνεχεια!!! Μεχρι που τον εστειλα στο ΔΙΑΟΛΟ και σταματησε :twisted: .

Δευτερος στην λιστα ειναι ο Manson.

Εμένα με κοροϊδεύουν για δύο λόγους : α)επειδή μου αρέσει η μουσική στα soundtrack που έχει γράψει ο bregovitch (έτσι γράφεται?? :oops: ) και β) επειδή ακούω jazz, και ιδιαίτερα για τα πιο ήπια jazz κομμάτια που ακούω (πχ herbie hankock). Τι να γίνει ;;

Επίσης εγώ κοροϊδεύω τον Cozy γιατί είναι δεινόσαυρος και παλιατζούρας !!

ΥΓ : Το “Shades of god” ίσως είναι το καλύτερο paradise lost album !!

Το One second είναι το πιο πρωτοποριακό… To Shades of god έχει το ύμνο…

Και το Icon τα εχει ολα και συμφερει…

Ναι ναι οτι πειτε για τους paradise lost (να δεις ενα αλμπουμ που ξεκιναει απο g και λεγετε οτι ειναι το κορυφαιο τους πως το λενε, πως το λενε…εδω το εχω)

Εγω θυμαμαι οταν ειχα φαει κολλημα με τo bohemian rhapsody και ειχα πρηξει τα αρχιδια των φιλων μου και οταν τους εβαλλα να το ακουσουν και φτανει το σημειο που λεει: “I see a little sillueto of a man… (και παρακατω)” γαμηθικαν στα γελια. Με κοροϊδευαν για ενα μηνα.

Εγω πειραζω συνηθως την φιλη μου για τους Iced earth, για το ποσο πρωτοποροι ειναι, ποσες διαφορες και ποσα καινουρια πραγματα εχουν να παρουσιασουν σε καθε αλμπουμ και ποσο διαφορετικα ειναι τα κομματια τους μεταξυ τους.

ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ Μήπως λες το Gone second; Πάντως οφείλεις να παραδεχτείς ότι είναι οι πατεράδες (κατ’ άλλους οι gay) του Gothic metal…

Δεν διαφωνισα σε αυτο.Διαφωνισα σχετικα με το ποιο ειναι το κορυφαιο τους αλμπουμ.

Κι εμένα κατα βάση για τρεις λόγους με δουλεύουν οι φίλοι μου:
α) Γιατί θεωρώ κορυφαίο συγκρότημα ever τους Metallica :oops:
β) Γιατί μπορώ κι ακούω ακόμα το Paranoid και πορώνομαι (κάααποιες στιγμές) και
γ) Γιατί είμαι φιλόζωος και μιλάω ακόμα στον Τέλη που θεωρεί κορυφαίο συγκρότημα τους Europe και υπνος rock (ακόμα στο φυλάω αυτό κουφάλα :x ) τους Floyd!!!