Ανώριμοι

νομιζω δεν υπαρχει θρεντ στο groups and artist για αυτην την τιτανοτεραστια μπαντα
εντιτ:εγραψα λαθος τον τιτλο.μοντς φτιαξτε το αν γινεται

:thumbdown:

:thumbdown::thumbdown:

love or hate μπάντα … προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ…

hate…δεν μ αρέσουν καθόλου σαν μουσικόι…
κοίτα…όταν είδα στ γιουτιουμπ την συνέντευξη τους στο μάντ έλιωσα στα γέλια…αλλά μέχρι εκέι…
αντίθετα στηρίζουμε ΠΛΟΚΑΜΙ…:smiley:

Χεχεχε, δηλώνω φάν καθώς στο λεγόμενο masturbation rock/metal μπορείς να βρείς κααατι καλό.
Προτιμώ το παλιό υλικό όμως και κάποια σκόρπια τραγούδια από τις “επίσημες” δουλείες.
Αγαπημένο; “Άσε κάτω το δίκανο γιαγιά 2001” και ναι τα άτομα ξέρουν να γράφουν μουσική κάτω από τους παιδικούς στίχους κ λοιπές κουλαμάρες.

οχι ρε.οι ανωριμοι ξερουν να γραφουν καλη μουσικη και γενικως δεν νομιζω να συγκρινονται με πλοκαμι

Love!
τους προτιμώ σε σχέση με Πλοκάμι!τους είχα δει και live σε ένα πάρτυ του rocking και το καταχάρηκα!:smiley:

Η συμπάθεια υπάρχει (a priori όπως με κάθε τι καμμένο :p) αλλά σαφώς οι Kafrillion / Πλοκάμι του Καρχαρία βασιλεύουν στο είδος…

Xexe, ήμουν και γω τότε σε κείνο το πάρτυ και μπορώ να πω πως είχαν κλέψει την παράσταση απο τους headliners Nanowar… 8)

Έχουν τρελό γέλιο κάτι τέτοια συγκροτήματα ρε παιδιά. Και ειδικά οι Ανώριμοι είναι μια απο τις κλασικότερες μπάντες σε αυτό το στυλάκι, τι να λέμε τώρα. Α, και σαν μουσικοί μια χαρά μου φάνηκαν.

Έλα ρε συ!δε σε είχα γνωρίσει τότε!!
Επίσης έχω να δηλώσω ότι sos από wc ftw!:stuck_out_tongue:

Θα σου φανεί παράξενο αν πω πως δε σε είχα γνωρίσει ούτε εγώ? :stuck_out_tongue:

(όπως και κανέναν απο το ρόκιν εξάλλου)

Αγαπημένη μπάντα. Πολύ καλή μουσικά και οι στίχοι σε κάνουν και λύνεσαι. Τους είχα βάλει σε φίλους που ακούγαν σκυλάδικα και μετά μου ζήταγαν τη δισκογραφία τους. Επικές στιγμές. Το μόνο που δεν έχω αξιωθεί ακόμα να πάω σε Live τους αλλά κοντά είναι η ώρα.

τστστσ…ρε παιδιά κανέναν δεν χαλάει που έχουν συμβόλσιο με την γουόρνερ???
η το οτι παίξαν μαζί με νεβερμορ,ναιτγουισ και αβαντέσια???ντροπηηηη…[-X
για τα προαναφερθέντα συγκροτήματα εννοείται…:smiley:

Τεράστια και πανμέγιστη μπάντα τι να λέμε τώρα!2 φορές του έχω δει και το φχαριστήθηκα όσο σε ελάχιστες συναυλίες.Σε αυτό που κάνουν είναι πάρα πολύ καλοί και φυσικά είναι πιο πάνω από πλοκάμι(που δεν μου αρέσει καθόλου).


Now playing: Anathema - Angelica
via FoxyTunes

Nεκροπεθαμενος φορ δε γουιν, και σολιστας αξιος.

Τις συνενευξεις του στη Μαντ να δειτε, ειναι και στο μαησπεης, ομορφιες

Το ριφφακι της Καριολας θα το ζηλευαν πολλοι.

Kανα-δυο εχουν πλακα,αλλα κι εγω προτιμω Πλοκαμι αλλα και N-Carkade.

Τα σπανε ασχημε και οπως προαναφεραν και αλλοι εκτος του χαβαλε ειναι και αξιοπρεπεστατοι μουσικοι!

Γουσταρω πολυ Ανωριμους γιατι περα απο αστειους στιχους (με την καλη εννοια αστειοι) η μουσικη ειναι πραγματικα αξιολογη και στεκεται αξιοπρεπως και χωρις τους χιουμοριστικους στιχους.

(Σε αντιθεση με το Πλοκαμι που οι στιχοι ειναι κακογουστοι και η μουσικη μηδενικο.)

Τους εχω δει λαιβ δυο φορες στη Θεσσαλονικη και η αποδοση τους ηταν φοβερη.
Διασκευασαν και το Pleasure Slave…:smiley:
Ενθυμιο η πενα ‘‘AnorimoI Satrigiannis’’. 8)

Aγαπημενα τραγουδια τα ‘‘Τεντυποης στα 80’’, ‘‘SOS απ’το WC’’, ‘‘Η χοντρη με γουσταρει’’ και ‘‘Σπασε το Σπυρι’’.

γειά σας και από μένα

χαίρομαι που υπάρχει θέμα για τη μπάντα μου σε αυτό το φόρουμ

ο καθένας μπορεί να ρωτήσει ότι γουστάρει και να κάνει τις παρατηρήσεις του.

επιτρέψτε μου να χρησιμοποιώ αυτό το θέμα γιά ενημέρωση σχετικά με ότι αφορά τη μπάντα. ίσως να ενδιαφέρεται κάποιος

upcoming live dates:
Salonica 6/6 Eightball club (support by De.Ma.X.I.Ma.M.)
Athens 12/6 Greek Metal Gods Festival Texas (with Scar of the Sun, Heathendom, Trendy Hooliguns, Maxh Nil, Xpiral)

βρισκόμαστε σε φάση ηχογράφησης του νέου μας άλμπουμ το οποίο αναμένεται να κυκλοφορήσει το σεπτέμβριο. αυτό είναι το πρώτο βιντεάκι από μιά σειρά “πρόμο” videos. μέσα στη βδομάδα λογικά θα ανέβει και το part 2

το άλμπουμ θα περιέχει 14 τραγούδια τα οποία και επιλέξαμε ανάμεσα από 21 που είχαμε γράψει. αυτό είναι κάτι που κάνουμε γιά πρώτη φορά και ευελπιστούμε πως θα ανεβάσει το επίπεδο ολόκληρου του άλμπουμ ενώ ήδη έχουμε προγραμματίσει να ξοδέψουμε σχεδόν τις διπλάσιες ώρες σε ηχογραφήσεις και μίξη.
το άλμπουμ θα είναι concept (sic) και το βιβλιαράκι του cd θα περιέχει εικονογραφημένη την ιστορία του “ήρωα”. οι στίχοι θα υμνούν την κακοδαιμονία γιά άλλη μιά φορά.