Ποιες ειναι οι στιγμες κατα τη διαρκεια του χρονου

OLE.

μπαααααα καμια[/quote]

κακως. Εχεις δει Live εποχης Mustaine???
Ασε που συνθετικα ο Mustaine ειναι απειρως καλυτερος απο τον Hammet…[/quote] Million light years away borw na pw. H prwth sythesh tou Hamett htan to Enter Sandman! 1990-1 6 xronia afotou bhke stous Metallica. lol!

tha ekana ta paidia twn woody allen kai mozart…

Ποπό ανωμαλία 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

se syndyasmo me tin omorfia mou,tha ginontoustan panemorfoi kai talantouxoi…lol
tha ksekinouse ena kainourio kommati stin istoria tis mousikis kai tou kinimatografou… :smiley:
anomali einai i antidrasi sou… :smiley:

ΕΓΩ ΔΕ ΤΗΑ ΑΛΛΑΖΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΙΩΜΟΥΝ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ

Ok ένα ούμπερ ξέθαμα,
να μπορούσα να αποτρέψω τον θάνατο του burton, πραγματικά θα ήθελα να το κάνω αυτό.


Now playing: Gamma Ray - Insurrection
via FoxyTunes

θα απετρεπα το αεροπορικο δυστυχημα των Lynyrd skynyrd…

θα έδινα ένα μπάφο στον josh homme και θα του λεγα… ok, σταμάτα τώρα να είσαι αδερφή και μαζεψέ τους για άλλον ένα δίσκο Kyuss

Θα άλλαζα τη διάγνωση του Ronnie, τα άλλα θα τα κανόνιζε αυτός…

Εγώ δεν θα άφηνα τον Ozzy να φύγει απο τους Sabbath και δεν ξέρω πως,θα απέτρεπα τον θάνατο του Rhoads kai tou Criss Oliva!!:smiley: Ουτοπικό αλλά και κάτι τέτοιο θ’άλλαζε πολλά στη μουσική θεωρώ!

Αν μπορούσα πραγματικά να επέμβω και να επηρεάσω τη μουσική ιστορία αυτό θα είχε να κάνει αποκλειστικά με την εγχωρία κατάσταση. Θα ήθελα λοιπόν να μπορούσα να αποτρέψω το σκυλάδικο και το λαικοποπ απο τα να γίνουν mainstream και να παραμείνουν στο περιθώριο και στα όρια της γραφικότητας, εκεί κάπου πιο έξω απο το 30ο χιλιόμετρο της Εθνικής και πέρα. Να πάψουν οι αμανέδες, να μπαίνεις ρε παιδί μου σε ένα κομωτήριο και να παίζει Metallica και όχι Βανδή, να περιμένεις σε ένα συνεργείο για το αμάξι σου και να παίζει AC/DC και όχι Γερολυμάτο, τa Virgin Megastores να έχουν γιγαντοαφίσα που πιάνει όλη τη βιτρίνα τους Muse και όχι τον Κιάμο. Καταλαβαίνετε, τέτοια απλά πραγματάκια θα ήθελα να επηρεάσω, αλλα δεν ξέρω ακριβώς τι θα έπρεπε να είχε αλλάξει και καταντήσαμε η σημερινή τσιφτετελοχώρα…

Ναι αλλα ειναι σαν να προσπαθεις να επιβαλεις το δικο σου μουσικο γουστο σε μεγαλο ποσοστο του πληθυσμου.

Εννοω και εμενα μου προκαλουν γελια τα μπουζουκια και τα συναφη αλλα για να υπαρχουν σημαινει οτι μεγαλη μεριδα του κοσμου γουσταρει, οποτε με γεια του με χαρα του.

Το μονο που εχει καποια βαση ειναι το οτι πολλοι εν αγνοια τους δεν εχουν ψαχτει και ακουνε τη mainstream μουσικη της χωρας, και ΑΜΑ ψαχνονταν σε αλλες μουσικες( rock κτλπα) ΙΣΩΣ να γουσταραν.Δηλαδη νοημα εχει η προταση θα ηθελα να δωσω την ευκαιρια στον κοσμο να ακουσει και αλλες μουσικες.Αλλα μου φαινεται παραλογο να επιθυμει καποιος να εχουν τα ιδια γουστα με αυτον στη μουσικη οι υπολοιποι.