Ας (ξανα)γνωριστούμε

Eίμαι ο Παναγιώτης, 18 χρονών, φοιτητής στο τμήμα Δ.Ε.Σ. του ΠΑ.ΠΕΙ. Ακούω classic heavy, doom, προσπαθώ να μάθω μπαλίτσα στο sludge, παλεύω και την blues-rock. Ποτέ δεν λέω όχι για παλιό καλό hard rock και για post rock/metal. Στις extreme καταστάσεις είμαι εντελώς τουρίστας.

Τώρα τελευταία έχω μειώσει τα βιβλία που διαβάζω, τις ταινίες που βλέπω, ακόμα και τα κόμιξ. Οι υποχρεώσεις έχουν αρχίσει και πληθαίνουν, ενώ πολύ χρόνο μου τρώει καθημερινά η αναζήτηση του νοήματος της ύπαρξης των μήλων. Είναι ένα ζήτημα που κάποιος πρέπει να διαλευκάνει. Αυτά.

ωωω συναδελφος ο ΠανοςΚοστο…αλλα εγω στο Πα.Μακ. 3ο ετος
ειμαι ο Αντωνης, εγω απο Τριακλο ειμαι και σπουδαζω Τσαλουνικ κτλ…
ακουω hard rock-ποζεριες-heavy rock-stonerοειδη καμμια μπλουζια ενιοτε κτλ και απο μεταλ επιλεγμενα πραμματα…
και ειμαι και καλο παιδι και ταξιο…

εμενα με λενε εβιτα ειμαι 18 χρονων απο ηρακλειο κρητης

Χαιρετίσματα σε Τζιαμπ και Λιακ.

Καλησπερες. Με λενε Νικο κ ειμαι απο Αμαλιαδα Ηλειας [ξερετε, το κωλοχωρι διπλα απο τον Πυργο με τους μπαφους]. Τα τελευταια 2 χρονια μενω στο Ηρακλειο Κρητης γιατι σπουδαζω στο Φυσικο. Απο μουσικη ακουω απο Classic Rock μεχρι Ντεθιλες. Α, συχαινομαι το Μπλακ, τις πανκιες κ οτι παρεμφερες! Επισης δεν θελω μελωδια αρμονιου κ πολυ clear φωνητικα στα τραγουδια που ακουω. Φυσικα υπαρχουν κ ελαχιστες εξερεσεις! Επισης ειμαι αχρηστος με το chat γιατι αυτα που σκεφτομαι κ θελω να πω, ποτε δεν καταφερνω να τα αποτυπωσω σωστα! Αυτα σε γενικες γραμμες! :smiley:

Είμαι ο Κώστας και την μετράω σε έτη φωτός.

:?:-k:-s

Που το βλεπεις το παραξενο Alvin;

Προσεχε τους μετεωρητες μην χασεις κανενα ποντο…

Είμαι ο Μάνος και μπαίνω στο ρόκινγκ για φιλία/δικτύωση/Βάκιλλο. Είμαι 22μιση χρονώ και σπουδάζω στο εμπ. Ε, αυτά. Για ό,τι άλλο θέλετε ρωτήστε :oops:

δε βλεπω και μεγαααλη διαφορα στα δυο αυτα ειδη, απλα:-s

Είμαι ο Δημήτρης,είμαι 17(τον μάρτιο στα 18 ).Ακούω πιο πολύ ροκ,προγκρέσιβ κυρίως και καμιά φορά χιπ χοπ η ελληνικό ροκ.Αυτά,χαχαχα;p

Τουλαχιστον σε προσωπικο επιπεδο οταν ακουω Ντεθιλες μου ερχεται να τα σπασω ολα! Με πιανει μια τρελα, αλλα οταν ακουω Μπλακ μου ερχεται να αρχισω να σαπιζω απο τα μεσα προς τα εξω κ να λεω συνεχεια “ασταδιαλο!”

ναι αλλά έτσι θα πάθει γάγραινα ο χώρος που είσαι:bounce:

Τερααααααάστια διαφορά, καμία σχέση όμως.

Edit : Ντάξ το μάτωσα αλλά γενικά διαφέρουν πολύ σαν είδη μεταξύ τους

hi, ειμαι ο Βασίλης, εκλεισα τα 22 την προηγουμενη βδομαδα, σπουδαζω στη ΑΣΠΑΙΤΕ (ηλεκτρονικος), ακουω classic-hard rock, classic metal κ κανα ρεμπετικο!!!

αγαπημενες μπαντες: maiden,kiss, the doors, ac/dc, dokken ,wasp , ufo

αααα ειμαι κ βαζελος…

Γεια σας! ειμαι η Ευα, ειμαι απο την Κυπρο και σπουδαζω στη Πατρα. Μου αρεσουν παρα πολυ:Guns n’ roses, W.A.S.P.,Scorpions,Whitesnake…

Nα φανταστω οτι μενεις τιποτα οδος Λεμεσου,Κυπρου,Λευκωσιας ? :stuck_out_tongue:

Είμαι η Βσιλική,κατα κόσμον Μπέσσυ! Είμαι 22 στα 23 από Πάτρα! Τελείωσα τη πρακτική μου σα Σεφ! Εδώ και αρκέτα χρόνια ακούω ροκ και μέταλ!
Αν θέλετε να μάθετε κάτι παραπάνω,ρωτήστε!:slight_smile:

ποια ειναι η σπεσιαλιτε σου?:slight_smile:

Να σου πω,τώρα! Ειδικεύομαι στα ζυμαρικά,πίττες! Αλλά το αγαπημένο μου μέρος είναι τα γλυκά! Βέβαια,ό,τι ζητήσεις,μπορώ να στο φτιάξω!