Να κουρευτω ή οχι?

Ναι αλλα δεν είπες. Θα γίνεις Αστέρας;:frowning:

χαχαχα…οταν πιασει το Κογιοτ τον roadrunner…

http://www.youtube.com/watch?v=KJJW7EF5aVk
τυπικά πιάνει το roadrunner…8)8)


Now playing: John Williams - Duel Of The Fates
via FoxyTunes

εεε δεν μετραει αυτο…

Έλιωσα όμως!! :lol::lol::lol:


Listening to: Hibria - Change Your Live Line
via FoxyTunes

Μην κανεις το λαθος,εκτος κι αν σε κουραζουν…εγω τα ειχα 3 χρονια και κατι,με ζοριζαν αλλα δεν με ενοιαζε και τα εκοψα για γκομενα(ναι,βρηστε ελευθερα,δεν εγινε κιολας τιποτα μετα:( )και το σκυλομετανιωνω απο τοτε…ουτως ή αλλως,το μαλλι σου φαινεται γ@μ@το στην φωτο…και μην ξεχνας:headbanging με μακρυ μαλλι,ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΣΑΛ!!!(αυτα για τις γκομενες ειναι μυθος,το διαπυστωσα με απογογητευση…)

8)8)!

μα καλά πόσο μάλαξ είσαι???
σορρυ αν θύγω…


Now playing: Anathema - Temporary Peace
via FoxyTunes

δεν θιγεις,ημουν…:((και ειχα και πολυ τρου μαλλαρα…)

Σωστός ο λούπιν! Αν και στο σετ της παγωμένης γης εφέτος, δε καταλάβαινα τπτ! Σα να είχα μαλλί μέχρι το κώλο έκανα!8)

Παπαρδέλα, πάντως πιτσιρικάς φαίνεσαι, κράτα τα 2-3 χρονάκια ακόμα, και θα σου μπαίνουν οι ιδέες για κούρεμα όλο και πιο συχνα:P

Μια απόφαση είναι όλα παίδες.

Παραδέχομαι πάντως οτι με κοντό είμαι πιο ωραίος [το λένε και οι δημοσκοπήσεις - απο ντρεντογκόμενες βέβαια, αλλά γουατέβερ:P], αλλά το μακρύ είναι άλλη φάση8)

και σε μένα αυτό λένε,ότι είμαι λιγότερο σκατά…:stuck_out_tongue:


Now playing: Anathema - Angelica
via FoxyTunes

και μενα μου λενε οτι μου παει το κοντο,αλλα ρε γμτ,μου εχει λειψει αυτη η αισθηση,βολταρακι με τη μαλλαρα να ανεμιζει και να μου μπαινει στη μαπα και να πιανω επικο μοικανο-κοτσιδι το πανω μερος της…τα μακραινω τωρα-λεω τουλαχιστον- και οσο αντεξω…μακρυ μαλλι σε Live,ποοοοσοοο πολυ μετραει ομως???ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΨΕΙΣ,με επιασε τωρα το συναισθηματικο μου…

Αμα κουρευτεις θα εχει ενα καλο

Δε θα φοβασαι τη τριχοπτωση:p

Γι’ αυτό τα αφήνουμε ξανά φίλτατε λουπιν!:smiley:

wat…

Αν αυτό σημαίνει γκόμενες που γουστάρουν Δικαστή Ντρεντ, θέλω ονόματα, τηλέφωνα, διευθύνσεις, και αποκαλυπτικές φωτό ΤΩΡΑ!!! 8)8)8):stuck_out_tongue:

Τώρα θα πω οτι δεν έχω ιδέα για τον Ντρεντ και θα μου ρίξεις 5 φάσκελα:P

RIP man.:frowning:


Now playing: Anathema - A Fine Day To Exit
via FoxyTunes

[-X[-X[-X[-X

πείτε μου ότι δεν το είδα… ότι έχω κοιμηθεί και όλα αυτά είναι ένα όνειρο… πλιζ!!! [-o<

εμενα βασικα και κοπελιες τρεντογκομενες,οι περισσοτερες μου λεν να μην τα κοψω…