Ανεκδοτάκια

Aφού δεν βάζετε μυαλό και συνεχίζετε να γράφετε αυτά τα άθλια, ο Θεός να τα κάνει, ανέκδοτα δεν υπάρχει άλλη λύση.
Θα αρχίσω να γράφω και γω μέχρι να σας ξενερώσω:p

[SPOILER]Είναι ο Σάκης και κέρδισε μια πρόσκληση για τη βραδιά των OSCAR.
Παίρνει λοιπόν τον φίλο του τον Τάκη και πηγαίνουν στην Αμερική.
Στήνονται πρώτοι πρώτοι στα κάγκελα μπροστά στο κόκκινο χαλί για να δουν από κοντά τους μεγάλους stars.
Από μπροστά τους πέρασαν ο Τζόνι Ντεπ, ο Μπραντ Πιτ με τη Τζολί, η Σκάρλετ Γιοχανσον με ένα σέξι φόρεμα που αναδείκνυε τέλεια τους γλουτούς της, η Σάρον Στόουν με μια αυστηρή τουαλέτα, η Γκάγκα με ένα φόρεμα φτιαγμένο από χρησιμοποιημένες καπότες και άλλοι πολλοί, όλοι στην ντυμένοι τρίχα!
Είχαν μείνει με το στόμα ανοιχτό και έβγαζαν συνέχεια φωτογραφίες
Κάποια στιγμή βλέπουν πιο πέρα να γίνεται πανικός από τους θαυμαστές καθώς πλησίαζε μια γυναίκα και τα φλας αναβόσβηναν συνέχεια
Ήταν μια ηλικιωμένη γυναίκα με γυφτοκλαρωτή φούστα, παντόφλες, μαντήλα στο μαλλί και τελείως απεριποίητη
-Καλά ρε Σάκη ποια είναι αυτή και γίνεται τόσος ντόρος?Και πως ήρθε έτσι ντυμένη στα OSCAR
-Καλά ρε δεν τη ξέρεις?Είναι και φαβορί για το όσκαρ Α’ Γυναικείου Ρόλου
-Όχι ποιά είναι?

[SPOILER]Η κυρα-Nάιτλι[SPOILER]#-o
Ντρέπομαι για λογαριασμό μου[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Πασχαλάκος και JTN,είστε τα δήθεν παιδιά μου

Κάνε άλλον τότε…

[SPOILER]\:D/
[/SPOILER]

Νταξ’ δεν περιγράφω άλλο…:lol::lol:

Διακόρευσε αυτό

Είναι ο Niki από το Operation Mindcrime και μιλάει με τον Dr.X. ο οποίος έχει δεί ένα μουσικό ταλέντο στον κατά τ άλλα συμπαθή πρεζάκουλα.
Του λέει λοιπόν ο Dr X.: “Άκου τι θα κάνεις. Επειδή έχεις μουσικό ταλέντο, θα σου δώσω λεφτά να πας σε ένα δάσκαλο να μάθεις τέλεια κιθάρα και μετά θα σου βρω άτομα για να φτιάξεις μια progressive μπάντα με σκοπό να περάσουμε τα μηνύματά μας στο ευρύ κοινό. Όχι όμως σαν τους Queensryche που διασκεύασαν την ιστορία μας. Η δικη μας μπάντα θα έχει πλήκτρα και νεοκλασικό ύφος και θα βάλουμε εξώφυλλο με την κάβλα την Sister Mary να κρατάει ένα τριαντάφυλλο. Ok Nikki?”

[SPOILER]“Σύμφωνοι X”[/SPOILER]

ότι καλύτερο έχει ποσταριστεί στο θρεντ

+1

Κλαίω

αχαχαχαχα τον μαλάκα μεσημεριάτικα…:smiley:

Ξεπερδικούλιασε…

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν τη παλεύετε ρε μλκες! :lol3:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Επικο!

νταξει μετρησε…
γαματο…

και ενα δικό μου…

Ο Τσακ Νορις είχε πει μια μέρα ότι οι Manowar είναι αχριστοι!

Απο τότε, όλος ο κόσμος γελάει μαζί του!!!

(Το ιδιο μπορειτε να το πειτε και με άλλες μπαντες αλλά δεν έχει τόσο πλακα… :p)

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΧ ΧΑΧΧ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ!!!111!!1ΟΝΕ

έπος deckard:lol::lol:

Ο Τσακ Νόρις ξέρει από ποιόν έχασε η Χαβάη 5-0.

Ο Τσακ Νόρις ξέρει πόσο έληξε το Μίλαν - Κούντερα.

Ο Τσακ Νόρις κούναγε την κούνια που τον κούναγε.

^^^χαχαχα γαμησε αυτο με την κουνια κ τη χαβαη!

νομιζω εχουν ξαναποσταριστει, αλλα…

ο Chuck Norris ξερει ποσο κανει “που και που”

ο Chuck Norris λεει “ελα ντε…” …και το “ντε” ερχεται !

:lol:

Μια κοπέλα, ομορφούλα, οδηγάει το αυτοκίνητο της και για να πάει στον προορισμό της πρεπει να περάσει μεσα από ένα χωριό… ενώ μπαίναι μέσα στο χωριό, αρχίζει και βλέπει την θέα (κατι γελάδια, ενα κοπάδι προβατα κλπ…) και χάνει τον έλενχο και φεύγει μέσα σε ένα αυλάκι! Εεε… αρχίζει να κλαίει και ενώ κλαίει περνάει ένας ντόπιος από κει…
-Τι έπαθες ρε κούκλαμ;;;
-Αχχ… έχασα τον έλεγχο του αυτοκινήτου και έφυγα στο αυλάκι! Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε;;;
-Αααα… εγώ όχι! Μονο ο Κυρ-Θανάσης μπορεί! Περίμενε άμα είναι να τον φωνάξω!
17 λεπτά αργότερα, σκάει μύτι εκεί πέρα ένα μεγάλο τρακτερ και μέσα σε αυτό ήταν ο κυρ-Θανάσης!
-Πω ρε κοπέλα μου… τι χαμός είναι αυτός αυτήν την βδομάδα;;; είσαι η 4η έγγυος που θα βγάλω από το αυλάκι!!
-Μα… δεν είμαι έγγυος!!
-Ε κάτσε ντε… Δεν σε έβγαλα ακόμα από το αυλάκι…

[SPOILER] http://www.youtube.com/watch?v=Dwz8UGDXoSE [/SPOILER]

:p:p:p

Οταν ο Αρχιμηδης ειπε ευρηκα ο chuck norris ειπε αργησες!!!