Ποιες ειναι οι στιγμες κατα τη διαρκεια του χρονου

…και της μουσικης διαδρομης που θα θελατε να επηρεασετε??Δηλαδη αν ειχατε την δυνατοτητα να αλλαξετε καποια γεγονοτα για συγκροτηματα η’ μουσικα ειδη,τι θα κανατε??
Εγω,ας πουμε θα απετρεπα τη διαλυση των pink floyd και θα τους εφερνα ξανα στην Ελλαδα,θα συμβουλευα τους metallica να μη βγαλουν το st.anger και τελος θα γινομουν παραγωγος στο chinese democracy μπας και κυκλοφορουσε επιτελους…
Εσεις?

Θα επανενονα τους St Vitus για να ερθουν Ελλαδα (η τουλαχιστον καπου στην ευρωπη)

χμμμ 1ον δεν θα άφηνα τον μ…κα Lars να κάνει μηνύσεις από 'δω και από 'κει (βλέπε υπόθεση napster κλπ).
2ον δεν θα άφηνα τον Bob Rock να κάνει τόσο χάλια παραγωγή στο St. Anger (ειδικά στα drums και τις πολλές επαναλήψεις που καταντάνε κάπως βαρετές), κατά τα άλλα τα τραγούδια του άλμπουμ είναι φοβερά (καλό για αλλαγή μια φορά χωρίς σόλο)
3ον ΘΑ έφερνα τους Metallica το 1996 Ελλάδα στην τότε περιοδεία τους (βλέπε cunning stunts)
4ον δεν θα άφηνα τον Bruce να φύγει - έστω και για ένα διάστημα - από τους Maiden (η περίοδος με τον Bailey δεν υπάρχει για μένα!)
5ον δεν θα άφηνα ένα συγκεκριμένο ανθρωπάκι να γράφει σε αυτό το μουσικό forum :twisted:
6ον… σε επόμενο post

Εγώ δεν θα έκανα απολύτως τπτ. Είμαι ο ξενέρωτος της υπόθεσης χαχαχα. Νομίζω πως αν προσπαθούσα να επηρεάσω κάτι το πιο πιθανό ήταν να τα έκανα χειρότερα. let it burn

Πιστευω πως και να ειχαμε τη δυνατοτητα να αλλαξουμε την ιστορια δεν θα ηταν σωστο γιατι η ιστορια μας κανει αυτο που ειμαστε…Αλλα επειδη ο πειρασμος ειναι μεγαλος και καποια πραγματα δε μου ερεσουν καταρχας δεν θα επετρεπα στους metallica να παρουν ψυχολογο…ελεος…Εννοειται πως θα συνεβαλα στο να μην διαλυθουν σπουδαι συγκροτηματα…Και βεβαια θα γυρναγα τον εαυτο μου πισω στο χρονο σε εκεινη τη συναυλια του frank zappa οπου ηταν και οι deep purple για να γραψουν ενα δισκο,το κτιριοκαηκε ομως εγω θα ημουνα στο βαν μαζι με τους deep purple και θα πηγαινα μαζι τους εκει οπου γραψανε το SMOKE ON THE WATER…YEAAAAAAHHHH!!!
(Δε θελω σχολια για τη φαντασια μου…) :lol:

Α,ναι θα εδινα και στον Περικλη και στην Καλομοιρα ακομα πιο πολλα λεφτα γιατι τα παιδια το αξιζουν… :twisted:

Για κανεναν αλλο εκτος απο τους metallica δεν εχεται να πειτε???
Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε… :roll:

Είναι απλό… Θα σταμάταγα το χρόνο στα 70’s και 80’s…

Θα επειθα τον Cobain να αυτοκτονησει πριν βγαλει το Νevermind :lol: (Γιαννα βρισε με :lol: )

Θωμα πως με βλεπεις ? ε ? ξεφυγα απο τους metallica εστω και καθυστερημενα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ για την γιορτη σου !!!

ηλικιακα εννοεις??για να μη μεγαλωσεις?? :lol: :lol:

angel in black δεν θελω να σε βρισω…το ξεπερασα πια.!!!τα ειπα τοτε και ξεθυμανα!!!
αλλωστε μου χρωστας και κατι!!! :smiley: αυτο δεν το ξεχναω!!περνα απο κανενα φουρνο το πρωι ρε συ!!

ηλικιακα εννοεις??για να μη μεγαλωσεις?? :lol: :lol: !![/quote]

Ναι ρε γαμώτο… Φτάσε στην ηλικία μου και θα δεις…

σε πληγωσα μωρο μου συγγνωμη…για να σε παρηγορησω να σου θυμησω οτι δεν απεχω και παρα πολυ!!!

Δεν το εχω ξεχασει αν ειναι το κανονιζουμε μεσω p.m . Περασα χθες καλε … αλλα ηταν γυρω στις 08:15 .

Ασε που πρεπει να κανω και λιγο υγιεινη διατροφη γιατι εχω προβληματα με το στομαχι … οπως καθε ανοιξη δλδ .

σε πληγωσα μωρο μου συγγνωμη…για να σε παρηγορησω να σου θυμησω οτι δεν απεχω και παρα πολυ!!![/quote]

Καμιά δεκαριά χρόνια…

αχχχχχχ Τελη γερασες και σε εχει πιασει κ η γεροντικη ανοια…δεκαρια χρονια ε???μακαρι αλλα δεν το κοβω και δεν κρυβω τα καλοκαιρια επισης…
Ανδρεα περιμενω pm η’ συναντηση στο φουρνο!!!

Πολυ απλα το lineup Blackmore/Dio/Powell/Bain/Carey δεν θα διαλυοταν ποτε…
Δεν θα πεθαιναν αρκετοι και τελος για να την σπασω στον Doomed οι Metallica θα ηταν οι Hetfield/Urlich/Burton/Mustaine μεχρι τελους…

αρα μια ακομα επεμβαση σου στην ιστορια θα ηταν οτι δεν θα υπηρχαν οι megadeath…
οκ με αυτο,ουτε κρυο ουτε ζεστη…
αλλα οχι και ο Hammet εκτος metallica… :evil:

…Να μην οδηγούσε μεθυσμένος/νυσταγμένος ο οδηγός του πούλμαν των metallica το βράδυ που σκοτώθηκε ο Burton…

εχμ… ναι…

γιατι?? δεν εχεις αποροια τι θα γραφανε οι κυριοι αυτοι μαζι??

Ο Hammet θα ηταν στους Exodus…

Θα επειθα τον Cobain να αυτοκτονησει πριν βγαλει το Νevermind :lol: (Γιαννα βρισε με :lol: )

Θωμα πως με βλεπεις ? ε ? ξεφυγα απο τους metallica εστω και καθυστερημενα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ για την γιορτη σου !!![/quote]

Να ΄σαι καλα!! Ευχαριστω!!
Παντα οι ιδιοι “ξεφευγουν” ομως…Αντι να πιγαινουμε μπροστα μενουμε στα ιδια και ακομα πιο πισω…