Διαφημίσεις που εμφανίζονται μέσα σε μηνύματα

Ναι γιάσονα, μάλλον αυτό είναι. Δε θα’χε και νόημα να διαφημίζεται το “κονσέρβες Μπαρμπα-Στράτος” στο UK.

:lol::lol::lol:
εμένα μου’βγαλε Models Forum. 8)8)8)8)

προτείνω να μείνουν οι διαφημίσεις. :stuck_out_tongue:

Ναι εχει και αυτοματο κερσορα μη χεσω :stuck_out_tongue:

Εντάξει, συνηθίζονται αυτές οι διαφημίσεις σύντομα. Τώρα που είναι νωρίς δε τις έχετε συνηθίσει ακόμα, αλλά σύντομα συνηθίζονται. Εμένα προσωπικά δε με πειράζουν.

Πάντως, σε αυτές των ZARA, είναι απατεώνες, γιατί η ερώτηση για να κερδίσεις τα 500€ είναι “τι είναι η Kate Moss? Μοντέλο ή τραγουδίστρια?” και η σωστή απάντηση είναι και τα δύο, αλλά δεν έχουν τέτοια επιλογή…

Τότε αμά τις βάζουμε μέσα σε ποστ γιατί τα σβήνετε?

Με τη λογικη αυτη, για οτι μας ενοχλει να μη κανουμε τιποτα, μιας που τελικα θα το συνηθισουμε.

Όλα καλά, αλλά, είναι too much, δηλαδή too much.

μην παραπονιεστε ρε παιδια!
ειναι απλα τα πραγματα το forum για να υπαρξει χρειαζετε χρημα!
κ αυτο το χρημα μπορει να βγει απο διαφημησεις
μπορουμε φυσικα να μην εχουμε διαφημησεις αλλα να πληρωνει ο καθε χρηστης ενα ποσο το χρονο αλλα το μονο σιγουρο οτι κανεις σας δεν ειανι διαθετιμενος για κατι τετοιο.

Όχι δα, και χάρη τους κάνουμε.

Οι διαφημίσεις θα μπορούσαν ξέρω γω να μπουν στα μαύρα ακριανά πλαίσια, είναι λιγάκι σπαστικό ώρες ώρες να μπερδεύεσαι όταν πας να ποστάρεις κλπ.

Μια ιδέα είναι μη με λιθοβολήσετε.

BAN

τολμάει να έχει και άποψη

Κουτοπόνηρε (!) εδώ μιλάμε σοβαρά, δε γίνεται να τα σοδομίζεις όλα.

ναι ξέρετε δε πλακωνόμαστε.

Εσύ ακόμα να φας μπαν ρε; Ποστάρεις και στο σοβαρό σεξιον, παλιοσατράπη.

“You talkin’ to me? You talkin’ to me? You talkin’ to me? Then who the hell else are you talkin’ to? You talkin’ to me? Well I’m the only one here. Who the fuck do you think you’re talking to?”

Ναι, πόσταρα κάνοντας μια αντιπρόταση. Το ένιωθα πολύ και το ποστ βγήκε σοβαρό.

Θέλω να ελπίζω η νέα γκρισίνο διαφήμιση που κάνει το φόρουμ σεντόνι να είναι παροδική και να εμφανίζεται επειδή υπάρχει η αναγγελία του πάρτυ στο χώρο που θα υπήρχε κανονικά διαφήμιση.

  • [SIZE=“3”]Ζήτω το καρακιτσαριό με playmobil να διαφημίζει amita motion

  • Ζήτωωωωω!!![/SIZE]

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

Θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα…
Σκεψου να εβγαζε τον Τσαλικη σε τετοιο ποστερ!

Έχει παραγίνει το κακό πάντως , και δεν μιλάω για το φόρουμ, γενικά με τις διαφημίσεις απο τηλεόραση και ραδιόφωνο , τώρα και στα sites, άι σίχτιρ πια, γαμώ το χρήμα τους παλιοκαθίκια του κερατά που να τα φάτε όλα ρε μ**νια σε γιατρούς και δικηγόρους !

Το πλεημομπιλ έφυγε :expressionless:

ξερνάω στις καινούριες διαφημίσεις που μπήκαν
πάνω και κάτω στις σελίδες του φόρουμ

[/εδώ μπένει το smily που ξερνάει αλλά δε το βρήκα πουθενά]