Να κουρευτω ή οχι?

Υπαρχει και η αλλη αποψη που λεει οτι αν θες να ξεχωρισεις καντο με τα @@ σου και την προσωπικοτητα σου,και οχι με το να ντυνεσαι και να κουρευεσαι σαν κλοουν:pΑσε ρε που σε κανουν οι τριχες αντισυμβατικο!

Fag???

εγώ δεν είπα ότι κάποιος ξεχωρίζει μόνο και μόνο από τα μαλλιά του! Και το να έχεις το μαλλί που περιέγραψα παραπάνω δεν είναι σαν κλόουν :stuck_out_tongue: είναι seeeeexyyy :lol:

Μπα μπα;Εκτος απ’ τα τραβελια μας αναβουν και οι κλοουν;:naughty::p:p

ελεος…
και εχω ενα φλεγον ερωτημα να καταθεσω που νομιζω θα σας προβληματιζει για ολη την υπολοιπη ημερα αγαπητοι συμφορουμιτες…να ξυριστω σημερα η μηπως να το αφησω για αυριο;;; η μηπως για μεθαυριο…
και κατι αλλο…τωρα που πειναω ναπαω απεναντι στη λεσχη, να παραγγειλω κατι στο σπιτι η να φτιαξω καμμια μακαροναδα;;;

ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ…!..αν δν γουσταρεις το τοπικ μη μπαινεις…

να κουρευτεις!
εχω βαρεθει το στυλακι των μεταλοφατσων[-X

άι μωρέ από κει,έχεις και γνώμη…όσοι ακούνε rhcp δεν πρέπει να έχουν γνώμη…[-X


Now playing: Edguy - Mysteria
via FoxyTunes

αα τωρα το ειδα αυτο#-o
εγω φταιω που σου εκανα ενα κοπλιμεντο στο ‘‘οι φατσες σας’’ ρε αλητη:p
μην σε ξαναπιασω να ακους καλιφορνικεισον:p

λοιπόν φίλτατε παπαρδέλα θα σου εκθέσω την δική μου άποψη.Είχα και εγώ μακρύ μαλλί από τα μέσα της τρίτη γυμνασίου και το έκοψα πριν κάνα τρίμηνο.Που λες από άποψη άνεσης είναι πολύ γαμάτο,ούτε να το δένεις ούτε να το τινάζεις ούτε ν κάνεις μπάνιο δέκα ώρες.Για την τριχόπτωση βέβαια είναι όπως και πριν(δεν έχει μειωθεί,μαδάω σαν πουτάνα:p).Σχετικά με τις γκόμενες μου είπαν σχεδόν όλες ότι μου πάει περισσότερο έτσι και μάλιστα 2-3 μου είπαν πως είμαι πολύ μανάρι:p,βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι βρήκα γκόμενα,που σημαίνει ότι οι γκόμενες δεν κρίνουν από το μαλλί:wink:.Σχετικά με τις συναυλίες το Σάββατο αυτό παίζω την πρώτη μου χωρίς μαλλί και θα δω πως είναι χωρίς χεντμπάνγκινγ(σκέφτομαι βέβαια να το αναπληρώσω χοροπηδώντας και παίρνοντας γκριμάτσες αλλά θα δούμε).Άρα συνοψίζοντας θα σου έλεγα να κάνεις ότι θες και να γράψεις την γνώμη των άλλων στα αρχίδια σου:p.Είναι όλα μία απόφαση πάντως,άμα θες να δεις αλλάγη κόψτα γιατί το κακό είναι ότι άμα σου μπει η ιδέα στο μυαλό δύσκολα φεύγει(ένα μήνα έκανα ν πάρω την απόφαση)

Απλα πριν κουρευτεις σκεψου ποσο δυσκολα θα το ξαναμακρυνεις τοσο σε περιπτωση που το μετανιωσεις.Εγω αυτο σκεφτομαι εδω και τρια χρονια και το μαλλι εχει φτασει ως τον πωπο(για να το πω ευγενικα).Και οχι δεν προκειται ννα κουρευτω περισσοτερο απο οσο χρειαζεται για να μου παρει η κομμωτρια την ψαλιδα.ισως και ποτε,ποιος ξερει?

Όχι…

δεν ξέρω αν είναι αργά… ελπίζω όχι γιατι…