Διαφημίσεις που εμφανίζονται μέσα σε μηνύματα

άμα μου ξανασυμβεί θα το γράψω.

πάντως όταν είχα κάνει μπλοκ τις διαφημίσεις, δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

ελπίζω να χει φτιάξει τώρα :).

Τώρα οι διαφημίσεις εμφανίζονται μετά το πρώτο ποστ κάθε σελίδας… Και αυτό ενώ έχεις κάνει sign in. Δεν είναι και ό,τι καλύτερο να λέμε την αλήθεια.

Για δες, δε ξέρω γιατί, αλλά έχω μια τρελή επιθυμία ξαφνικά να διεκδικήσω μια δωροεπιταγή καταστημάτων Zara αξίας 500 ευρώ… :stuck_out_tongue:

νταξ’ είναι προτιμότερο έτσι από ό,τι πριν…

Αυτό πάντως που εμφανίζεται διαφήμιση μετά το πρώτο ποστ, το’χω δει και σε άλλα φόρα, οπότε μάλλον πρόκειται για εδραιωμένη πατέντα…

εμενα παντως αυτο το “bug” ξαναβγηκε προχθες, δηλαδη πατωντας σε μια σελιδα ενος θρεντ με παει σε διαφημιστικο σαϊτ. (ναι οπερα εχω και γω)

Γιατί γκρινιάζετε?

Δεν βλέπετε…

…πόσο ωραίο ποστ…

…είναι αυτό?

Eίμαστε σοβαροί? Τόσες διαφημίσεις για ένα σάητ που ο σέρβερ πέφτει κάθε μισή ώρα? Νο θενκς.

Νταξει το γαμήσατε. Είπαμε διαφήμιση, φράγκα αλλά όχι κι έτσι.

ρε σήμερα βγάζει πάρα πολλές,τώρα μου βγάζει και πάνω από το user cp,faq.είπαμε ρε παιδιά

Πλεον τα ad banners ανταγωνιζονται τα ποστς.

Kourou, κάνε κάτι ρε συ αν μπορείς. Να υπάρχουν οι διαφημίσεις, οκ. Απλά μη φαίνονται και καταμεσίς των ποστ, κρίμα είναι. Αν είναι στο πάνω και στο κάτω μέρος της σελίδας.

Γιατί γκρινιάζετε ρε παιδιά? Εγώ ήδη έχω κερδίσει 1500 ευρώ για να πάω να ψωνίσω ρούχα για όλη την οικογένεια, ένα σπίτι(έχω μετακομίσει ήδη) και το σημαντικότερο ανακάλυψα πλέον ότι έχω όλα τα απαραίτητα προσόντα για να πατεντάρω το ταξίδι στο υπερδιάστημα μιας και το IQ μου χτύπησε τριψήφιο νούμερο.

Γιατί γκρινιάζετε ρε παιδιά? Εγώ ήδη έχω κερδίσει 1500 ευρώ για να πάω να ψωνίσω ρούχα για όλη την οικογένεια, ένα σπίτι(έχω μετακομίσει ήδη) και το σημαντικότερο ανακάλυψα πλέον ότι έχω όλα τα απαραίτητα προσόντα για να πατεντάρω το ταξίδι στο υπερδιάστημα μιας και το IQ μου χτύπησε τριψήφιο νούμερο(Επιτέλους βρήκα σκοπό στην ανούσια ζωή μου).

Edit: Double Post, καποιος να σβήσει το αποπάνω.

το είδα κ εγώ. θα ενημερώσω τον κούρου

Μερσι Μεσιε, για σας μπορεί και να πατεντάρω τον αυτόματο Moderator(αν σας βγει Terminator και αρχίζει να ξαμολάει ομιλίες του Akerfeldt θα φταίτε εσείς).

Βγαζει σε ολους τις ιδιες διαφημισεις?

Γιατι θα το παρω προσωπικα αν το gay compatibility test το βγαζει μονο σε μενα.

Axaxaaxax!!! :lol:

Εχμ, δε το έχω προσέξει αυτό σε μένα. (και ναι, επιβεβαιώθηκα ως άντρας :P)

Εμένα μου βγάζει συνέχεια για τον δείκτη νοημοσύνης πάντως. :-s

Eμενα δε μου βγαζει τιποτα ρε παιδια.:smiley:

Μα ναι ρε συ

Και 2 φορες στην ιδια σελιδα… οχι τιποτα αλλο, δεν διαβαζω το ροκιν μονο απο το δικο μου pc ξερω γω…

τωρα βεβαια αμα φταιει που ειμαι UK και εχουν βαλει αυτοματο διαφημιστηρι αναλογα με το ΙΡ και λοιπα, τι να πω…

Γαμω το κερατο ομως.

εδιτ: Ναι και μενα δεν μουβγαζε με το φαηρφοξ (γιατι αραγε?) αλλα αλλαξα σε chrome γιατι λαγκαρε το αλλο συνεχεια…

Όχι ρε συ, έχω πεθάνει! :lol: Μάλλον το οτι είσαι UK φταίει… Αχ, αυτοί οι Βρετανοί… :stuck_out_tongue:

edit. Το firefox χρησιμοποιώ εγώ πάντως, και απο διαφήμιση καλά πάμε.

βασικα μονο σε σενα πρεπει να το χει βγαλει. να το κοιταξεις