Να κουρευτω ή οχι?

Τελευτεα σκεφτομαι να κουρευτω…οχι οτι δεν μου αρεσουν τα μαλλια μου…ισα-ισα μ αρεσουν πολυ απλα δεν ξερω…μ ρχεται και μια επιθυμια να κουρευτω…και για αλλαγη…αλλα και να δοκιμασω…τα κατα του θεματος ειναι οτι δεν θα νοιωθω headbanging και θα μου λειψουν 100%

καπως ετσι ειμαι τωρα…

νταξ απλά μην κάνεις την μαλακία και κουρευτείς,έρχομαι εκεί που μένεις σε βρίζω και φεύγω…
απλά και όμορφα πράγματα…

εδιτ:στο πολλ έπρεπε αντί για ναι ή όχι,να βάλεις όχι ή όχι…

Now playing: John Williams - Duel Of The Fates
via FoxyTunes

Μην κάνεις την μαλακία και κουρευτείς.

Άλλαξε όμως ομάδα.

Γίνε

Και φέρε και τον Pablo μαζί.:smiley: Α ρε δίδυμο Cardozo-Garcia…

Νταξει, ότι θα το μετανιώσεις είναι σίγουρα πράματα αλλά πλάκα θα χε ένα κούρεμα, μπορεί και να σου πάει περισσότερο. Αν ήσουν ξανθός θα στο απαγόρευα.

Εγώ τα χα κόψει 3η γυμνασίου και ήθελα να πηδήξω απ’ το μπαλκόνι, τα άφησα πάλι και να που τα ξαναψιλοβαρέθηκα και πήγα και τα κοψα μύτες. Απλά να μην έχεις στο μυαλό σου το πρότυπο του μεταλλά ντε και καλά γιατί καταντάει κόμπλεξ μετά από λίγο. Ωραία είναι πάντως. Δοκίμασε να τα φορμάρεις και να τα ισιώσεις :stuck_out_tongue:

Αλλοι θα διναμε τον αριστερο μας ορχη για να μας πηγαινουν τα μακρια μαλλια κι αλλοι που τα εχουν και τους πηγαινουν θελουν να τα κοψουν#-o[-X

na ta afhseis opws einai.kai na ta makryneis!:wink:

Μν τα κουρεψεις.το λεει κ η μανα μου

:-#βσκ εγω απο τοτε που κουρευτηκα βρηκα την υγεια μου. πολυ πιο βολικο το κοντο μαλλι :smiley:

επισης το μακρυ δν αρεσει και στις γκομενες πολυ

ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!!ΜΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! μην το κανεις ακαρδε!μια χαρα ειναι τα μαλλια σου!και συμφωνω να τα μακρυνεις κι αλλο και να μην βαζεις τετοια πολ γτ θα παθουμε εμφραγμα…:stuck_out_tongue:

Μην τολμήσεις και βάλεις ψαλίδι… Αυτό σου λέω μόνο.

Ok επιμένω στο φορμάρισμα και στο ίσιωμα. Παπαρδέλα σε συμβουλεύω να μην ακούς πάντα τα αγόρια γιατί:

α) ωραίο γι΄αυτούς θα είναι το όσο πιο φρικιό γίνεται και όχι το όσο πιο ωραίο γίνεται, απλούστατα επειδή δεν θέλουν να τους πηδήξεις :stuck_out_tongue:

β) θέλουν πολλές φορές το κακό σου λόγω ζήλιας :stuck_out_tongue:

(αγόρι είμαι ;p)

Αρχικά έχεις τέλειο μαλλί.

Λοιπόν, εγώ θα σου λεγα να τα κόψεις κάποια στιγμή έτσι για την αλλαγή και μετά να τα αφήσεις πάλι. Βέβαια εγώ όταν τα κοψα τα είχα 3 χρόνια, οπότε ήθελα μια αλλαγή πάνω μου.

Τώρα μακραίνουν πάλι οι αγάπες μου (L)

Αυτα.
Εστω πετα τη σημαια.

Αν κουρευτείς:

-Δε θα δείχνεις ωραίος όταν διαβάζεις Metal Hammer
-Δε θα σε κοιτάνε καθόλου τα μετσαλογκομενάκια
-Δε θα ξέρει κανείς ότι ακούς μέτσαλ
-Δε θα φχαριστιέσαι χεντ μπάνκιν στα live

Αν δεν κουρευτείς

-Θα γουστάρεις με το Metal Hammer στα χέρια
-Δε θα ρίξεις τίποτα άλλο παρά μόνο μετσαλογκομενάκια
-Θα αναφωνούν όλοι στο δρόμο “ένα μέτσαλ”
-Θα φχαριστιέσαι εσύ το χεντ μπάνκιν στα live,αλλά όχι οι διπλανοί σου

Η αλήθεια είναι πως θα πρέπει να εφοδιαστείς με μετσαλ μπλουζάκια, γιατί είναι πολύ περίεργο να σε κοιτάνε τα αδέρφια και να σε νομίζουν για απλό πολίτη.

Μην ακους τι σου λένε. Το μαλλί δεν το αφήνεις για να δείχνεις στον κόσμο οτι είσαι μεταλλας. Το αφήνεις επειδή σ’αρέσει.

Και επειδή αρέσει και στις ροκούδες!

πάρ’το πρώτα απόφασηηηηη…
και μετά βλέπουμεεεεεεε…

εγώ απ’το καλοκαίρι λέω θα το κόψω, και ακόμα εδώ είναι :-s)

Παντού υπάρχει ένας μύθος.

Μακράν το σοφότερο ποστ ως τώρα.

Αυτό. Αν και πάει με το χρώμα των μαλλιών σου.

Η ευκολότερη στιγμή να τα κόψεις είναι πριν το στρατό. Σου κάθεται πιο εύκολα.:wink: Εμπειρία σπίκινγκ.

Εδιτ: έχοντας το ίδιο θέμα με τον αποπάνω, συνεπικουρώ τη σοφιστεία του:thumbup:

θεικό!!
συμφωνώ με τον προλαλήσαντα!!
μακρυμαλλούρα ρε!

με πεισατε…δεν τα κοβω…!ευχαριστω για τις τοσες πολλες απαντησεις παντως…

YΓ…οι θρησκειες αλλαζουν…οι ομαδες οχι…!..ΑΛΛΑΞΤΕ ΠΟΛΗ,ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ…