Να κουρευτω ή οχι?

Μα φυσικα ΟΧΙ! Εισαι βλασφημος και μονο που το σκεφτηκες!!!

Εντάξει, το λύσαμε, φτάνει

Περιπου ενα χρονο που μακραινω τα δικα μου ηδη εχουν κουρευτει 3 (οι 2 ειχαν μακρια μαλλια, ο αλλος τα μακραινε αλλα ειναι κοτα και τα εκοψε!!).

οποτε [SIZE=“5”]ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΨΕΙΣ !![/SIZE]

:?:?:? σε ποιον πλανήτη ακριβώς? μια χαρα αρέσει το μακρυ μαλλί σε διαβεβαιωνω ως μια εκπροσωπος του φυλου…8)

τι να σ πω. οι φιλες μου το λενε:-s.και για μενα λεγαν οτι δν μ πηγαινε το μακρυ μαλλι καθολου και με καταφεραν να το κοψω:)

Κουρεψου φιλε μου,θα λουζεσαι μεσα σε μισο λεπτο και θα ετοιμαζεσαι για να βγεις σε 10 δευτερολεπτα,και τερμα πια τα πιστολακια και οι μαλακιτσες.Ασε που οι περισσοτερες γκομενες γουσταρουν το κοντο μαλλι και μην ακους τι σου λενε εδω μεσα,απλα ειναι ολες ροκουδες και τα αγορια εχουν τα πιο πολλα κι αυτα μακρυ μαλλι και ταιζουν παπα τον εαυτο τους:pΥπαρχουν 2 ειδων γυναικες:Οι γκομενες που γουσταρουν κοντο μαλλι που ειναι και οι περισσοτερες,και η μειοψηφια που γουσταρουν και κοντο και μακρυ:pΠυροβολα τες,πυροβολα τες!:stuck_out_tongue:

Βρε ουστ!!! :lol: Ξέχασες και την τρίτη κατηγορία και πιο φαρμακερή, στην οποία ανήκω εγώ, αυτές που γουστάρουν μόνο μακρυά μαλλιά! Όλοι είναι πιο ωραίοι με μακρυά μαλλιά απ΄ότι με κοντά.ΤΕΛΟΣ.

[SIZE=“5”]ΜΗΝ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙΣ…[/SIZE] :stuck_out_tongue:

Κοψτα και κολλα τα στα @@ μετα να πουλας μουρη

Παπαρδελα,τραβα στο “οι πιο ομορφοι αντρες” και κοιτα τι σοι γκομενες ειναι αυτες που γουσταρουν το μακρυ μαλλι αποκλειστηκα:p

Απο προσωπικη πειρα σου μιλαω,με κοντο μαλλι ψαρευεις σε θαλασσες με πολλεεεεεεεεεες πολλες περισσοτερες τσιπουρες:pΑσε που τωρα σιγα σιγα που θα ανοιξει ο καιρος θα μπορεις να κανεις την βολτιτσα σου χωρις να τρεχουν ποταμια απο το κεφαλι σου και τον λαιμο σου!

:lol:Τι θες να πεις; Βεβαίως να μπει στο “πιο όμορφος” να δει τι κορίτσια διαμάντια ποστάρουν :lol::lol:

Από προσωπική πείρα να πάρεις το κοντό σου το μαλλί και σε άλλη παραλία για τσιπούρες…ουφ

Παπαρδέλα μην τον ακούς…παπαρδέλες λέει ο από πάνω. Την γνώμη την δική του θα μετρήσεις ή την δική μου, για σκέψου!!! again: [SIZE=“3”]ΜΗΝ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙΣ!!![/SIZE]

Υ.Γ. ρε΄συ Restless τον έχουμε τρελάνει τον άνθρωπο…μια ερώτηση έκανε κι΄αυτός… :stuck_out_tongue:

Τι φιλες θεε μου [-X Να αλλαξεις παρέες! και να το ξαναμακρυνεις8):stuck_out_tongue:

Ρε συ,κοιταξε,ολες οι μη ροκουδες (που ειναι και η συντριπτικη πλειοψηφια) προτιμουν σχεδον αποκλειστικα το κοντο μαλλι,και μια κοπελα που προτιμαει το μακρυ μαλλι δεν θα χαλαστει και με καποιον που εχει κοντο μαλλι,μπορει να χανει καποιους ποντους αλλα και παλι,αμα της αρεσει γενικα δεν υπαρχει θεμα.Τωρα το μια κοπελα να απαιτει αποκλειστικα μακρυ μαλλι,ε,καποιον καλο θα εχει στον εγκεφαλο προφανως,αρα μακριαααααααα:pΟποτε,αν δεν ειναι και απολυτη προσωπικη του προτιμηση το μακρυ μαλλι (αφου σκεφτεται να το κοψει),τον συμφερει περισσοτερο,ασε το οτι ειναι αφανταστα πιο πρακτικο και βολικο το κοντο

Εμενα μου θυμιζει λιγο βεντερ ο παπαρδελας. Οχι? Καλα.

Το κοντο μαλλι ειναι βολικο και δεν εχεις μπλεξιματα κλπ, επισης θα χε πλακα να δεις κατι διαφορετικο μετα απο τοσο καιρο πανω σου.

ΑΛΛΑ προτεινω να το αφησεις ως εχει. Σου παει ετσι και επισης αλλη η λατρεια του χεντμπανγκινγκ με μαλλια περα δωθε. :smiley:

[-X[-X[-X ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΛΕΜΕ !!! Δεν είναι επιχείρημα αυτό. Μπορεί όμως να του αρέσουν περισσότερο οι ροκούδες. Άρα;

Τώρα το βόλεμα θα κοιτάμε ή τι μας δίνει sex appeal; :stuck_out_tongue: Το θέμα είναι αν αισθάνεται καλύτερα κάποιος όπως είναι και όχι τι είναι βολικό γιατί με αυτή τη λογική ΟΛΕΣ οι γυναίκες σαν κουρεμένα γίδια θα ήμασταν. Αφού είναι βολικό κατά την γνώμη σου! :stuck_out_tongue: Και μη μου πεις άλλο οι γυναίκες και άλλο οι άντρες!!!:lol:

εχουν τεραστιο ενδιαφερον ολα αυτα που λετε…αν και ψιλοκαταλειξα στο οτι δεν θα κουρευτω…

Υ.Γ ποιος ειναι ο Βεντερ?

Ναι αλλα αν εισασταν δεν θα σας καθοταν κανεις και γιαυτο δεν ειστε:pΕμας αντιθετως και πιο βολικο ειναι και περισσοτερες μας καθονται:p

Για τις ροκουδες αυτο σου λεω,οτι και ροκου να κατσει δεν θα χαλαστε και με το κοντο,και αν χαλαστει θα πει οτι ειναι πολυ πυροβολημενη ροκου οποτε…:stuck_out_tongue:

Μα και βολεμα ειναι και σεξ απιλ δινει δεδομενου οτι τσιμπας περισσοτερες:pΚαι τωρα πχ που εχω κοντο (σχετικα κοντο βεβαια,κατεβαινει μεχρι ψηλα στον λαιμο μου) περισσοτερο ενδιαφερον βλεπω απο οταν το ειχα κατα περιοδους μεχρι κοντα στους ωμους,και πιο γρηγορα λουζομαι και ετοιμαζομαι να βγω και δεν βαζω πιστολακια και κοντισιονερ και μαλακιτσες για να τα ξαμπλεξω και να μην φουσκωνει η αφανα:p

Κοντισιονερ?πιστολακια?χτενες?χαχαχαχαχα…τι ειναι αυτα??

με κοντο καπως ετσι ειμαι…αν εξερεσετε το τοτε baby face…

Ρε συ εγω εχω σγουρο μαλλι και γινεται ενα χαος οταν μακραινει πολυ:p

Χαχαχαχα,και τα δικα μου περιπου ετσι ειναι περιπου,μονο λιγο μακρυτερα και σγουρα:p

γνωμη μου, μετα το κουρεμα του newfag να κουρευτει και το τοπικ.

ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Και οι άντρες κουρεμένα γίδια αντίστοιχα σαν τις γυναίκες είναι. Ντεκαβλέ δηλαδή. Το κοντό…δεν ξέρω…πολύ συμβατικό είναι. Αν είναι κοντό τότε μόνο με περίεργο χρώμα λέει (μωβ, μπλε, κόκκινο) και μύτες, δηλ περίεργο κούρεμα αν με κατάλαβες!!! Αν είναι να το κάνεις κοντό κάνε το σωστά!!! Αλλιώς μακρύ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΛΙ. :stuck_out_tongue: