Ανεκδοτάκια

ας μην ξεχναμε οτι εσυ εισαι ο παπαρδελας ομως.

ναι:lol::lol: απλα σκεψου λιγο το νοημα που βγαινει απτο ανεκδοτο…

1)γιατι να περασεις μια καλογρια με ninja???
2)ειναι λογικο να υπαρχουν ninja στην εποχη μας??
3)και ποιος λεει οτι με το που βλεπουμε νιτζα πρεπει να τους χτυπαμε???:smiley:

πραγματικα φιλε παπαρδελα, καθισα και σκεφτηκα αυτα που μου ειπες και εφτασα στο συμπερασμα του γελιου και της κλανιας μαζι.

δεν εκτιματε τα καλα ανεκδοτα…:roll: πρεπει να φτασω πανω απο 1000 ποστσ εδω μεσα για να με παρετε στα σοβαρα…:stuck_out_tongue:

και τα 1000 τοπικς βεβαιως.

τα τοπικσ μ εδω μεσα αξιζουν πολυ περισσοτερο απο καποια των παλιων μελων…κ δεν ειναι τυπου καλυτερη μπαλαντα slipcock…αλλα αναφερομαι σε συγκροτηματα π κανεις σας δν ειχε τ μυαλο να κανει τοπικς…συγκροτηματα οπως οι exhorder,οι crystal viper,οι kansas κτλπ…κ αυτα ομως τα προσπερνατε…

φίλε παπαρδέλα μην ανησυχείς,απλά έχε στο μυαλό σου ότι πολλοί άνθρωποι αναγνωρίστηκαν μετά το θάνατο τους:p

λες???σε πολλα χρονια απο τωρα στ σχολεια θα διδασκουν για ενα underground μελος στ rocking:p

και όχι μόνο,σε μεταπτυχιακό επίπεδο μην σου πω:p

λες να ειμαι και μαθημα στις πανελληνιες???

ντάξει,είμασταν οφ τόπικ,τώρα με αυτό επιστρέψαμε.Ούτε για ανέκδοτο ρε:p,παπαρδέλια φιλολογία

:roll::roll::roll::roll::roll:
Καλα, αμα δεν θελεις να περιμενεις τοσα πολλα χρονια μπορουμε να το συντομευσουμε…:stuck_out_tongue:

κ πως θα γινει αυτο?

Εννοει να σε σκοτωσουμε.

Γεια σου ρε Θεριε με τη σκατοψυχια σου.Ετσι σε γουσταρω ρε.:smiley:

στην προσπαθεια θα μεινετε…8)8)

σε προστατεύει η μαφία και είσαι τόσο σίγουρος?:stuck_out_tongue:

δοκιμασε.θα φανει σαν ατυχημα…

Αν θες γίνει έτσι, μας βολεύει και μας.

Πριν προλαβει να πει κανεις οτι βγηκαμε οφτοπικ εχω να πω οτι το εχουμε καταντησει ανεκδοτο τ’ολο σκηνικο.:stuck_out_tongue: