Ποια Ελληνική ομάδα μισείτε περισσότερο και γιατί?

Όλοι όσοι αγαπούν τρελά μια ομάδα, υπάρχει και μια αντίστοιχη που μισούν.
Ο παοκ ήταν η ομάδα που μισούσα ανέκαθεν περισσότερο -ήταν και ο λόγος που έγινα Άρης στο δημοτικό, για να πάω κόντρα στο πατέρα μου-, ωστόσο όσο μεγαλώνω και ωριμάζω (χαχαχα) καταλαβαίνω ότι μου είναι πιο συμπαθής -όπως και ο Ηρακλής- από πολλές άλλες.
Έτσι ο Βάκιλλος ψηφίζει ολυμπιακό, γιατί έχει σιχαθεί τον σωκράτη, έχει σιχαθεί τη γραφικότητα αρκετών οπαδών του, έχει σιχαθεί τα στημένα, έχει σιχαθεί τη προβολή αυτής της ομάδας από τους πάντες. Ακολουθούν παναθηναικός (για την μιζέρια) και αρκετά παρακλάδια ομάδων του ποκ.

Απλά πράματα. :slight_smile:

Αγαπω τον Θρυλο.Δε μισω καμια ομαδα.

Καλα αυτό το τόπικ προβλέπεται να γίνει σκέτο “ναρκοπέδιο” ε!

οκ, όχι “μισώ” ακριβώς, μιας και δεν πολυπαρακολουθώ ελληνικό ποδόσφαιρο τελευταία, και μαλιστα έχω παρακολουθήσει και αρκετά ματς του κατά το παρελθόν και έχω ευχαριστιθεί μπάλα, αλλά ναι ο ολυμπιακός είναι η ομάδα που συμπαθώ λιγότερο…

γαυρο ρε…γιατι στην ευρωπη εχει τις επιτυχιες που ολοι θα θελαμε να εχουμε

Για να εχεις επιτυχιες στην Ευρωπη πρεπει να συμμετεχεις που και που ε?:smiley:

ναι ρε αγορι μου,απλες συνεπαγωγες…:D:D

υπαρχει πιο ακυρο thread βακιλε?? το οτι απλα οσοι δεν ειναι ολυμπιακοι μισουν τον ολυμπιακο ειναι γεγονος. οποτε το poll δεν λεει καθολου…

Η μιση Ελλαδα παραπονιεται για την οικονομικη κριση την ανεργια και διαφορα αλλα.
Η αλλη μιση πιστευει οτι το κακο προερχεται απο τον Κοκκαλη και το Αθηναικο κατεστημενο.
Ρωτηστε τον Κραμπσοντυ προχτες που του εκανε παραπονα το αφεντικο του για ενα λαθος τι απαντηση εδωσε “αφεντικο δε φταιω εγω.Ο Σωκρατης φταιει για ολα”

Αφεντικό στη δουλειά μου είμαι εγώ. Τον Σωκράτη τον έχω στ @@ μου!!! :stuck_out_tongue:
Πάνε γλείψτον εσύ.

Προσπάθησε να πείσεις και τον ευατό σου τώρα.

Υπάρχει αυτό.

Εγώ δε το έκανα για όσους δεν είναι ολυμπιακοί. Βλέπεις έβαλα και άλλες ομάδες.

Επίσης, στο θρεντ μπορούν να απαντήσουν και ολυμπιακοί, όπως και να ψηφίσουν στο πολλ. Τι στο διάολο. Τα 9/10 της ελλάδας είναι κόκκινη.

Αρα στους υπαλληλους σου λες "Παιδια μου δε θα σας πληρωσω αυτο το μηνα γιατι ειμαστε Παοκαρες και ο Παοκ ειναι ιδεα και υπερανω χρηματων?Κανουν μια υποκλιση και φευγουν…

Βακιλε θα μεγαλωσεις και θα καταλαβεις :wink:

Δε μισώ καμία Ελληνική ομάδα :frowning:

Ρε προσπαθησε να πεισεις τον εαυτο σου και μετα πεισε κι εμας…

Μόνο οι γαύροι φαντάζομαι είναι τόσο μεγαλόψυχοι.

ψέματα! Τον ΟΦΗ μισώ, γιατί μας είχε ρίξει στα μπαράζ πριν από λίγα χρόνια με δόλιο τρόπο! Κάργα διαιτησία και πιστεύω πως ο ΠΑΣ άξιζε να προκριθεί!!!

ΝΑΙΙΙΙΙ ! Βρήκα ομάδα να μισώ!!! :smiley:

‘‘μισω’’ , ενταξει λεμε τωρα…

εννοειται τον γαυρο

υπαρχει γαυρος που να μην μας ζηλευει για την ευρωπαικη μας πορεια ?

Ποτε πηρες πρωταθημα ευρωπης βρε?
Τον πρωτο τον θυμουνται ολοι.Τον ογδοο και τεταρτο μονο οι Παναθηναικοι

Δεν μισώ καμμιά ομάδα. Πόσο μάλλον οπαδούς ομάδας. Σιχαίνομαι την κατάσταση που υπάρχει αυτή τη στιγμή στο Ελληνικό ποδόσφαιρο που υπεύθυνος είναι ο πρόεδρος του Ολυμπιακού. Δεν θα μπορούσα να μισήσω την πλειοψηφία των γαύρων που δεν έχουν το σθένος να αντισταθούν. Δεν μπορώ να τους καταλάβω πάντως. Και δεν πιστεύω ότι θα βολευόμουν εγώ αν η ομάδα μου έπαιρνε με αυτόν τον τρόπο πρωταθλήματα. Όχι πιστεύω θα αντιδρούσα. Σίγουρα θα απείχα.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προβλεψιμος μεχρι αηδιας ομως

Τα δυο πρώτα ποστ είναι τελείως άσχετα. Απευθύνονται στο ποστ σου περί οικονομικής κρίσης. Νομίζω έχεις τουλάχιστον την απαραίτητη νουμοσύνη να το καταλάβεις αυτό